Accent Pixel Plazma Azotowa - NOWOŚĆ!

Jest to pierwszy niechirurgiczny zabieg z medyczną certyfikacją oraz badaniami klinicznymi potwierdzającymi skuteczność w redukcji płytkich i głębokich zmarszczek oraz termoliftingu.

Wskazania

Rozstępy
Blizny i bliznowce
Niefarmakologicze zabiegi na trądzik
Blizny potrądzikowe
Lifting okolicy pępka
Przebarwienia skóry (plamy starcze, plamy słoneczne)
Blefaroplastyka górnej powieki- niechirurgiczny lifting górnej powieki
Redukcja płytkich i głębokich zmarszczek na twarzy, szyi i dekolcie

Pierwszy niechirurgiczny zabieg z medyczną certyfikacją i badaniami klinicznymi, które potwierdzają skuteczność w redukcji płytkich i głębokich zmarszczek oraz termoliftingu. Atutem plazmy azotowej zastosowanej w aparaturze Alma Accent jest możliwość jej zastosowania na powiekę ruchomą i przeprowadzenie blefaroplastyki, co do tej pory było dostępne do wykonania jedynie drogą chirurgiczną. Ponadto, dzięki urządzeniu można w szybki i komfortowy sposób pokonać problem rozstępów oraz innych niedoskonałości na całym ciele (bruzd, blizn, przebarwień).

 

Jak to działa?

W urządzeniu, plazma wytworzona z gazu (azotu), poddanego bardzo wysokiej częstotliwości radiofrekwencji, dociera aż do skóry właściwej. Dzięki oddziaływaniu plazmy na skórę rozpoczyna się proces wytworzenia nowego kolagenu typu 1-go i 2-go, kwasu hialuronowego oraz elastyny. Plazmę wyróżnia fakt, że energia ta nie wykazuje zapotrzebowania na chromofory (co ma miejsce w przypadku laserów). Oznacza to, że po wykonaniu procedury zabiegowej z użyciem plazmy, skóra pacjenta nie jest naświetlona energią laserową – światło-uczulona, co z kolei eliminuje ryzyko powikłań w postaci przebarwień po laseroterapii.

Dodatkowo, bardzo ważnym atutem tej technologii jest termiczna modyfikacja komórek, a nie ich uszkodzenie, dzięki czemu unikamy ryzyka poparzeń, mimo wysokich parametrów zabiegowych. Pod wpływem impulsów energetycznych rozpoczyna się proces tworzenia nowych warstw komórek naskórka i skóry właściwej. W wyniku naturalnego peelingu zostaje odsłonięta odnowiona skóra pozbawiona niedoskonałości – bez przebarwień, zmarszczek, bruzd czy blizn. Efekt?

Dochodzi do redukcji, wygładzenia oraz wypełnienia zmarszczek oraz głębokich bruzd, rozstępów, a także zaniknięciu ulegają przebarwienia.

Jak długo trwa proces regeneracji?

Oprócz efektów widocznych gołym okiem już po 7 dniach od wykonania zabiegu, energia plazmowa pobudza syntezę kolagenu i elastyny, co w efekcie wpływa na poprawę jędrności skóry na przestrzeni kilku kolejnych miesięcy. Poprawa stanu cery następuje stopniowo. Może pogłębiać się nawet do roku czasu, natomiast już po 10 dniach po przeprowadzeniu badania histopatologicznego, widać pogrubienie granicy skórno-naskórkowej i nowe włókna kolagenowe. Od razu można zauważyć także poprawę kolorytu, tekstury czy napięcia skóry, natomiast właściwości dotyczące głębszych warstw regenerują się dalej. Im wyższa energia, tym głębsza strefa denaturacji i zmiany modyfikacyjne zachodzą głębiej.

ZabiegCenaCena promocyjna
Kurze łapki400 zł 
Górna i dolna powieka650 zł 
Bruzdy nosowo-wargowe400 zł 
Zmarszczki palacza400 zł 
Linie marionetki400 zł 
Cała twarz1300 zł1000 zł
Brzuch/uda/pośladki1300 zł1000 zł

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.