Szukaj
Szukaj

Liposukcja BODY JET

cena

Brzuch

od 6 000 zł

Talia

od 6 000 zł

Uda

od 6 000 zł

Kolana

od 4 000 zł

Całe nogi (łydki + uda)

od 14 000 zł

Ramiona

od 6 000 zł

Pośladki

od 6 000 zł

Plecy

od 8 000 zł

Podbródek

od 4 000 zł

Wzgórek łonowy

od 4 000 zł

Modelowanie własnym tłuszczem piersi i pośladków

Od 8 000 zł

Przeszczep tłuszczu do piersi i pośladków

od 6 000 zł

Liposukcja z reimplantacją tkanki tłuszczowej

od 9 000 zł

liposukcja wodna, usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej, odssysanie tłuszczu

Spis treści

Liposukcja wodna Body Jet — redukcja tkanki tłuszczowej bez skalpela

Zabieg liposukcji Body Jet to innowacyjna metoda trwałej redukcji nadmiaru tłuszczu, którą można zastosować na wybranej partii ciała. Polega na zastosowaniu strumienia wody do wykonania odsysania tkanki tłuszczowej. W ten sposób minimalizuje ryzyko wystąpienia możliwych powikłań. Technika skupionego strumienia wody (WAL) skutecznie oddziela tkankę tłuszczową od tkanki włóknistej, mięśni i skóry bez naruszania ciągłości sąsiednich tkanek. To mniej inwazyjna alternatywa dla tradycyjnej liposukcji oraz liposukcji laserowej.

W Klinice Medycyny Estetycznej Dermedik w Krakowie zabieg odsysania tłuszczu Body Jet jest poprzedzony konsultacją z lekarzem specjalistą. Dla uzyskania najlepszych efektów liposukcji Body Jet koniecznie należy przestrzegać jego zaleceń, w celu ograniczenia czasu rekonwalescencji oraz zminimalizowania ryzyka wystąpienia powikłań. Technika Body Jet pozostawia znacznie mniejszy obrzęk niż inne metody, co pozwala zaobserwować efekty liposukcji bezpośrednio po zabiegu oraz skutecznie wymodelować sylwetkę. Liposukcja wodna Body Jet nie wymaga rekonwalescencji, pozwala na powrót do pełnej aktywności fizycznej (sportowej) po kilku tygodniach.

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg dla kobiet i mężczyzn
Czas zabiegu
2 - 4 godziny
Zalecana ilość zabiegów
jednorazowo
Cena
od 4000 zł
Znieczulenie?
tak

Liposukcja Body Jet w Krakowie — co musisz wiedzieć o tym zabiegu?

Skuteczny zabieg odsysania tłuszczu w Krakowie metodą Body Jet nie wymaga hospitalizacji, a w Klinice Medycyny Estetycznej Dermedik wykonujemy go na znieczuleniu miejscowym. W zależności od partii ciała poddawanej liposukcji czas modelowania sylwetki przy użyciu tej metody może wynosić od 2 do 4 godzin. Trwałe efekty liposukcji wodnej widoczne są natychmiast po zabiegu.

W krakowskiej Klinice Medycyny Estetycznej Dermedik wykonujemy:

 • liposukcję brzucha
 • liposukcję talii
 • liposukcję ud
 • liposukcję kolan
 • liposukcję łydek
 • liposukcję ramion
 • liposukcję pośladków
 • liposukcję pleców
 • liposukcję podbródka
 • liposukcję wzgórka łonowego

Jak przebiega zabieg liposukcji Body Jet krok po kroku?

W krakowskiej Klinice Dermedik liposukcja wodna Body Jet metodą WAL rozpoczyna się wykonaniem znieczulenia miejscowego na obszarze ciała poddawanym zabiegowi. Następnie lekarz nacina skórę w celu wprowadzenia kaniuli w tkankę tłuszczową. Roztwór pulsującym strumieniem wnika w przestrzeń komórkową, a w efekcie rozluźnia jej strukturę. Metoda ta nie niszczy struktur włóknistych, takich jak naczynia krwionośne, nerwy oraz tkanka łączna. Następnie płyn wraz z komórkami tłuszczowymi jest usuwany z ciała. Nie gromadzi się w tkankach, nie powoduje obrzęku, mechanicznych uszkodzeń ani krwiaków czy opuchlizny.

To najbardziej efektywna i najlepsza metoda likwidacji nadmiaru tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki, która wykazuje znacznie wyższe bezpieczeństwo dla pacjenta oraz ogranicza ryzyko wystąpienia reakcji niepożądanych i skutków ubocznych. Odsysanie tłuszczu Body Jet to prosty sposób, by natychmiastowo i raz na zawsze zapomnieć o wypukłym i nieestetycznym brzuchu, drugim podbródku czy zbyt masywnych udach.

Wskazania do liposukcji Body Jet

Liposukcja wodna Body Jet jest skutecznym rozwiązaniem dla osób, które borykają się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w określonych partiach ciała, takich jak brzuch, uda czy boczki. Procedura ta może być stosowana również przez osoby, które pragną uwydatnić rzeźbę mięśni oraz osiągnąć bardziej wysmukloną i wymodelowaną sylwetkę. To innowacyjne podejście do usuwania zbędnej tkanki tłuszczowej umożliwia osiągnięcie pożądanych rezultatów estetycznych przy minimalnym dyskomforcie dla pacjenta oraz skracając czas rekonwalescencji po zabiegu.

 • nadmiar tkanki tłuszczowej w wybranych partiach ciała (brzuch, uda)
 • chęć uwydatnienia rzeźby mięśni
 • pragnienie wysmuklenia i wymodelowania sylwetki
 
 Dzięki precyzyjnemu działaniu, liposukcja wodna Body Jet pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej w obszarach takich jak: 
 • brzuch
 • boczki
 • uda
 • pośladki
 • ramiona
 • podbródek

Przygotowanie do zabiegu liposukcji Body Jet

Jak przygotować się do liposukcji wodnej Body Jet?

Jednym z elementów przygotowania do zabiegu odsysania tłuszczu bez skalpela metodą Body Jet jest wykonanie badań zaleconych przez lekarza na wcześniejszej konsultacji. Eksperci z Dermedik rekomendują badania krwi takie jak: morfologia, jonogram, glukoza, mocznik, kreatynina, ASPAT, ALAT, HIV, HBS, HCV, INR, APTT, CRP, bilirubina, grupa krwi, a także RTG klatki piersiowej oraz inne niezbędne badania. Po ich ocenie oraz wykluczeniu innych przeciwwskazań lekarz umawia termin wykonania zabiegu.

W związku z tym, że odsysanie tłuszczu Body Jet jest wykonywane w znieczuleniu miejscowym, zalecamy ograniczenie spożycia pokarmów przed zabiegiem oraz picie odpowiednich ilości wody, aby nie doprowadzić do odwodnienia. Dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa prowadzimy około zabiegową kurację przeciwzakrzepową i antybiotykową.

Efekty odsysania tłuszczu Body Jet

Metoda wyszczuplania ciała Body Jet ma same pozytywne opinie wśród naszych klientów. Efekty liposukcji Body Jet są widoczne gołym okiem od razu po zabiegu. Na przykład liposukcja brzucha lub bioder sprawia, że po zabiegu pacjenci zmieniają rozmiar ubrań o jeden. Efekt ten stabilizuje się w ciągu kolejnych 3-6 miesięcy. W tym czasie organizm usuwa uszkodzone w trakcie zabiegu komórki tłuszczowe. Usuniętą w ten sposób tkankę tłuszczową można przeszczepić w inne partie ciała, by wymodelować pośladki lub powiększyć piersi.

Przeciwwskazania do liposukcji Body Jet

 • ciąża
 • cukrzyca
 • nadciśnienie
 • zaburzenia krzepnięcia krwi
 • choroby serca
 • niewydolność nerek
 • niewydolność wątroby
 • stany zapalne
 • nieuregulowane choroby tarczycy
 • nowotwory

Zalecenia po zabiegu liposukcji Body Jet

Po nowatorskim zabiegu liposukcji wodnej Body Jet pacjent nie wymaga hospitalizacji. Aby móc bezpiecznie wrócić do domu, otrzymuje wcześniej receptę na leki przeciwzapalne (przeciwbólowe). Po odsysaniu tłuszczu metodą Body Jet w krakowskiej Klinice Medycyny Estetycznej Dermedik zalecamy stosowanie opatrunków przez kilka pierwszych dni. Niezbędne będzie także noszenie specjalnej odzieży uciskowej zarówno na dzień, jak i do snu przez około 4-6 tygodni według zaleceń lekarza. Jej zadaniem jest zapobieganie powstawaniu krwiaków oraz przyspieszenie gojenia rany.

Przez 7 dni po zabiegu (aż do ściągnięcia szwów) należy szczególnie zadbać o higienę osobistą i powstrzymać się od kąpieli w wannie, a także korzystania z sauny czy basenu. Zalecamy unikanie wysiłku przez co najmniej tydzień.

Jak przebiega rekonwalescencja po liposukcji wodnej Body Jet?

Rekonwalescencja po liposukcji wodnej Body Jet trwa zazwyczaj od 2 do 4 tygodni. W tym czasie należy:

 • nosić specjalną bieliznę uciskowa
 • unikać wysiłku fizycznego
 • stosować się do zaleceń lekarza

Najczęściej po wykonaniu liposukcji Body Jet w Klinice Medycyny Estetycznej Dermedik w Krakowie pacjenci po kilku dniach wracają do pracy, jednak powrót do uprawiania ulubionego sportu oraz pełnej aktywności jest możliwy dopiero po około miesiącu, w przypadku gdy pacjent nie odczuwa dyskomfortu.

Po dwóch tygodniach od wykonania zabiegu liposukcji wodnej Body Jet warto rozważyć masaże i skorzystanie z zabiegu drenażu limfatycznego wykonanym urządzeniem Icoone, który przyspieszy gojenie ciała oraz wyrówna skórę po liposukcji.

Choć liposukcja wodna do bezpieczny i mało inwazyjny zabieg, to warto mieć na uwadze, że obszar ciała poddawany zabiegowy będzie tkliwy podczas gojenia i może powodować dyskomfort w trakcie wykonywania niektórych czynności. W związku z tym przez kilka tygodni po zabiegu zalecamy rezygnację z dużego wysiłku, dźwigania ciężkich przedmiotów czy intensywnej aktywności fizycznej.

Przeszczep tkanki tłuszczowej

Zabieg liposukcji wodnej Body Jet w Klinice Dermedik można połączyć z przeszczepem tkanki tłuszczowej i wykorzystać pozyskane w ten sposób komórki tłuszczowe do powiększenia i poprawy kształtu pośladków czy biustu lub przywrócenia piersi po mastektomii.

Pozyskany podczas tego rodzaju liposukcji tłuszcz jest nie tylko naturalnym i bezpiecznym wypełniaczem, który można stosować także do spłycania zmarszczek na twarzy czy modelowania innych partii ciała. Warto podkreślić, że zabieg przeszczepu tkanki tłuszczowej można przeprowadzić podczas jednej sesji operacyjnej połączonej z odsysaniem tkanki tłuszczowej.

Czy liposukcja wodna Body Jet jest bezpieczna?

Liposukcja wodna to bezpieczna metoda ekspresowej redukcji tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki. Zawsze marzyłeś/aś o szczuplejszym ciele pozbawionym nadmiaru nieestetycznego tłuszczu? Chcesz się raz na zawsze go pozbyć? Teraz to możliwe! Zadzwoń i umów się na konsultacje.

Zabieg Liposukcja Body Jet w Dermedik wykonuje:

dr Robert Wilk doświadczony i ceniony chirurg z ponad 25-letnim doświadczeniem zabiegowym. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, a także medycyny estetycznej.  Liposukcja wodna Body Jet dr. Wilk to zabieg, który pozwala na trwałe usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała. Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym, dlatego jest bezpieczny i bezbolesny. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, zabieg zapewnia pacjentom szybki powrót do zdrowia i pełnej sprawności ruchowej.

usuwanie pieprzyków kraków, usuwanie zmian na skórze kraków

Jakie są powikłania liposukcji wodnej Body Jet?

Liposukcja wodna Body Jet, podobnie jak każda procedura chirurgiczna, może nosić ryzyko wystąpienia pewnych powikłań. Niektóre z potencjalnych powikłań obejmują:

 • krwiaki
 • obrzęki
 • infekcje
 • nierówności skóry

Zawsze ważne jest przeprowadzenie szczegółowej rozmowy z lekarzem przeprowadzającym zabieg, aby zrozumieć wszystkie potencjalne ryzyka i powikłania związane z liposukcją wodną Body Jet oraz aby dostosować się do zaleceń lekarza przed i po operacji w celu minimalizacji tych ryzyk.

Ile kosztuje liposukcja?

Koszt liposukcji wodnej Body Jet zależy od zakresu zabiegu i renomy kliniki. Cena zabiegu waha się od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. W klinice Dermedik zabieg liposukcji uzależniony jest od partii ciała na której będzie wykonywany i zaczyna się już od kwoty 4 000 zł za kolana oraz 6 000 zł za brzuch. 

Jakie są efekty przed i po liposukcji wodnej Body Jet?

Efekty liposukcji wodnej Body Jet są widoczne już po zabiegu. Zabieg pozwala na trwałe usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej, a tym samym na wymodelowanie sylwetki.

Zdjęcia ukazują efekty  zabiegów u konkretnych  pacjentów. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowanie się pacjenta do zaleceń po zabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.

liposukcja body jet plastyka powłok brzusznych
plastyka powłok brzusznych

Sprawdź inne zabiegi! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zapraszamy ponownie

Aby oglądać naszą stronę należy potwierdzić wymagania dotyczące dostępu do strony.

Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Aby potwierdzić, że spełniasz te wymagania, kliknij przycisk “Potwierdzam”.

Przechodząc dalej, oświadczasz, że:

Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia lub prowadzisz działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
Jesteś świadomy/a, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów.
Udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.