Szukaj
Szukaj

Terapie medyczne

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabiegów, terapii medycznych przeprowadzanych w Klinice Dermedik. W naszej ofercie znajdą Państwo zabiegi medyczne, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej czy chirurgii plastycznej.

Od lat z dużą skutecznością zajmujemy się usuwaniem pieprzyków czy odcisków laserem frakcyjnym CO2. Naszą specjalnością jest likwidacja przebarwień, zajmujemy się leczeniem trądziku, żylaków, nietrzymania moczu. Często wykonywanym zabiegiem jest leczenie chrapania przy zastosowaniu technologii laserowej Fotona.

Wszystkie oferowane przez nas zabiegi przeprowadzane są przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm i bezpieczeństwo korzystając z profesjonalnych urządzeń z potwierdzonymi certyfikatami. 

Zapraszamy ponownie

Aby oglądać naszą stronę należy potwierdzić wymagania dotyczące dostępu do strony.

Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Aby potwierdzić, że spełniasz te wymagania, kliknij przycisk “Potwierdzam”.

Przechodząc dalej, oświadczasz, że:

Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia lub prowadzisz działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
Jesteś świadomy/a, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów.
Udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.