lenisna

Lenisna

Jeden z najbardziej efektywnych ze znanych w medycynie estetycznej stymulatorów produkcji kolagenu – białka odpowiadającego za nawilżenie, jędrność i elastyczność naszej skóry, mówiąc wprost za jej młodzieńczy wygląd.

Informacje o zabiegu Lenisna w Dermedik

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg dla kobiet i mężczyzn
Czas zabiegu
1 godzina
Zalecana ilość zabiegów: 3
Znieczulenie?
tak
Częstotliwość zabiegów
co 6-8 tygodni
Cena
2 500 pln za 1 ampułkę

Wskazania do zabiegu

zwiększenie objętości zapadniętych obszarów twarzy
bruzdy
zmarszczki, załamania
ujędrnienie wiotkiej skóry twarzy

Informacje o zaletach zabiegu Lenisna

Co to jest zabieg Lensina?

Produkt Lenisna został zaprojektowany jako wypełniacz działający w czasie o stężeniu 170 mg kwasu polimlekowego PDLLA oraz 30 mg nieusieciowanego kwasu hialuronowego. Poprzez dostosowanie ilości roztworu, oraz wielkości cząsteczek od 50 do 60 mikrometrów o kształcie okrągłym, porowatym i połączeniu ich z nieusieciowanym kwasem hialuronowym otrzymano hybrydę dostosowaną do aplikacji w tkankę podskórną lub okostnowo. Przeznaczony jest do leczenia zmarszczek głębokich, wiotkości i znaczących ubytków tkankowych.

Lenisna to jeden z najbardziej efektywnych ze znanych w medycynie estetycznej stymulatorów produkcji kolagenu – białka odpowiadającego za nawilżenie, jędrność i elastyczność naszej skóry, mówiąc wprost za jej młodzieńczy wygląd.

EFEKT WOW!

Dzięki połączeniu kwasu polimlekowego PDLLA z kwasem hialuronowym HA otrzymujemy efekt, który widoczny jest od razu po zabiegu. Wypełnienie utrzymuje się do momentu, gdy dominować zaczyna proces produkcji nowego kolagenu przez kwas poli D,L mlekowy.

Co czyni preparat Lenisna wyjątkowym?

  • jego zdolność do silnej i długotrwałej stymulacji produkcji kolagenu oraz przywracania młodzieńczego wyglądu w sposób stopniowy i naturalny
  • brak konieczności masowania miejsc pozabiegowych z uwagi na okrągły, porowaty kształtcząsteczek kwasu PDLLA co daje możliwość połączenia ich z nieusieciowanym kwasem hialuronowym

Zastosowanie preparatu Lanista

Produkt Lenisna z uwagi na wysokie stężenie kwasu poli D,L mlekowego 170 mg oraz kwasu hialuronowego 30 mg stosuje się w celu zwiększania objętości zapadniętych obszarów twarzy, szczególnie do korekcji wgłębień skóry takich jak: załamania w skórze, zmarszczki, bruzdy, a także w przypadku widocznych oznak starzenia się skóry, opadania twarzy i wiotkości. Z powodzeniem możemy stosować go na wewnętrzną stronę ud, brzuch, pośladki i obwisłe ramiona.

Efekty po zastosowaniu preparatu Lanista

Pozytywne efekty widać przez co najmniej 24 miesięce po dwóch/trzech zabiegach wykonanych w odstępie 6-8 tygodni. Zabieg nadaje się szczególnie dla skór wiotkich, atroficznych, z dużą ilością drobnych zmarszczek, o małej objętości lub dużymi ubytkami objętościowymi. Kwas polimlekowy powoli, ale systematycznie odmładza skórę, zagęszczając ją i czyniąc ją bardziej atrakcyjną, pełną blasku. Efekt jest przy tym w pełni naturalny.

Brak konieczności masowania mejsc pozabiegowych, dzięki opatentowanej technologii powstawania grudek podskórnych.

Dzięki opatentowanej technologii wytwarzania wyeliminowano ryzyko powstawania grudek podskórnych tworzących się przy zastosowaniu tradycyjnego PLLA.

 

Efekty przed i po zabiegu Lenisna

lenisna
stymulator tkankowy lenisna
Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.