ONDA – redukcja uporczywej tkanki tłuszczowej i cellulitu  

cena

brzuch – cały brzuch (40 min)  

1 000 zł

dół brzucha (20 min)

800 zł

góra brzucha (20 min)

800 zł

boczki (40 minut)

1 000 zł

cały brzuch + boczki (80 min)

2 000 zł

okolica kolan (20 min)

800 zł

okolica kolan (40 min)

1 000 zł

Pośladki (20 min) 

800 zł

Pośladki (40 min)

1 000 zł

Uda wewnętrza część (20 min)

800 zł

Uda zewnętrzne (20 min)

800 zł

Uda zewnętrzne (40 min) 

1 000 zł

Podbródek 

800 zł

Onda w Dermedik Kraków, zabieg onda kraków, rozbijanie tłuszczu na brzuchu

Spis treści

Zabieg ONDA - redukcja uporczywej tkanki tłuszczowej i cellulitu

ONDA to innowacyjna metoda usuwania cellulitu i modelowania sylwetki. To zabieg nr 1 w likwidacji opornej tkanki tłuszczowej, w sposób ekspercki wspomaga proces odchudzania. Pogromca cellulitu, w sposób zdecydowany i skuteczny pomaga wygładzić naskórek, ujędrnić skórę i wymodelować ciało. Dzięki zastosowaniu unikalnych mikrofal, których aż 80% dociera do komórek tłuszczowych, powodując ich rozbicie następuje ich wydalenie z organizmu w normlanie zachodzącym procesie metabolicznym w organizmie.

Na czym polega zabieg ONDA?

Technologia wykorzystująca unikalne mikrofale Coolwaves™, które selektywnie docierają do tkanki tłuszczowej i w nieinwazyjny sposób prowadzą do jej redukcji. Działa w trzech zakresach:

ODCHUDZANIE, LIKWIDACJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ Coolwaves™ działają głęboko i precyzyjnie na membrany komórek tłuszczowych, prowadząc do ich rozbicia, a następnie usunięcia z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych. Należy pamiętać, że w miejscu usuniętych komórek tłuszczowych nie powstaną nowe.

LIKWIDACJA CELLULITU dzięki specjalnej głowicy działającej płycej na tkanki, możliwe jest skuteczne rozbijanie cellulitu. Mikrofale idealnie działają na głęboką i płytką skórkę pomarańczową. Efekty widoczne są od razu po zabiegu.

 UJĘDRNIENIE SKÓRY mikrofale emitowane przez technologię ONDA wywołują skurcz włókien kolagenowych oraz stymulują produkcję nowego kolagenu, prowadząc do ujędrnienia i odmłodzenia skóry

W jakich obszarach można wykonać zabieg?

 • brzuch ( uporczywa oponka, boczki)
 • uda (bryczesy, zwiotczała skóra)
 • pośladki
 • obszar nad kolanami (uwis nad kolanem)
 • ramiona (zwiotczała skóra ramion, tzw. pelikany)
 • plecy
 • podbródek
Onda obszary zabiegowe
efekty zabiegu ONDA w Dermedik1

Czy ONDA działa?

Zdecydowanie TAK. Onda to zabieg odchudzający, który poparty jest wieloma badaniami klinicznymi takimi jak zdjęcia USG, gdzie widać zmiany powstałe w komórkach tłuszczowych. Pierwsze zmiany są widoczne już po pierwszym zabiegu. Szczególną zaletą jest to, że ONDA całkowicie niszczy komórki tłuszczowe, dzięki czemu zmiana jest trwała.

Dlaczego ONDA?

Urządzenie 3w1 do zadań specjalnych. Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny. Przy niesamowitych efektach, brak jest okresu rekonwalestencji. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej głowicy (bardziej powierzchownej lub głębszej) oraz dostosowaniu parametrów emisji, użytkownicy mogą „poprawić” i „zoptymalizować” działanie CoolwavesTM, za każdym razem ukierunkowując je w bardziej selektywny sposób na konkretny cel, taki jak tłuszcz, cellulit czy napinanie. Twoje ciało będzie wymodelowane a skóra ujędrniona.

Czy ONDA jest bezpieczna?

Onda jest bezpiecznym zabiegiem, który w sposób nieinwazyjny prowadzi do wyszczuplenia sylwetki. Głowicę urządzenia przeznaczone są do nieinwazyjnej penetracji, trafiają prosto w komórki tłuszczu, które pochłaniają aż 80% energii emitowanej przez głowice. Urządzenie firmy DEKA posiada zintegrowany system chłodzenia a głowice na których pracujemy zabezpieczone są przed przegrzaniem. Dzięki temu naskórek chroniony jest przed przegrzaniem. Ważnym jest to, że zabieg nie ma żadnych skutków ubocznych. Wykonywany jest oryginalnym, certyfikowanym urządzeniu. Miejsce poddane zabiegowi, prze kilka dni może być bardziej tkliwe ale nie jest to reguła.

ONDA urządzenie

ONDA to urządzenie włoskiej firmy DEKA ze specjalnie opatentowaną technologią mikrofale Coolwaves™. Zdobywca wielu nagród, za unikalną technologię, precyzję działania przy zachowaniu komfortu i bezpieczeństwa pacjenta. Wyposażona jest w dwie głowice do nieinwazyjnej penetracji. Każda z nich emituje mikrofale elektromagnetyczne o częstotliwości 2.45 GHz. Głowice w sposób nieinwazyjny docierają do głębokich warstw tkanki tłuszczowej. Głowice pracują tylko wtedy, kiedy mają kontakt ze skórą, zapewnia to pełną kontrolę nad urządzeniem i bezpieczeństwo podczas zabiegu.

Głowica głębokiego działania – idealna w walce z oporną tkanką tłuszczową zlokalizowaną w takich miejscach jak: brzuch, plecy, ramiona (pelikany), pośladki czy uda. Najskuteczniejsza broń w walce z cellulitem, również z tym w zaawansowanym stadium.

Głowica powierzchniowego działania – pogromca wiotkiej i luźnej skóry, idealnie wygładza powierzchowny cellulit.

ONDA w Dermedik
głowcia Shallow_HandpieceOnda w Dermedik
głowica Deep_HandpieceOnda w Dermedik

Co jest skuteczniejsze ONDA czy kriolipoliza?

Wybór zabiegu to kwestia indywidualna i uzależniona od kilku czynników, nie ma więc, jednej odpowiedzi na to pytanie. Mimo, że jedno i drugie urządzenie działa na komórki tłuszczowe a ich efekty są widoczne już po 1 zabiegu, sposoby ich działania bardzo się od siebie różnią. Ondę rekomendujemy jako zabieg początkowy w walce z nadmierną tkanką tłuszczową. Efekty zabiegu onda będą wtedy bardziej spektakularne. Dodatkową różnicą jest też sam przebieg zabiegu. Wybierając ONDĘ zabieg nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji jest bezbolesny i przyjemny. Onda świetnie sprawdzi się również w tych partiach ciała, gdzie głowicy kriolipolizy trudno dotrzeć. Dla osób które wolą ciepło od zimna – również zabieg ONDA będzie przyjemniejszy. Kriolipoliza jest zabiegiem bardzo skutecznym, jednak trochę mniej przyjemnym, ze względu na uczucie zimna, szczególnie w pierwszej fazie zabiegu. Wymaga również dłuższego czasu poświęconego na zabieg. Onda czy Kriolipoliza świetnie sprawdzą się w walce z oproną tkanką tłuszczową i jeśli proces osiągnięcia naszej wymarzonej sylwetki trwa już jakiś czas warto skorzystać z oby dwóch tych rozwiązań lub skonsultować się z nami w celu wyboru najlepszego rozwiązania.

Podstawowe informacje o zabiegu z użyciem mikrofal

Zabieg dla kobiet i mężczyzn
Czas zabiegu
16 minut/partia
Zalecana ilość zabiegów
4 na partię ciała
8 partii jednego dnia
Znieczulenie?
nie
Częstotliwość zabiegów
2 - 3 tygodnie
Cena od 800 zł

Wskazania

ujędrnienie wiotkiej skóry
redukcja cellulitu
wymodelowanie i wyszczuplenie sylwetki

Przeciwwskazania

niewydolność lub zaburzenia serca
uszkodzenie / upośledzenie pracy nerek lub wątroby
karmienie piersią
problemy z krzepnięciem krwi
choroby skóry (wysypki, zapalenie, infekcja, krwiak, rany)
leki przeciwzakrzepowe i anty agregacyjne (możliwość przewlekłego rumienia)
implanty/rozrusznik serca
aktywne zapalenie błony śluzowej, zakrzepowe zapalenie żył, zakrzep żylny
menstruacja
żylaki
zaburzenia czucia
leczenie steroidami systemowe
( prednizonem, deksametazonem)
implant trwały w leczonym obszarze (metalowe / plastikowe płytki, protezy, śruby, przeszczep tłuszczu, protezy piersi)
neoplazja
ciąża
choroby zakaźne
wysokie ciśnienie krwi
zaburzenia skóry wywołane gorącem takie jak nawracająca opryszczka pospolita w leczonym obszarze
obecne choroby autoimmunologiczne z wyjątkiem chorób tarczycy

Przygotowanie do zabiegu - zalecenia przed zabiegiem ONDA

 • zalecamy wstrzymanie stosowania kremów nawilżających i zmiękczających w leczonym obszarze co najmniej tydzień przed zabiegiem w celu zwiększenia przenikania fal Coolwaves do tkanki tłuszczowej
 • dzień przed zabiegiem wypić 2 litry wody oprócz tego dzień po zabiegu również 2 litry wody, ułatwiamy tym drenaż płynów śródmiąższowych.

Zabieg ONDA

Przed 1 zabiegiem przeprowadzamy wywiad w celu omówienia możliwości i efektów jakie chce uzyskać pacjent. Omawiamy plan działania.

Zabieg trwa od 20 do 40 minut. W zależności od wielkości problemu zabieg można powtórzyć do maksymalnie 6 zabiegów w serii. Zabieg jest w pełni bezpieczny, bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. 

Dokładany przebieg zabiegu:

 1. seria na 1 partię ciała to maksymalnie 4 zabiegi
 2. 1 obszar zabiegowy jest wielkości 15×15 cm (dwie złączone dłonie)
 3. zabieg na tym samym obszarze wykonujemy co 2-3 tygodnie
 4. 1 obszar = 2 x 8 minut = 16 minut
 5. dopuszczalna liczba obszarów 15×15 cm jednego dnia 8
 6. kolejne inne obszary opracowywać można po 2-3 dniach

Po zabiegu

Unikać gorących kąpieli bezpośrednio po zabiegu. Należy spożywać duże ilości wody aby ułatwić wydalenie z organizmu rozbitych komórek tłuszczowych.

Efekty przed i po zabiegu ONDA

Efekty widocznie są już kilka dni po pierwszym zabiegu. Końcowy efekt zabiegu widoczny jest po około 3 tygodniach. ONDA w sposób trwały pozbywa się nagromadzonej tkanki tłuszczowej, uporczywego cellulitu jednocześnie powodując skurcz włókien kolagenowych co w efekcie prowadzi do ujędrnienia skóry. Zalecana liczba zabiegów od 1 do 4 w odstępach 3 tygodni. Onda brzuch efekty poniżej. 

PAMIĘTAJ! Zdjęcia ukazują efekty  zabiegów u konkretnych  pacjentów. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowanie się pacjenta do zaleceń po zabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.

Zabieg redukcji tkanki tłuszczowej ONDA w Dermedik Kraków efekty

Ondo efekty1
Ondo efekty3
Ondo efekty5
Ondo efekty2
Ondo efekty4
Ondo efekty6

Ile kosztuje zabieg ONDA?

ONDA zabieg cena przedstawiamy powyżej w cenniku. Cena uzależniona jest od obszaru na którym wykonywany jest zabieg, ilości partii danego obszaru zabiegowego, oraz czasu zabiegu.  Sprawdź również zakładkę PROMOCJE

Sprawdź inne zabiegi! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zapraszamy ponownie

Aby oglądać naszą stronę należy potwierdzić wymagania dotyczące dostępu do strony.

Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Aby potwierdzić, że spełniasz te wymagania, kliknij przycisk “Potwierdzam”.

Przechodząc dalej, oświadczasz, że:

Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia lub prowadzisz działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
Jesteś świadomy/a, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów.
Udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.