Szukaj
Szukaj
usuwanie makijażu permanentnego, makijaż permanentny, brwi permanentne usta permanentne oczy permanentne

Makijaż permanentny i medyczny - podkreśl swoje naturalne piękno

Makijaż permanentny i makijaż medyczny to innowacyjne metody, które pozwalają na długotrwałe podkreślenie urody i zatuszowanie niedoskonałości. Zabiegi te cieszą się coraz większą popularnością, oferując szeroki wachlarz możliwości dla osób pragnących zaoszczędzić czas i cieszyć się nienagannym wyglądem o każdej porze dnia.

Na naszej stronie znajdziesz kompleksowe informacje na temat makijażu permanentnego i medycznego, a także usuwania makijażu permanentnego. Wyjaśnimy czym różnią się te techniki, przedstawimy ich zalety i wady, a także doradzimy, jak wybrać odpowiedni zabieg i pielęgnować skórę po jego wykonaniu.

Makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet pragnących podkreślić swą urodę lub skorygować jej niedoskonałości. Gdy brwi są za jasne lub zbyt rzadkie zwłaszcza na końcach, chcemy zmienić ich kształt, gdy henna „trzyma się” zbyt krótko. Makijaż permanentny szczególnie polecany dla kobiet o słabym wzroku, noszącym okulary, kiedy to wykonanie precyzyjnego makijażu oka jest utrudnione. Kobietom aktywnie uprawiającym sport taki makijaż nigdy się nie rozmaże. Makijaż permanentny jest doskonałym rozwiązaniem gdy pragniemy optycznie powiększyć i pogłębić kolor ust aby stały się bardziej pełne i kobiece. W naszym gabinecie makijaż permanentny wykonuje wykwalifikowana lingeristka i kosmetyczka, długoletnim doświadczeniem.

Polega na wprowadzeniu w naskórek nietoksycznych naturalnych barwników, które pozostają w przestrzeniach międzykomórkowych 3-5 lat. Później barwnik równomiernie jaśnieje i zanika. Średnio o 20% rocznie.

Podczas rozmowy ustalamy kształt i kolor optymalny do typu urody klientki. Makijaż permanentny powinien być bardzo naturalny i tylko podkreślać naturalną urodę. Na początku zabiegu nanoszony jest na skórę środek znieczulający, który zaczyna działać po upływie 5 min. Następnie delikatnie rysujemy igłą i farbą kontury. W międzyczasie podajemy dodatkowe znieczulenie i dalej rysujemy kontury. Pigmenty wprowadzane są za pomocą specjalnego aparatu cieniutką igłą, która poprzez szybkie drgania wprowadza barwnik w naskórek. Kolor barwnika jest dobierany indywidualnie, uwzględniając typ kolorystyczny oraz specjalne życzenia.

Jest to zabieg podczas którego mechanicznie ingerujemy w naskórek wprowadzając przy użyciu igły specjalny pigment. Nawet ukłucie szpilką wywołuje delikatny ból. Natura jednak wyposażyła kobiety w zwiększoną tolerancją na ból. By dodatkowo zmniejszyć jego odczuwanie do minimum, smarujemy miejsce specjalnym, atestowanym środkiem znieczulającym. Dzięki temu odczuwane jest tylko mrowienie na skórze.

Niepożądane efekty uboczne:

Prawidłowo wykonany zabieg nie daje żadnych powikłań i jest całkowicie bezpieczny. Sporadycznie u kobiet ze skłonnością do opryszczki a zamierzającym poddać się pigmentacji ust, może po zabiegu pojawić się opryszczka. Aby zminimalizować to ryzyko wskazane jest przyjmowanie leku przeciwwirusowego.

  • infekcje
  • przyjmowanie leków sterydowych
  • łuszczyca
  • często występująca opryszczka
  • ciąża
usuwanie makijażu permanentnego pielęgnacja skóry po zabiegu salon kosmetyczny

Sprawdź inne zabiegi! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.

Zapraszamy ponownie

Aby oglądać naszą stronę należy potwierdzić wymagania dotyczące dostępu do strony.

Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Aby potwierdzić, że spełniasz te wymagania, kliknij przycisk “Potwierdzam”.

Przechodząc dalej, oświadczasz, że:

Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia lub prowadzisz działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
Jesteś świadomy/a, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów.
Udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.