Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe. Nowość w medycynie estetycznej. Spektakularne odmładzanie skóry na poziomie komórkowym.

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg dla kobiet i mężczyzn
Znieczulenie?
tak
Zalecana ilość zabiegów
2 - 4
Cena
od 550 zł do 1890 zł
Częstotliwość zabiegów
2 - 4 tygodnie

Co to są stymulatory tkankowe?

Stymulatory tkankowe to nowej generacji preparaty odbudowujące strukturę skóry na poziomie komórkowym. Stymulują komórki skóry, kolagenu i elastyny. Pierwszych efektów można spodziewać się tuż po wykonaniu zabiegu, a czas rekonwalescencji jest krótszy niż po wykonaniu tradycyjnej mezoterapii igłowej. Po zabiegu można wrócić do codziennych czynności bez obawy, że ślady po zabiegu będą wyraźnie zauważalne.

Czego możesz spodziewać się decydując się na zabieg? Skóra stanie się bardziej jędrna, gęsta, rozświetlona a zmarszczki wypłycone lub zlikwidowane. Możliwy jest również efekt natychmiastowego liftingu.

Preparaty biostymulujące używane w Dermedik różnią się pod względem rodzaju substancji czynnych, wskazań, długości utrzymywania się. Stąd taki szeroki ich wybór. Bez obaw. W doborze preparatu pomoże Ci specjalista na konsultacji przed zabiegiem. Zabieg przeprowadzony jest drogą iniekcji, czyli za pomocą małej igiełki lub kaniuli, w zależności od potrzeb. Pierwsze efekty zauważalne są tuż po podaniu preparatu. Zabiegi z użyciem stymulatorów tkankowych są całkowicie bezpieczne, nie powodują uczuleń i powikłań.

NUCLEOFILL

Lifting na poziomie komórkowym. Daje efekt natychmiastowego, długotrwałego odmłodzenia. Dzięki zawartym w nim polinukleotydom ma działanie antyoksydacyjne, czyli „zamiata” wolne rodniki. Równocześnie stymuluje proces wytwarzania kolagenu I i elastyny. Polinukleotydy wiążą wodę, co zapewnia skórze długotrwałe nawilżenie. Po zabiegu możesz spodziewać się spektakularnych efektów: wyraźnego zagęszczenia skóry i uniesienia owalu twarzy, wyraźnego odmłodzenia, wypłycenia zmarszczek oraz poprawy kolorytu skóry. Co ważne w tym przypadku – w większości przypadków widoczne są one tuż po aplikacji.

Rekomendowana ilość zabiegów dla osiągnięcia pełnych zamierzonych efektów kuracji to 4 zabiegi w odstępach co 2-4 tygodnie.

NUCLEOFILL EYES

Fenomenalny preparat do odmładzania okolic oka. Poprawia gęstość skóry, niweluje zmarszczki, silnie napina. Idealny w przypadku „pergaminowej” skóry. Po zabiegu możesz spodziewać się efektu liftingu i „otwarcia” oka. W niektórych przypadkach, dla wzmocnienia efektu działania preparatu zalecamy wykonanie tuż przed iniekcją zabiegu z użyciem fal radiowych.

Rekomendowana ilość zabiegów to 2-4 zabiegi w odstępach 2-4 tygodnie.

SUNEKOS® 200

Unikatowy preparat, który otrzymał nagrodę Perła Dermatologii Estetycznej 2019. Zawiera kwas hialuronowy oraz aminokwasy, które pobudzają produkcję nowych włókien białkowych skóry, w tym kolagenu i elastyny. Polecany zwłaszcza dla młodszych pacjentów oraz osób z mniej widocznymi zmarszczkami. Po zabiegu możesz spodziewać się widocznej regeneracji skóry,  wyraźnego wypłycenia drobnych  zmarszczek, ujędrnienia, nawilżenia skóry, delikatnego efektu wolumetrycznego. Skóra staje się świeża, młodsza, rozświetlona. W niektórych przypadkach łączymy go w terapii z preparatem Sunekos 1200.

Rekomendowana ilość zabiegów to 4 zabiegi w odstępach co 7-10 dni

SUNEKOS® 1200

Nowy system regeneracji w procesie biogenezy skóry. Zawiera opatentowane połączenie aminokwasów z kwasem hialuronowym. Po aplikacji stymuluje fibroblasty do tworzenia nowych włókien kolagenu i elastyny. Polecany zwłaszcza dla pacjentów z wyraźnymi i głębszymi zmarszczkami. Efektem zabiegu jest silne nawilżenie głębokich i płytkich warstw skóry oraz bardzo widoczny efekt wolumetryczny. Wyraźnie likwiduje płytkie i głębokie zmarszczki, zagęszcza i ujędrnia skórę. Polecany jest również do terapii okolic oka, niweluje zmarszczki i cienie pod oczami. Z powodzeniem może być stosowany również na okolicę szyi, dekoltu i dłoni.

Rekomendowana ilość zabiegów to 4 zabiegi w odstępach co 7-10 dni

LINERASE

Linerase to włoski preparat zwiększający w skórze ilość fibroblastów i pobudzając je do wzmożonej produkcji nowego, zdrowego kolagenu. Efektem, jakiego możemy się spodziewać po kuracji to zwiększenie gęstości i jędrności skóry, wygładzenie zmarszczek, bardziej równomierna struktura i jednolity, wypoczęty koloryt. Zabieg przynosi widoczne korzyści w zasadzie wszystkim pacjentom po 30. roku życia. Polecany zwłaszcza tym, którzy stawiają na przeciwdziałanie zmarszczkom grawitacyjnym. Terapia może być stosowana na twarz, szyję, dekolt i dłonie.

Zabieg składa się z 3 etapów bioregeneracji skóry:

  1. Nałożenie maski złuszczającej Linerse Peel Off, opartej o technologię efektywnego i przedłużonego uwalniania składników aktywnych do skóry, w tym retinolu i witaminy C / biostymulacja na poziomie komórkowym
  2. Zabieg właściwy polegający na iniekcji atelokolagenu Linerase / biostymulacja skóry właściwej
  3. Ukojenie po zabiegu – z wykorzystaniem maski regenerującej Linerase Restoring Mask na bazie składników naturalnych.

Rekomendowana ilość zabiegów to 4 zabiegi w odstępach co miesiąc.

ELLANSE

Ellanse jest pierwszym wypełniaczem, w przeciwieństwie do tradycyjnych, stymulującym produkcję własnego kolagenu.  Widocznie poprawia jakość skóry, zagęszcza ją, wygładza i napina. Wskazania do użycia preparatu to wypełnienie policzków, fałd nosowo-wargowych, modelowanie linii żuchwy, brody, zmiana kształtu nosa. Uzyskujemy naturalne wypełnienie oraz efekt narastający delikatnie po zabiegu.

Rekomendowana ilość zabiegów to 1 zabieg raz na rok lub 2 lata.


Przeczytaj nasz:  Kompletny przewodnik po stymulatorach tkankowych i o tym, jak mogą poprawić wygląd skóry

Profhilo®

Preparat o najwyższym stężeniu kwasu hialuronowego w jednej cząsteczce. Wykorzystuje stabilizowana termicznie molekułę hybrydową, zwaną molekułą młodości. Jego nowoczesna technologia gwarantuje szybki i wielopłaszczyznowy proces odmładzania.

Efekty działania zabiegu Profhilo: redukcja zwiotczenia skóry, zwłaszcza tzw. „chomików”, wypłycenie zmarszczek, poprawa i uniesienie owalu twarzy – efekt wolumetryczny, poprawa napięcia i gęstości skóry

Rekomendowana ilość zabiegów to 2 w odstępie 1 miesiąca.

CRYSTALYS

Crystalys jest silnym stymulatorem tkankowym, powodującym syntezę kolagenu. Zawarty w nim hydroksyapatyt wapnia naturalnie występuje w ludzkim organizmie. Jest całkowicie bezpieczny i biodegradowalny.

Efekty zabiegu to: wypełnienie zmarszczek (bruzdy nosowo wargowe, linie marionetki) poprawa owalu twarzy – efekt wolumetryczny, redukcja „chomików”, ujędrnienie i zagęszczenie skóry

Rekomendowana ilość zabiegów: 1 zabieg raz na rok do 2 lat

LUMI EYES

Jest to nowoczesny stymulator tkankowy przeznaczony specjalnie do zabiegów regeneracyjnych okolic oczu i doliny łez.

Efekty, jakie uzyskujemy po zabiegu to: spektakularne, intensywne nawilżenie, poprawa napięcia skóry, redukcja zmarszczek, likwidacja objawów zasinienia i zmęczenia.

Rekomendowana ilość zabiegów to 1 raz na 6 -7 miesięcy

 
 

Sprawdź inne popularne zabiegi w Klinice Dermedik

ZabiegCenaCena promocyjna
Nucleofill1190 zł990 zł
Nucleofill Eyes1190 zł990 zł
Sunecos 200790 zł 
Sunecos 12001190 zł 
Linerase1199 zł790 zł
Ellancse1890 zł 
Profhilo®1390 zł2 zabiegi – 2390 zł
Crystalys1790 zł1590 zł
Lumi Eyes890 zł550 zł
Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.