Szukaj
Szukaj
juvelook wypełniacz tkankowy

Spis treści

Juvelook

Jedyny na świecie stymulator tkankowy z kwasem poli D, I mlekowym do zastosowania w okolicy oka, mezoterapi skóry twarzy, szyi i dekoltu. To unikalny wypełniacz hybrydowy, dający natychmiastowy efekt. Dzięki wykorzystaniu kwasu polimlekowego PDLLA, który odpowiada za nawilżenie i złuszczenie, posiada właściwości przeciwstarzeniowe oraz pełni rolę regulatora PH oraz użycia kwasu hialuronowego HA otrzymujemy efekt wypełnienia, który widoczny jest od razu po zabiegu a młodzieńczy wygląd powraca w sposób naturalny i trwały. Tak działa Juvelook. To skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone badaniami klinicznymi.

Informacje o zabiegu Juvelook w Dermedik

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg dla kobiet i mężczyzn
Czas zabiegu
1,5 godziny
Zalecana ilość zabiegów: 2 do 3
Znieczulenie?
tak
Częstotliwość zabiegów
co 6-8 tygodni
Cena
2 200 pln za 1 ampułkę

Na co Juvelook?

regeneracja doliny łez
kurze łapki
siateczkowe zmarszczki na czole
wiotkość skóry twarzy

Informacje o zaletach zabiegu Juvelook

Co to jest zabieg Juvelook?

Juvelook to jeden z najbardziej efektywnych ze znanych w medycynie estetycznej stymulatorów produkcji kolagenu – białka odpowiadającego za nawilżenie, jędrność i elastyczność naszej skóry, mówiąc wprost za jej młodzieńczy wygląd.

EFEKT WOW! Dzięki połączeniu kwasu polimlekowego PDLLA z kwasem hialuronowym HA otrzymujemy efekt, który widoczny jest od razu po zabiegu. Wypełnienie utrzymuje się do momentu, gdy dominować zaczyna proces produkcji nowego kolagenu przez kwas polimlekowy.

Co czyni preparat Juvelook wyjątkowym?

 • jedyny na świecie kwas polimlekowy do zastosowania w okolicy oka, mezoterapii twarzy, szyi i dekoltu
 • jego zdolność do najsilniejszej stymulacji produkcji kolagenu oraz przywracania młodzieńczego wyglądu w sposób stopniowy i naturalny
 • brak konieczności masowania miejsc pozabiegowych z uwagi na okrągły, porowaty kształtcząsteczek kwasu PDLLA co daje możliwość połączenia ich z nieusieciowanym kwasem hialuronowym

Zastosowanie

Juvelook to wypełniacz hybrydowy z uwagi na umiarkowane stężenie kwasu poli D,L mlekowego 42,5 mg oraz kwasu hialuronowego 7,5 mg przeznaczony jest do rewitalizacji dużych powierzchni skóry lub też do powierzchni “trudniejszych” takich jak dłonie, dekolt, szyja czy okolica oka. 

Dla kogo zabieg Juvelook?

Najczęściej proponowany jest osobom:

 • chcącym długotrwale rozświetlić ujędrnić swoją skórę
 • zregenerować okolicę oka
 • pozbyć się siateczkowych zmarszczek
 • trwale napiąć i odżywić skórę

Czy Juvelook można stosować pod oczy?

Produkt Juvelook to jedyny tak skuteczny stymulator tkankowy, posiadający w swoim składzie nisko usieciowany kwas hialuronowy, który można stosować w tak delikatniej okolicy jakiej jest ludzkie oko. 

Na czym polega zabieg Juvelook?

Pierwszym etapem jest dostosowanie ilości roztworu, oraz wielkości cząsteczek od 10 do 40 mikrometrów i połączenie ich z nieusieciowanym kwasem hialuronowym w ten sposób otrzymano hybrydę dostosowaną do aplikacji metodą mezoterapii na twarz, szyję, dekolt oraz okolicę oka. W tym celu używamy wytrząsarki laboratoryjnej. W drugim etapie przechodzimy do znieczulenia miejsca zabiegowego. Kolejnym krokiem jest wykonanie zabiegu. Zaraz po wstrzyknięciu zawarty w produkcie kwas hialuronowy, umiejscawia się w tkankach i wypełnia je. Po okresie ok. 2 tygodni zaczyna kwas hialuronowy rozpoczyna proces hydrolizy, mikrocząsteczki kwasu polimlekowego wspierają produkcję kolagenu i przyczyniają się do poprawy elastyczności, jędrności i gęstości skóry. Po upływie 6 miesięcy zauważamy końcowy efekt zastosowania JUVELOOK. Produkt uległ stopniowej biodegradacji i przywrócił objętość skórze. Wytworzone w tym czasie nowe włókna kolagenowe, podtrzymują efekt w miarę upływu czasu. 

Efekty zabiegu Juvelook

Pozytywne efekty terapii widoczne są natychmiast po podaniu. Trwałość zabiegu utrzymuje się przez co najmniej 24 miesiące po dwóch/trzech zabiegach wykonanych w odstępie 6-8 tygodni. Rekomendowana ilość zabiegów to 2. Po dwóch latach można wykonać 1 zabieg przypominający. Wypełnienie utrzymuje się do momentu, gdy dominować zaczyna proces produkcji nowego kolagenu przez kwas polimlekowy. Zabieg nadaje się szczególnie dla osób z dużą ilością drobnych zmarszczek, dla skóry która utraciła blask, słabo napiętej z początkowymi oznakami starzenia się. Bez grudek i masowania. Dzięki opatentowanej technologii wytwarzania wyeliminowano ryzyko powstawania grudek podskórnych tworzących się przy zastosowaniu tradycyjnego PLLA.

Ile kosztuje zabieg Juvelook?

W trakcie zabiegu podczas, którego wykorzystywane jest 1 ampułka preparatu, wykonujemy:

 • cała twarz 2 200 pln 
Zabiegi z wykorzystaniem 5 ml preparatu:
 • pod oczy 1 100 pln
 • linia żuchwy 1 100 pln
 • szyja 1 100 pln
 • dłonie 1 100 pln 

Efekty przed i po zabiegu Juvelook

juvelook mezoterapia igłowa
juvelook kraków
jovelook dermedik
jovelook mezoterapia igłowa
zabieg juvelook
efekty zabiegu Lenisna i Juvellok przed i po w Dermedik 1
JUVELOOK w Dermedik
juvelook

Sprawdź inne zabiegi! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zapraszamy ponownie

Aby oglądać naszą stronę należy potwierdzić wymagania dotyczące dostępu do strony.

Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Aby potwierdzić, że spełniasz te wymagania, kliknij przycisk “Potwierdzam”.

Przechodząc dalej, oświadczasz, że:

Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia lub prowadzisz działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
Jesteś świadomy/a, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów.
Udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.