Laser Fotona – Endolifting twarzy 4D NOWOŚĆ

Nieinwazyjna terapia laserem zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz twarzy umożliwia pełną odbudowę kolagenu i wypełnienie bruzd nosowo- wargowych już po pierwszym zabiegu

Przeciwwskazania

opalenizna (1 miesiąc)
aktywne choroby skóry (np. Łuszczyca, liszaj)
zaburzenia krzepnięcia krwi, stosowanie leków zmniejszających krzepliwość
zakażenia HIV, WZW
inne przeciwwskazania jak do laseroterapii
przyjmowanie leków światło i fotouczulających (retinoidy, tetracykliny)
czynna infekcja skóry (np. opryszczka, liszajec)
padaczka
ciąża i karmienie piersią
przyjmowanie krócej niż 2-3 tyg. przed zabiegiem ziół o działaniu światłouczulającym
bardzo sucha, wrażliwa lub podrażniona skóra
choroba nowotworowa
spożywanie alkoholu na 24 godziny przed zabiegiem

Cykl leczenia

Zaleca się pacjentom powtórzenie całej procedury po upływie 1-2 lat od pierwszego zabiegu po to, aby wzmocnić uzyskany efekt.

Wymagania obecnie stawiane zabiegom medycyny estetycznej są coraz większe. Poszukiwane są przede wszystkim innowacyjne rozwiązania, charakteryzujące się wysoką skutecznością oraz bezpieczeństwem. Długi czas rekonwalescencji oraz nienaturalny efekt niektórych metod anti-aging skutecznie zniechęca oraz budzi obawy wielu pacjentów. Dlatego, w odmładzaniu skóry jedną z najczęściej wybieranych metod jest terapia laserowa. Zwiększenie jej efektywności stało się możliwe poprzez opracowanie nowoczesnej procedury, laserowego endoliftingu Fotona 4D, która łączy w sobie cztery synergiczne techniki. Umożliwia to działanie na różnych głębokościach skóry, niwelując rozmaite niedoskonałości oraz wpływając odmładzająco na skórę.

Pierwszy na świecie laserowy endolifting twarzy.

Nieinwazyjna terapia laserem zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz twarzy umożliwia pełną odbudowę kolagenu i wypełnienie bruzd nosowo- wargowych już po pierwszym zabiegu. Spektakularne efekty po zabiegowe sprawiają, że Fotona4D stanowi alternatywę dla zabiegów z użyciem wypełniaczy.

Endolifting twarzy FOTONA 4D:

 • nieinwazyjna procedura,
 • bezbolesny zabieg niewymagający znieczulenia,
 • szybki okres rekonwalescencji,
 • spektakularna poprawa wyglądu,
 • nowatorskie podejście w odmładzaniu twarzy.

DLACZEGO POŁĄCZENIE LASERÓW Er:YAG & Nd:YAG?

Energia lasera Er:YAG 2940 nm jest wysoce pochłaniana w wodzie, czyli docelowym chromoforze w resurfacingu skóry. Dzięki temu może działać na skórze z mikromilimetrową precyzją i niewielkim przewodnictwem cieplnym, ograniczając do minimum niepożądane efekty (utratę koloru skóry, utrzymujący się rumień) oraz czas rekonwalescencji.

Fotona4D jest to laserowy lifting twarzy, realizowany poprzez synergiczne połączenie czterech procedur zabiegowych w jednej terapii.

 1. EndoLifting®
 2. FRAC3®
 3. PIANO®
 4. SupErfacial™

Laser Nd:YAG doskonale uzupełnia działanie ablacyjne lasera Er:YAG. Wiązka laserowa głęboko penetruje w skórę, wywołując efekty termiczne bez uszkadzania jej powierzchniowych warstw. Ponadto jednorodna absorbcja w skórze i niska w melatoninie zapewniają bezpieczeństwo dla wszystkich rodzajów skóry.

Zabieg Fotona 4D zapewnia następujące rezultaty:

 • wypełnienie bruzd nosowo- wargowych,
 • spektakularne ujędrnienie skóry,
 • redukcję zmarszczek,
 • zmniejszenie widoczności porów skórnych,
 • rozjaśnienie przebarwień,
 • wyrównanie struktury skóry
 • podniesienie owalu twarzy

Naturalnymi efektami ubocznymi, występującymi zaraz po wykonaniu zabiegu mogą być jedynie zaczerwienienie, pieczenie i złuszczanie naskórka. W zależności od stopnia wrażliwości skóry oraz zastosowanych parametrów, ustępują one w czasie nie dłuższym niż po upływie 7- 10 dni.

Rekomendowana ilość zabiegów : 1  (w zależności od potrzeb i wieku, zabieg można powtórzy po okresie roku lub kilku lat)

BadanieCenaCena promocyjna
Endolifting twarzy FOTONA 4D4000 zł3000 zł

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.