Zabiegi wyszczuplające Icoone

ICOONE stanowi najnowsze osiągnięcie w metodach stymulacji skóry i wyznacza nową definicję piękna. W wyniku jego działania skóra otrzymuje pełne 1180 mikrostymulacji na każdy dm2.

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg dla kobiet i mężczyzn
Czas zabiegu
45 minut
Zalecana ilość zabiegów
10 - 20
Znieczulenie?
nie
Częstotliwość zabiegów
2 - 3 dni
Cena
od 200 zł do 2000 zł

Informacja - ile zabiegów należy wykonać?

Liczba zabiegów zależy od oczekiwań i potrzeb pacjenta. Jedną sesję można wykonać w ramach relaksującego, regenerującego ciało masażu. W przypadku zabiegów funkcjonalnych ICOONE należy przeprowadzić serię od 5 do 10 procedur.

Czym jest ICOONE?

ICOONE stanowi najnowsze osiągnięcie w metodach stymulacji skóry i wyznacza nową definicję piękna. W wyniku jego działania skóra otrzymuje pełne 1180 mikrostymulacji na każdy dm2.

 

To innowacyjne urządzenie estetyczne, która poprzez oddziaływania na funkcjonowanie tkanki łącznej skutecznie likwiduje różne niedoskonałości skóry i ciała. Wykorzystywane jest przy usuwaniu cellulitu i modelowaniu ciała, napina luźną skórę, redukuje obrzęki limfatyczne, blizny i sztywność mięśni, znajduje zastosowanie w programach anti-agingowych.

Dla kogo stworzone jest to rozwiązanie?

ICOONE jest zabiegiem dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą szybko, skutecznie i nieinwazyjnie pozbyć się różnych problemów estetycznych. Pozwala stworzyć 36 programów – w tym 16 medycznych – zarówno na twarz jak i na inne obszary ciała. Mikropęcherzykowa stymulacja fibroblastów może być wykorzystana w zabiegach na twarz, szyję i dekolt, a multimikrostymulacja stosowana jest również na okolice oczu i ust. Zabiegi są bezinwazyjne.

Jakie zabiegi są przeprowadzane przy wykorzystaniu technologii ICOONE?

Przy wykorzystaniu urządzenia ICOONE można usunąć różne rodzaje cellulitu (wodny, włóknisty, tłuszczowy), błyskawicznie pozbyć się kilku centymetrów, ujędrnić skórę, wykonać lifting i poprawić jej kondycję, przeprowadzić energetyczny masaż drenujący. Programy medyczne pozwalają zlikwidować blizny i oparzenia (Novaskin), zwiększyć jędrność skóry po liposukcji (Skinew), pozbyć się żylaków i naczynek (Stimfluid). Eksperci kliniki proponują również ICOONE jako zabieg dla młodych mam (Massmother), a także program stworzony specjalnie dla mężczyzn.

Wyjątkowym rozwiązaniem jest program Fatzone, który jest jednorazowym, intensywnym zabiegiem wyszczuplającym talię przeprowadzanym przed wielkim wyjściem.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg ICOONE przeprowadzany jest w specjalnym, elastycznym kostiumie. Przy zastosowaniu unikalnych głowic (NOWOŚĆ – zabiegi wykonujemy przy jednoczesnym zastosowaniu dwóch głowic) wykonywany jest kompleksowy program pielęgnacyjny. Składa się on z dwóch etapów: Drenaż – zabieg podstawowy, drenujący służący ogólnej poprawie stanu skóry oraz Fokus, czyli zabieg docelowy służący rozwiązaniu indywidualnego problemu (na przykład modelowanie pośladków, ujędrnianie skóry kolan, dekoltu lub biustu, czy wyszczuplanie ud). Zabiegi na twarz przeprowadzany się bezpośrednio na skórze przy zastosowaniu dedykowanych głowic.

ICOONE = Drenaż + Fokus

PRZYKŁADOWE PROGRAMY na CIAŁO:

  • Sillutle – modelowanie górnej część ciała [ brzuch, piersi, ramiona ]
  • Model plus – podniesienie pośladków, pośladki brazylijskie
  • Remond – modeling łydek, kolan, ujędrnianie, obrzęki limfatyczne, wyszczuplanie
  • High plus – modelowanie pleców, barków, ramion
  • Men zone – odchudzanie brzucha, likwidacja oponki na brzuchu
  • Abolton – ujędrnianie, odchudzanie brzucha po ciąży
  • Armton – ramiona – likwidacja luźnej skóry
  • Intone – odchudzanie, modelowanie ud ze szczególnym uwzględnieniem wewnętrznej strony
  • Fat zone – odchudzanie i modelowanie ud, ze szczególnym uwzględnieniem ich strony zewnętrznej – bryczesy

Miło nam poinformować, że magazyn „Twój Styl” uznał ICOONA za najskuteczniejszy zabieg na jędrną i atrakcyjną sylwetkę!

Zabieg Cena Cena promocyjna
Pojedynczy zabieg 230 zł 200 zł
Kostium do zabiegu 80 zł  
Pakiet pięciu zabiegów 900 zł  
Pakiet piętnastu zabiegów
 
Pakiet dwudziestu zabiegów  
Dodatkowy pojedynczy focus (10 minut) 50 zł  
Pakiet dziesięciu zabiegów 1600 zł
Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.