juvelook mezoterapia twarzy

Juvelook

Dzięki połączeniu kwasu polimlekowego PDLLA z kwasem hialuronowym HA otrzymujemy efekt, który widoczny jest od razu po zabiegu. Wypełnienie utrzymuje się do momentu, gdy dominować zaczyna proces produkcji nowego kolagenu przez kwas polimlekowy.

Informacje o zabiegu Juvelook w Dermedik

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg dla kobiet i mężczyzn
Czas zabiegu
1,5 godziny
Zalecana ilość zabiegów: 3
Znieczulenie?
tak
Częstotliwość zabiegów
co 6-8 tygodni
Cena
2 200 pln za 1 ampułkę

Wskazania do zabiegu

długotwałe ujędrnienie i rozświetlenie skóry twarzy
regeneracja okolicy oka
siateczkowe zmarszczki
trwałe napięcie i odżywenie skóry

Informacje o zaletach zabiegu Juvelook

Co to jest zabieg Juvelook?

Juvelook to jeden z najbardziej efektywnych ze znanych w medycynie estetycznej stymulatorów produkcji kolagenu – białka odpowiadającego za nawilżenie, jędrność i elastyczność naszej skóry, mówiąc wprost za jej młodzieńczy wygląd.

EFEKT WOW! Dzięki połączeniu kwasu polimlekowego PDLLA z kwasem hialuronowym HA otrzymujemy efekt, który widoczny jest od razu po zabiegu. Wypełnienie utrzymuje się do momentu, gdy dominować zaczyna proces produkcji nowego kolagenu przez kwas polimlekowy.

Co czyni preparat Juvelook wyjątkowym?

  • jedyny na świecie kwas polimlekowy do zastosowania w okolicy oka, mezoterapii twarzy, szyi i dekoltu
  • jego zdolność do najsilniejszej stymulacji produkcji kolagenu oraz przywracania młodzieńczego wyglądu w sposób stopniowy i naturalny
  • brak konieczności masowania miejsc pozabiegowych z uwagi na okrągły, porowaty kształtcząsteczek kwasu PDLLA co daje możliwość połączenia ich z nieusieciowanym kwasem hialuronowym

Zastosowanie

Produkt Juvelook z uwagi na umiarkowane stężenie kwasu poli D,L mlekowego 42,5 mg oraz kwasu hialuronowego 7,5 mg przeznaczony jest do rewitalizacji dużych powierzchni skóry.

Najczęściej proponowany jest osobom:

  • chcącym długotrwale rozświetlić  ujędrnić swoją skórę
  • zregenerować okolicę oka
  • pozbyć się siateczkowych zmarszczek
  • trwale napiąć i odżywić skórę

Pozytywne efekty widać przez co najmniej 24 miesiące po dwóch/trzech zabiegach wykonanych w odstępie 6-8 tygodni. Zabieg nadaje się szczególnie dla osób z dużą ilością drobnych zmarszczek, dla skóry która utraciła blask, słabo napiętej z początkowymi oznakami starzenia się.

Bez grudek i masowania. Dzięki opatentowanej technologii wytwarzania wyeliminowano ryzyko powstawania grudek podskórnych tworzących się przy zastosowaniu tradycyjnego PLLA.

juvelook
Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.