Makijaż permanentny

cena

Znieczulenie

30 zł

Brwi – wszystkie metody 

850 zł

Oczy – kreska górna

550 zł

Oczy – kreska dolna

450 zł

Oczy – kreska dolna i górna

900 zł

Usta – kontur

750 zł

Usta – wypełnienie

850 zł

Usta – kontur z wypełnieniem i efektem 3D

1000 zł

Usta – cieniowanie

750 zł

korekta

350 zł

Spis treści

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet pragnących podkreślić swą urodę lub skorygować jej niedoskonałości.

Przeciwwskazania

infekcje
przyjmowanie leków sterydowych
łuszczyca
często występująca opryszczka
ciąża

Efekty uboczne zabiegu

Niepożądane efekty uboczne:

Prawidłowo wykonany zabieg nie daje żadnych powikłań i jest całkowicie bezpieczny. Sporadycznie u kobiet ze skłonnością do opryszczki a zamierzającym poddać się pigmentacji ust, może po zabiegu pojawić się opryszczka. Aby zminimalizować to ryzyko wskazane jest przyjmowanie leku przeciwwirusowego.

Makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet pragnących podkreślić swą urodę lub skorygować jej niedoskonałości. Gdy brwi są za jasne lub zbyt rzadkie zwłaszcza na końcach, chcemy zmienić ich kształt, gdy henna „trzyma się” zbyt krótko. Makijaż permanentny szczególnie polecany dla kobiet o słabym wzroku, noszącym okulary, kiedy to wykonanie precyzyjnego makijażu oka jest utrudnione. Kobietom aktywnie uprawiającym sport taki makijaż nigdy się nie rozmaże. Makijaż permanentny jest doskonałym rozwiązaniem gdy pragniemy optycznie powiększyć i pogłębić kolor ust aby stały się bardziej pełne i kobiece. W naszym gabinecie makijaż permanentny wykonuje wykwalifikowana lingeristka i kosmetyczka, długoletnim doświadczeniem.

Na czym polega makijaż permanentny i jak długo się utrzymuje?

Polega na wprowadzeniu w naskórek nietoksycznych naturalnych barwników, które pozostają w przestrzeniach międzykomórkowych 3-5 lat. Później barwnik równomiernie jaśnieje i zanika. Średnio o 20% rocznie.

Jak jest wykonywany makijaż permanentny?

Podczas rozmowy ustalamy kształt i kolor optymalny do typu urody klientki. Makijaż permanentny powinien być bardzo naturalny i tylko podkreślać naturalną urodę. Na początku zabiegu nanoszony jest na skórę środek znieczulający, który zaczyna działać po upływie 5 min. Następnie delikatnie rysujemy igłą i farbą kontury. W międzyczasie podajemy dodatkowe znieczulenie i dalej rysujemy kontury. Pigmenty wprowadzane są za pomocą specjalnego aparatu cieniutką igłą, która poprzez szybkie drgania wprowadza barwnik w naskórek. Kolor barwnika jest dobierany indywidualnie, uwzględniając typ kolorystyczny oraz specjalne życzenia.

W trakcie zabiegu zwracamy szczególną uwagę na to, by makijaż był jak najbardziej naturalny.

Efektem makijażu permanentnego są:

  • Oczy – wyraziste i podkreślone
  • Usta – pełniejsze, z podkreślonym kolorem ,a mimo to naturalne
  • Brwi – równomierne o pięknej linii i gęstsze

Czy makijaż permanentny boli?

Jest to zabieg podczas którego mechanicznie ingerujemy w naskórek wprowadzając przy użyciu igły specjalny pigment. Nawet ukłucie szpilką wywołuje delikatny ból. Natura jednak wyposażyła kobiety w zwiększoną tolerancją na ból. By dodatkowo zmniejszyć jego odczuwanie do minimum, smarujemy miejsce specjalnym, atestowanym środkiem znieczulającym. Dzięki temu odczuwane jest tylko mrowienie na skórze.

Sprawdź inne zabiegi! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zapraszamy ponownie

Aby oglądać naszą stronę należy potwierdzić wymagania dotyczące dostępu do strony.

Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Aby potwierdzić, że spełniasz te wymagania, kliknij przycisk “Potwierdzam”.

Przechodząc dalej, oświadczasz, że:

Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia lub prowadzisz działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
Jesteś świadomy/a, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów.
Udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.