symulator lenisna kraków

Spis treści

Lenisna

Jeden z najbardziej efektywnych ze znanych w medycynie estetycznej stymulatorów tkankowych produkcji kolagenu – białka odpowiadającego za nawilżenie, jędrność i elastyczność naszej skóry, mówiąc wprost za jej młodzieńczy wygląd. Najsilniejszy usieciowany wypełniacz hybrydowy dostępny na rynku, który łączy w sobie efekt natychmiastowego wypełnienia jaką daje kwas hialuronowy oraz dzięki wykorzystaniu kwasu polimlekowego, stymuluje skórę do produkcji kolagenu. 

Informacje o zabiegu Lenisna w Dermedik

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg dla kobiet i mężczyzn
Czas zabiegu
1,5 godzina
Zalecana ilość zabiegów: 2 do 3
Znieczulenie?
tak
Częstotliwość zabiegów
co 6-8 tygodni
Cena
2 500 pln za 1 ampułkę

Na co Lenisna?

bruzdy nosowo-wargowe
regeneracja okolicy oka, dolina łez
wolumetryczny lifting twarzy
trwałe napięcie i odżywenie skóry

Informacje o zaletach zabiegu Lenisna

Co to jest zabieg Lenisna?

Produkt Lenisna został zaprojektowany jako wypełniacz działający w czasie o stężeniu 170 mg kwasu polimlekowego PDLLA oraz 30 mg nieusieciowanego kwasu hialuronowego. Poprzez dostosowanie ilości roztworu, oraz wielkości cząsteczek od 50 do 60 mikrometrów o kształcie okrągłym, porowatym i połączeniu ich z nieusieciowanym kwasem hialuronowym otrzymano hybrydę dostosowaną do aplikacji w tkankę podskórną lub okostnowo. Przeznaczony jest do leczenia zmarszczek głębokich, wiotkości i znaczących ubytków tkankowych.

Lenisna to jeden z najbardziej efektywnych ze znanych w medycynie estetycznej stymulatorów produkcji kolagenu – białka odpowiadającego za nawilżenie, jędrność i elastyczność naszej skóry, mówiąc wprost za jej młodzieńczy wygląd.

Wskazania do zabiegu

 • skóra z widocznymi oznakami starzenie się, 
 • zapadnięte obszary na twarzy,
 • bruzdy,
 • zmarszczki, załamania,
 • ujędrnienie wiotkiej skóry twarzy,
 • ujędrnienie wiotkiej skóry ramion (pelikany)
 • ujędrnienie skóry na brzuchu, udach, pośladkach 

EFEKT WOW!

Dzięki połączeniu kwasu polimlekowego PDLLA z kwasem hialuronowym HA otrzymujemy efekt, który widoczny jest od razu po zabiegu. Wypełnienie utrzymuje się do momentu, gdy dominować zaczyna proces produkcji nowego kolagenu przez kwas poli D,L mlekowy.

Co czyni preparat Lenisna wyjątkowym?

 • jego zdolność do silnej i długotrwałej stymulacji produkcji kolagenu oraz przywracania młodzieńczego wyglądu w sposób stopniowy i naturalny
 • brak konieczności masowania miejsc pozabiegowych z uwagi na okrągły, porowaty kształtcząsteczek kwasu PDLLA co daje możliwość połączenia ich z nieusieciowanym kwasem hialuronowym

Zastosowanie preparatu Lenisna

Produkt Lenisna z uwagi na wysokie stężenie kwasu poli D,L mlekowego 170 mg oraz kwasu hialuronowego 30 mg stosuje się w celu zwiększania objętości zapadniętych obszarów twarzy, szczególnie do korekcji wgłębień skóry takich jak: załamania w skórze, zmarszczki, bruzdy, a także w przypadku widocznych oznak starzenia się skóry, opadania twarzy i wiotkości. Z powodzeniem możemy stosować go na wewnętrzną stronę ud, brzuch, pośladki i obwisłe ramiona.

Na czym polega zabieg Lenisna?

Przed zabiegiem przeprowadzana jest wywiad z pacjentem. Zostaje on szczegółowo poinformowany o przebiegu zabiegu, efektach po zabiegowych oraz wykluczone są ewentualne przeciwskazania. Zabieg trwa ok. 1 godziny, w pierwszej fazie nakładane jest znieczulenie. Następnie preparat umieszczany jest w wytrząsarce laboratoryjnej. Kosmetolog lub lekarz przygotowuje preparat w odpowiedniej ilości w zależności od obszaru zabiegowego. Preparat jest aplikowany jest w tkankę podskórną. 

Efekty po zastosowaniu preparatu Lenisna

Pozytywne efekt widoczny od razu po zabiegu. Efekty terapii utrzymują się przez co najmniej 24 miesiące po dwóch/trzech zabiegach wykonanych w odstępie 6-8 tygodni. Rekomendowana ilość zabiegów to 2. Po 2 tygodniach następuje produkcja kolagenu. Zabieg nadaje się szczególnie dla skór wiotkich, atroficznych, z dużą ilością drobnych zmarszczek, o małej objętości lub dużymi ubytkami objętościowymi. Kwas polimlekowy powoli, ale systematycznie odmładza skórę, zagęszczając ją i czyniąc ją bardziej atrakcyjną, pełną blasku. Efekt jest przy tym w pełni naturalny.
Brak konieczności masowania miejsc pozabiegowych, dzięki opatentowanej technologii powstawania grudek podskórnych.
Dzięki opatentowanej technologii wytwarzania wyeliminowano ryzyko powstawania grudek podskórnych tworzących się przy zastosowaniu tradycyjnego PLLA. Trwałość zabiegu utrzymuje się ok. 2 lat. Tak długi okres działa Lenisna, jest to niewątpliwe zaletą tego produktu. 

Ile kosztuje zabieg Lenisna?

W trakcie zabiegu podczas, którego wykorzystywane jest 10 ml preparatu czyli 1 ampułka – 2. 500 pln, wykonujemy:

 • wolumetryczny lifting twarzy,
 • wolumetria policzków,
 • zmarszczki palacza,
 • zmarszczki na czole,
 • bruzdy nosowo-wargowe.
 

Zabiegi z wykorzystaniem 5 ml preparatu Lenisna: 

 • lina żuchwy, owal twarzy 1 200 pln
 • zmarszczki marionetki 1 200 pln
 • zmarszczki palacza 1 200 pln
 • dolina łez 1 200 pln
 • bruzdy nosowo-wargowe 1 200 pln 

Efekty przed i po zabiegu Lenisna

zabieg lenisna jovelook
zabieg Lenisna Juvelook w Dermedik 3
lenisna stymulator tkankowy
efekty zabiegu Lenisna i Juvellok przed i po w Dermedik
lenisna dermedik kraków
Lenisna Dermedik Przed i Po twarz 4
stymulator tkankowy lenisna
Lenisa w Dermedik Przed i Po twarz3

Sprawdź inne zabiegi! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zapraszamy ponownie

Aby oglądać naszą stronę należy potwierdzić wymagania dotyczące dostępu do strony.

Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Aby potwierdzić, że spełniasz te wymagania, kliknij przycisk “Potwierdzam”.

Przechodząc dalej, oświadczasz, że:

Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia lub prowadzisz działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
Jesteś świadomy/a, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów.
Udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.