Szukaj
Close this search box.
baner mikoljaki

Mikołajki w Klinice Medycyny Estetycznej Dermedik

Przyjdź do naszej kliniki i spraw sobie prezent na Mikołajki! Teraz masz okazję podarować sobie piękno, wybierając naszą ekskluzywną ofertę na dwa popularne zabiegi. W tych Mikołajkowych dniach zasłużysz na coś wyjątkowego. Podaruj sobie piękno i skorzystaj z naszej limitowanej oferty. Zarezerwuj swój termin już dziś i pozwól sobie poczuć się wyjątkowo!

Zabiegi medycyny estetycznej na mikołajki w super cenach

Doświadcz rewolucyjnego efektu laserowego liftingu okolicy oka, laserem frakcyjnym diodowym Emerge za jedyne 450 zł. Oferujemy Ci szansę odzyskania świeżego wyglądu poprzez redukcję zmarszczek i poprawę elastyczności skóry wokół oczu.

Dla wszystkich Kobiet, które pragną wyrazić swój styl i podkreślić swoje piękno, mamy makijaż permanentny brwi w mikołajkowej promocji za 650 zł. To doskonały sposób na trwałe podkreślenie Twojej naturalnej urody, dając Ci pewność siebie na co dzień.

A ponadto, nie zapominaj, że nasze vouchery na te wyjątkowe zabiegi medycyny estetycznej stanowią doskonały prezent dla Twoich bliskich. Daj swoim najbliższym możliwość odkrycia swojego piękna i poczucia pewności siebie dzięki naszym usługom. Podaruj im chwilę relaksu i zadziwiających efektów dzięki naszym profesjonalnym zabiegom. Zaskocz ich prezentem, który pomoże im poczuć się wyjątkowo i zadbać o siebie w wyjątkowy sposób.

Promocja mikołajkowa w medycynie estetycznej

Laserowy lifting okolicy oka laserem diodowym Emerge – tylko 450 zł zamiast 600zł✨

Nasz nowatorski laserowy lifting okolicy oka za 450 zł pomoże Ci odzyskać świeży wygląd i redukcję zmarszczek wokół oczu. To doskonała okazja, abyś poczuła się młodziej i bardziej pewnie siebie.

✨ Makijaż permanentny brwi – tylko 650 zł 

Dla wszystkich niezależnych i silnych kobiet, które chcą zadbać o siebie, proponujemy unikalną okazję na podkreślenie swojego piękna. Makijaż permanentny brwi, który nada Twojemu spojrzeniu wyrazu, teraz dostępny za jedyne 650 zł. To idealny prezent dla samej siebie na Mikołajki!

Zadzwoń do nas i zaplanuj swoją wizytę

📞 +𝟰𝟴 𝟲𝟲𝟰 𝟬𝟱𝟯 𝟵𝟬𝟬. 

📆 Rezerwuj już dziś! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na konsultację. 

Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania.

📋 Regulamin promocji:

  • Promocja obowiązuje do 10.12.2023r. 
  • Oferta dotyczy wybranych zabiegów i nie może być łączona z innymi promocjami. 
  • Liczba miejsc w promocji jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. 
  • *Zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowany personel medyczny naszej kliniki. Nie dotyczy zabiegów wykonywanych przez lekarzy. 
 
Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.