Szukaj
Szukaj

Stymulatory tkankowe i wypełniacze

cena

KARISMA

1 500 zł

Ellanse

1 800 zł

Lanluma

od 1 600 zł

Fillagen

od 900 zł

Nucleofil

990 zł

Nucleofil eyes

990 zł

Profhilo

1 390 zł

Sunekos 200

790 zł

Sunekos 1200

1 190 zł

Linerase

990 zł

Ejal 40

900 zł

Lumi eyes

550 zł

Lenisna

od 1 200 zł

Juvelook

od 1 100 zł

Plasmoo™ terapia autologiczna

1 400 zł

biostymulator Pluryal (Silk, Biosculture, Densify, Bioclassic, Biovolume)

1 200 zł

Maili (kwas hialuronowy – wypełniacz)

Od 1 200 zł

Radiesse – wypełniacz tkankowy

od 1 500 zł

Profhilo Body

3 000 zł

Sculptra

1 800 zł

Lanluma body (brzuch, uda, ramiona)

od 3 000 zł

 

Tropokolagen I MD-MATRIX

cena

Pojedynczy zabieg (1 ampułka)

450 zł

Pakiet 8 zabiegów

2 700zł

Spis treści

Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe. Nowość w medycynie estetycznej. Spektakularne odmładzanie skóry na poziomie komórkowym.

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg dla kobiet i mężczyzn
Znieczulenie?
tak
Zalecana ilość zabiegów: 2 - 4
Cena od 550 zł
Częstotliwość zabiegów
2 - 4 tygodnie

Co to są stymulatory tkankowe?

Stymulatory tkankowe to nowej generacji preparaty odbudowujące strukturę skóry na poziomie komórkowym. Stymulują komórki skóry, kolagenu i elastyny. Pierwszych efektów można spodziewać się tuż po wykonaniu zabiegu, a czas rekonwalescencji jest krótszy niż po wykonaniu tradycyjnej mezoterapii igłowej. Po zabiegu można wrócić do codziennych czynności bez obawy, że ślady po zabiegu będą wyraźnie zauważalne.

Czego możesz spodziewać się decydując się na zabieg? Skóra stanie się bardziej jędrna, gęsta, rozświetlona a zmarszczki wypłycone lub zlikwidowane. Możliwy jest również efekt natychmiastowego liftingu.

Preparaty biostymulujące używane w Dermedik różnią się pod względem rodzaju substancji czynnych, wskazań, długości utrzymywania się. Stąd taki szeroki ich wybór. Bez obaw. W doborze preparatu pomoże Ci specjalista na konsultacji przed zabiegiem. Zabieg przeprowadzony jest drogą iniekcji, czyli za pomocą małej igiełki lub kaniuli, w zależności od potrzeb. Pierwsze efekty zauważalne są tuż po podaniu preparatu. Zabiegi z użyciem stymulatorów tkankowych są całkowicie bezpieczne, nie powodują uczuleń i powikłań.

NUCLEOFILL

Stymulatory tkankowe NUCLEOFILL to preparaty, które swoje działanie opierają na nukleotydach. Te stymulatory tkankowe odznaczają się silnymi właściwościami biostymulacyjnymi i nawilżającymi. Skóra jest chroniona od działania wolnych rodników. Warto wiedzieć, że stymulatory tkankowe NUCLEOFILL pobudzają procesy samoodnowy i regeneracji skóry, jednocześnie przywracając jej młody wygląd oraz naturalny „glow”, czyli blask. Stymulator tkankowy NUCLEOFILL zapewniają lifting na poziomie komórkowym. W trakcie zabiegu nasila się proces syntezy kolagenu i elastyny, czyli białek odpowiedzialnych za napięcie i jędrność skóry. Ogromną zaletą zabiegu z wykorzystaniem NUCLEOFILL jest możliwość przeprowadzenia stymulacji zarówno profilaktycznie, jak i również przy już widocznych zmianach związanych ze starzeniem się skóry.

Wskazania do wykonania zabiegu z zastosowaniem stymulatorów tkankowych NUCLEOFILL:

 • odwodniona, poszarzała skóra,
 • utracona elastyczność i wiotkość skóry,
 • blizny,
 • rozstępy,
 • występowanie wolnych rodników,
 • brak naturalnego blasku,
 • fotostarzenie się skóry,
 • profilaktycznie przed starzeniem się skóry.

Aby zabieg z wykorzystaniem NUCLEOFILL miał jak najlepsze rezultaty, zalecane jest wykonanie serii 4 zabiegów, przy zachowaniu 2-4 tygodniowego odstępu. Raz na 6 miesięcy warto przeprowadzać zabieg przypominający, aby zachować efekty.

Nucleofill to lifting na poziomie komórkowym. Daje efekt natychmiastowego, długotrwałego odmłodzenia. Dzięki zawartym w nim polinukleotydom ma działanie antyoksydacyjne, czyli „zamiata” wolne rodniki. Równocześnie stymuluje proces wytwarzania kolagenu I i elastyny. Polinukleotydy wiążą wodę, co zapewnia skórze długotrwałe nawilżenie. Po zabiegu możesz spodziewać się spektakularnych efektów: wyraźnego zagęszczenia skóry i uniesienia owalu twarzy, wyraźnego odmłodzenia, wypłycenia zmarszczek oraz poprawy kolorytu skóry. Co ważne w tym przypadku – w większości przypadków widoczne są one tuż po aplikacji.

stymulatory tkankowe

NUCLEOFILL EYES

NUCLEOFILL EYES to stymulator tkankowy przeznaczony do biostymulacji okolicy oka i odmłodzenia skóry w tej sferze. Skóra w okolicach oczu jest najdelikatniejszą skórą w całym organizmie, dlatego jej szybkie starzenie się najszybciej zdradza nasz wiek. Skóra w okolicy oczu ma bardzo specyficzną budowę – jest cienka, delikatna i wysoce wrażliwa na działanie czynników zewnętrznych. Niestety brak ochrony sebum powoduje, że skóra ta szybko traci swoją wiotkość i elastyczność. Ponadto charakteryzuje się niewielkim ukrwieniem, a skłonność do gromadzenia chłonki sprawia, że często w tej sferze tworzą się obrzęki. Dodatkowo możemy zauważyć, że przez cienką skórę powiek prześwitują naczynka krwionośne, nadając im ciemniejszy odcień – znane wielu paniom cienie pod oczami, które bywają ogromnym utrapieniem, niedającym się ukryć nawet najlepszym makijażem.

Nasze oczy zbudowane są tak, aby były chronione przez powieki. Zadaniem powiek jest chronić oczy przed szkodliwym działaniem nadmiernego wystawienia ich na słońce, urazami różnego typu, a dodatkowo rozprowadzają łzy po powierzchni gałki ocznej. Za zmarszczki w tej strefie odpowiada mięsień okrężny oka, który znajduje się pod skórą powiek. Podczas mrugania czy mrużenia oczu wykonuje kilkadziesiąt tysięcy ruchów na dzień. Przez to pojawiają się zmarszczki mimiczne, znane jako „kurze łapki”. Można je zaobserwować już w wieku 20 lat.

Specyficzna budowa powiek wymaga od nas dokładniejszej pielęgnacji tej strefy. Właśnie dlatego powstają dedykowane preparaty oraz zabiegi pomagające przywrócić jej młodzieńczy wygląd.

NUCLEOFILL EYES to stymulator tkankowy przeznaczony do wykonania zabiegów w delikatnej okolicy oczu. Jego działanie jest nowatorskie, jest jednym z popularniejszych preparatów znajdujących zastosowanie w medycynie estetycznej. Działa na wielu płaszczyznach i jest bezpieczny. Przywróci wrażliwej skórze wokół oczu nawilżenie i odejmie jej kilka lat.

Poprawia gęstość skóry, niweluje zmarszczki, silnie napina. Idealny w przypadku „pergaminowej” skóry. Po zabiegu możesz spodziewać się efektu liftingu i „otwarcia” oka. W niektórych przypadkach, dla wzmocnienia efektu działania preparatu zalecamy wykonanie tuż przed iniekcją zabiegu z użyciem fal radiowych.

Rekomendowana ilość zabiegów to 2-4 zabiegi w odstępach 2-4 tygodnie.

stymulator pod pczy

Stymulator tkankowy EJAL40

Stymulatory tkankowe EJAL40 mają w składzie kwas hialuronowy nowoczesnej generacji. Stymulatory te stosuje się, aby zagęścić skórę, poprawić jej napięcie oraz wpłynąć na kontur twarzy. Dodatkowe efekty stosowania zabiegów ze stymulatorami tkankowymi EJAL40 to między innymi odmłodzenie skóry, odżywienie, nawilżenie i rozświetlenie. Preparat stosowany profilaktycznie opóźnia pojawienie się pierwszych oznak starzenia się skóry.

Przebieg zabiegu z wykorzystaniem stymulatora tkankowego EJAL40 polega na wykonaniu iniekcji w czterech danych punktach na twarzy. Dzięki temu pacjent nie odczuwa dyskomfortu związanego z wkłuciami w skórze. To jednak niejedyna zaleta. Oprócz tego, takie działanie minimalizuje ryzyko wystąpienia skutków ubocznych po zabiegu. Ból, obrzęk czy siniaki wystąpią w minimalnym zakresie lub wcale. Bezpieczeństwo produktu zapewnia brak dodatku substancji chemicznych, co minimalizuje ryzyko wystąpienia możliwej reakcji alergicznej.

Wskazaniami do przeprowadzenia zabiegu z wykorzystaniem stymulatora tkankowego EJAL40 są:

 • zmarszczki występujące w obrębie twarzy, szyi i dekoltu,
 • niskie nawilżenie skóry i jej przesuszenie,
 • zanik konturu twarzy,
 • przebarwienia skórne,
 • rozstępy,
 • dyskomfort związany z wkłuciami podskórnymi, ponieważ ten stymulator nie wymaga dużej ilości wkłuć.

Najlepsze efekty z zastosowanie EJAL40 osiąga się, wykonując 2-3 serie zabiegu raz na miesiąc. Aby cieszyć się efektem na stałe, warto wykonywać zabieg przypominający co 4 miesiące.

 
ejal 40 stymulator na zmarszczki twarzy szyi i dekoltu

LUMI EYES

Stymulatory tkankowe LUMI EYES to najnowsze stymulatory znajdujące zastosowanie w mezoterapii igłowej w okolicy oczu oraz doliny łez. Dają efekt wypełnienia i nie prowadzą do wystąpienia skutków ubocznych w postaci obrzęku.

Stymulatory tkankowe LUMI EYES są produktami iniekcyjnymi o wysokiej jakości. Skutecznie poprawiają stan skóry właściwej, wykorzystując do tego materiał regenerujący tkanki, to jest oczyszczone DNA z mleczka łososia. Stymulatory tkankowe LUMI EYES eliminują problematyczne cienie pod oczami, a dodatkowo zwalczają drobne zmarszczki, jednocześnie nawilżając skórę i wygładzając ją.

Wykonanie zabiegu z tym preparatem gwarantuje:

 • dogłębną rekonstrukcję skóry w okolicy oczu,
 • wzmocnienie skóry,
 • poprawę napięcia skóry,
 • nawilżenie,
 • zredukowanie przebarwień i wyrównanie kolorytu,
 • wygładzenie zmarszczek na twarzy.

Aby osiągnąć najlepszy efekt, warto wykonać serię 3 zabiegów z zastosowaniem LUMI EYES.

Rekomendowana ilość zabiegów to 1 raz na 6 -7 miesięcy

 
 
 
najlepszy stymulator pod oczy

SUNEKOS® 200

Unikatowy preparat, który otrzymał nagrodę Perła Dermatologii Estetycznej 2019. Zawiera kwas hialuronowy oraz aminokwasy, które pobudzają produkcję nowych włókien białkowych skóry, w tym kolagenu i elastyny. Polecany zwłaszcza dla młodszych pacjentów oraz osób z mniej widocznymi zmarszczkami. Po zabiegu możesz spodziewać się widocznej regeneracji skóry,  wyraźnego wypłycenia drobnych  zmarszczek, ujędrnienia, nawilżenia skóry, delikatnego efektu wolumetrycznego. Skóra staje się świeża, młodsza, rozświetlona. W niektórych przypadkach łączymy go w terapii z preparatem Sunekos 1200.

Rekomendowana ilość zabiegów to 4 zabiegi w odstępach co 7-10 dni

SUNEKOS® 1200

Nowy system regeneracji w procesie biogenezy skóry. Zawiera opatentowane połączenie aminokwasów z kwasem hialuronowym. Po aplikacji stymuluje fibroblasty do tworzenia nowych włókien kolagenu i elastyny. Polecany zwłaszcza dla pacjentów z wyraźnymi i głębszymi zmarszczkami. Efektem zabiegu jest silne nawilżenie głębokich i płytkich warstw skóry oraz bardzo widoczny efekt wolumetryczny. Wyraźnie likwiduje płytkie i głębokie zmarszczki, zagęszcza i ujędrnia skórę. Polecany jest również do terapii okolic oka, niweluje zmarszczki i cienie pod oczami. Z powodzeniem może być stosowany również na okolicę szyi, dekoltu i dłoni.

Rekomendowana ilość zabiegów to 4 zabiegi w odstępach co 7-10 dni

LINERASE

Linerase to włoski preparat zwiększający w skórze ilość fibroblastów i pobudzając je do wzmożonej produkcji nowego, zdrowego kolagenu. Efektem, jakiego możemy się spodziewać po kuracji to zwiększenie gęstości i jędrności skóry, wygładzenie zmarszczek, bardziej równomierna struktura i jednolity, wypoczęty koloryt. Zabieg przynosi widoczne korzyści w zasadzie wszystkim pacjentom po 30. roku życia. Polecany zwłaszcza tym, którzy stawiają na przeciwdziałanie zmarszczkom grawitacyjnym. Terapia może być stosowana na twarz, szyję, dekolt i dłonie.

Zabieg składa się z 3 etapów bioregeneracji skóry:

 1. Nałożenie maski złuszczającej Linerse Peel Off, opartej o technologię efektywnego i przedłużonego uwalniania składników aktywnych do skóry, w tym retinolu i witaminy C / biostymulacja na poziomie komórkowym
 2. Zabieg właściwy polegający na iniekcji atelokolagenu Linerase / biostymulacja skóry właściwej
 3. Ukojenie po zabiegu – z wykorzystaniem maski regenerującej Linerase Restoring Mask na bazie składników naturalnych.

Rekomendowana ilość zabiegów to 4 zabiegi w odstępach co miesiąc.

ELLANSE

Ellanse jest pierwszym wypełniaczem, w przeciwieństwie do tradycyjnych, stymulującym produkcję własnego kolagenu.  Widocznie poprawia jakość skóry, zagęszcza ją, wygładza i napina. Wskazania do użycia preparatu to wypełnienie policzków, fałd nosowo-wargowych, modelowanie linii żuchwy, brody, zmiana kształtu nosa. Uzyskujemy naturalne wypełnienie oraz efekt narastający delikatnie po zabiegu.

Rekomendowana ilość zabiegów to 1 zabieg raz na rok lub 2 lata.


Przeczytaj nasz:  Kompletny przewodnik po stymulatorach tkankowych i o tym, jak mogą poprawić wygląd skóry

Profhilo®

Preparat o najwyższym stężeniu kwasu hialuronowego w jednej cząsteczce. Wykorzystuje stabilizowana termicznie molekułę hybrydową, zwaną molekułą młodości. Jego nowoczesna technologia gwarantuje szybki i wielopłaszczyznowy proces odmładzania.

Efekty działania zabiegu Profhilo: redukcja zwiotczenia skóry, zwłaszcza tzw. „chomików”, wypłycenie zmarszczek, poprawa i uniesienie owalu twarzy – efekt wolumetryczny, poprawa napięcia i gęstości skóry

Rekomendowana ilość zabiegów to 2 w odstępie 1 miesiąca.

CRYSTALYS

Crystalys jest silnym stymulatorem tkankowym, powodującym syntezę kolagenu. Zawarty w nim hydroksyapatyt wapnia naturalnie występuje w ludzkim organizmie. Jest całkowicie bezpieczny i biodegradowalny.

Efekty zabiegu to: wypełnienie zmarszczek (bruzdy nosowo wargowe, linie marionetki) poprawa owalu twarzy – efekt wolumetryczny, redukcja „chomików”, ujędrnienie i zagęszczenie skóry

Rekomendowana ilość zabiegów: 1 zabieg raz na rok do 2 lat

Ile kosztuje stymulator tkankowy?

Cena zabiegu z użyciem stymulator tkankowy uzależniona jest od przede wszystkim od preparatu jaki zostanie użyty podczas wizyty. Ceny stymulatorów rozpoczynają się już od kwoty 550 zł. Poniżej przedstawiamy cennik biostymulatorów używanych w naszej klinice. 

Stymulatory tkankowe i wypełniacze

cena

KARISMA

1 500 zł

Ellanse

1 800 zł

Lanluma

od 1 600 zł

Fillagen

od 900 zł

Nucleofil

990 zł

Nucleofil eyes

990 zł

Profhilo

1 390 zł

Sunekos 200

790 zł

Sunekos 1200

1 190 zł

Linerase

990 zł

Ejal 40

900 zł

Lumi eyes

550 zł

Lenisna

od 1 200 zł

Juvelook

od 1 100 zł

Plasmoo™ terapia autologiczna

1 400 zł

biostymulator Pluryal (Silk, Biosculture, Densify, Bioclassic, Biovolume)

1 200 zł

Maili (kwas hialuronowy – wypełniacz)

Od 1 200 zł

Radiesse – wypełniacz tkankowy

od 1 500 zł

Profhilo Body

3 000 zł

Sculptra

1 800 zł

Lanluma body (brzuch, uda, ramiona)

od 3 000 zł

 

Tropokolagen I MD-MATRIX

cena

Pojedynczy zabieg (1 ampułka)

450 zł

Pakiet 8 zabiegów

2 700zł

Zabiegi nawilżające i odżywcze dla twarzy

Sprawdź inne zabiegi! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zapraszamy ponownie

Aby oglądać naszą stronę należy potwierdzić wymagania dotyczące dostępu do strony.

Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Aby potwierdzić, że spełniasz te wymagania, kliknij przycisk “Potwierdzam”.

Przechodząc dalej, oświadczasz, że:

Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia lub prowadzisz działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
Jesteś świadomy/a, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów.
Udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.