radiofrekwencja mikroigłowa dermedik

Accent Radiofrekwencja Mikroigłowa - nieinwazyjny lifting

To innowacyjne urządzenie jest mistrzem w nieinwazyjnym liftingu skóry oraz likwidacji cellulitu. Skorzystaj z zabiegu i ciesz się pięknym profilem i wysmuklonym owalem twarzy. Już jeden zabieg unosi zwisający podbródek i poprawia owal twarzy

Wskazania do zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej

lifting twarzy
redukcja tkanki tłuszczowej
likwidacja drugiego podbródka
redukcja cellulitu
poprawa konturu i owalu twarzy,
redukcja rozstępów

Accent Prime™ to najbardziej zaawansowana platforma zabiegowa firmy Alma Laser. Posiada kilka głowic, dzięki którym ujędrnimy, wymodelujemy, wyszczuplimy i odmłodzimy nasze ciało i twarz. Przeciwdziała procesom starzenia, poprawia napięcie, dzięki czemu skóra odzyskuje jędrność. Likwiduje zmarszczki i przebarwienia.  Jej innowacyjność polega na połączeniu dwóch technologii stosowanych w medycynie estetycznej fal radiowych oraz ultradźwięków.

Co to jest radiofrekwencja mikroigłowa?

Zabieg przy wykorzystaniu urządzenia Accent Prime łączy w sobie technologię fal radiowych oraz ultradźwięków. Dzięki połączeniu wysokich częstotliwości fali radiowej oraz trzech typów ultradźwięków, w sposób precyzyjny i skoncentrowany oddziałuje na różne warstwy skóry. Przy użyciu technologii accent, której podstawowe zastosowanie przeznaczone jest do zabiegów ujędrniających skórę i modelujących ciało, znacznie poprawimy jakość skóry, która zyska witalność. Szyja czy dekolt odzyska elastyczność i napięcie. Platforma zabiegowa firmy Alma, generuje skompresowaną falę ultradźwiękową powodującą wysoki poziom kawitacji, niszcząc membranę komórek tłuszczowych, działając na różnych głębokościach skóry i przyczyniając się do produkcji nowego kolagenu co wpływa na gęstość skóry. Opatentowana technologia zimnych ultradźwięków działa selektywnie na komórki tłuszczowe, co powoduje ich stopniowy rozpad a w konsekwencji pozwala pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Urządzenie wykorzystuje energię fal radiowych, która podgrzana zostaje do temperatury 45-60 st. C. W jej skład wchodzą fale radiowe unipolarne o wysokiej częstotliwości oraz bipolarne. Dochodzi wówczas do stymulacji włókien kolagenowych i fibroblastów co przyśpiesza produkcję włókien kolagenowych. Znakomite rozwiązanie gdy chcemy pozbyć się cellulitu, zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej – również tej na twarzy.

Jakie korzyści daje zabieg radiofrekwencji mikroigłowej?

  • poprawa owalu twarzy,
  • likwidacja „drugiego podbródka”, 
  • wyszczuplenie twarzy,
  • poprawa napięcia skóry twarzy,
  • odmłodzenie skóry (pobudzenie do produkcji koleganu)
  • poprawa jędrności skóry,
  • lifting skóry. 

Jak wygląda zabieg radiofrekwencji mikroigłowej? 

Zabieg przeprowadzany jest przy użyciu specjalnych głowic, które dzięki technologii zawartej w urządzeniu w sposób optymalny i bezpieczny, gwarantują najwyższą skuteczność zabiegu. Budowa urządzenia a w szczególności specjalna końcówka w kształcie talerza, może działać na większym obszarze w krótszym czasie, przy zachowaniu maksymalnej skuteczności. Zabieg przeprowadzany jest na powierzchni skóry, stosuje również technologię ciepłych ultradźwięków, które mają działanie rozgrzewające.

Kiedy widoczny jest efekt zabiegu?

Pierwsze efekty widoczne są od razu po pierwszym zabiegu. Wraz z czasem ok 3 m-c kiedy to następuje odbudowa włókien kolagenowych.Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. Dla zachowania efektów zabiegu, zaleca się wykonanie cyklu zabiegów. Rekomendujemy 4 zabiegi w odstępach 1- 1,5 tyg. aby cieszyć się efektem przez długie miesiące.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg Accent Prime jest całkowicie bezbolesny. Ponieważ mamy do czynienia z falą radiową, pacjent może odczuwać narastające ciepło. Zaraz po zabiegu możemy wrócić do codziennych aktywności.

ZabiegCenaCena promocyjna
Kurze łapki400 zł 
Górna i dolna powieka650 zł 
Bruzdy nosowo-wargowe400 zł 
Zmarszczki palacza400 zł 
Linie marionetki400 zł 
Cała twarz650 zł 
Twarz i szyja850 zł 
Twarz/ szyja / dekolt 1050 zł  
   
Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.