Liposukcja Body Jet

Body-Jet jest nowoczesną metodą liposukcji, czyli usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg dla kobiet i mężczyzn
Czas zabiegu
2 - 4 godziny
Zalecana ilość zabiegów
jednorazowo
Cena
od 4000 zł
Znieczulenie?
tak

Wskazania

Nadmiar tkanki tłuszczowej u kobiet
Nadmiar tkanki tłuszczowej u mężczyzn

Przeciwwskazania

nie­le­czona cukrzyca
cho­roby serca
stany zapalne
nad­ci­śnie­nie
nie­wy­dol­ność nerek
zabu­rze­nia krzep­nię­cia krwi
nie­wy­dol­ność wątroby

Body-Jet® WAL (water – jet assisted liposuction) liposukcja wodna

Body-Jet jest nowoczesną metodą liposukcji, czyli usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej. Technika ta jest bardzo bezpieczna i mniej inwazyjna, niż klasyczna liposukcja. Pacjent może wrócić do domu tuż po zabiegu. Modelowanie sylwetki jest bardzo precyzyjne, a kolejną zaletą jest możliwość reimplantacji pozyskanych komórek tłuszczowych w miejsca, gdzie ich brakuje (np w pośladki, biust).

Okolice poddawane zabiegowi

 • brzuch
 • boczki
 • uda
 • kolana
 • łydki
 • ramiona
 • pośladki
 • plecy
 • podbródek
 • wzgórek łonowy

Czas trwania zabiegu liposukcji Body-Jet

W zależności od okolicy zabiegu 2-4 godziny

Wymagane badania

badania krwi – morfologia, jonogram, glukoza, mocznik, kreatynina,

ASPAT, ALAT,  HIV, HBS, HCV, INR, APTT, CRP, bilirubina, grupa krwi,

RTG klatki piersiowej i inne badania zalecane przez lekarza podczas pierwszej konsultacji przed zabiegiem

Rekonwalescencja

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, pacjent wcześniej dostaje receptę na leki przeciwzapalne / przeciwbólowe, dzięki czemu tuz po zabiegu bezpiecznie może wrócić do domu. Zalecane jest noszenie specjalistycznego ubranka pozabiegowego przez okres 4-6 tygodni, według wskazań lekarza. Nie wolno uprawiać sportu i należy unikać wysiłku lub konkretnych ruchów wskazanych przez lekarza przez okres ok tygodnia lub dłużej. Przez okres tygodnia – do ściągnięcia szwów (ok. centymetrowe nacięcia, np przy liposukcji brzucha są 4 nacięcia ) zakazane jest zażywanie kąpieli w wannie, sauny, basenu, oraz zachowanie szczególnej higieny osobistej. Zdjęcie szwów po 7 dniach od zabiegu.

W Klinice Dermedik stosujemy  metodę Body Jet, która pozwala nie tylko wymo­de­lo­wać syl­wetkę i usu­nąć nad­miar tkanki tłusz­czo­wej, ale rów­nież prze­szcze­pić pozy­skane w ten spo­sób komórki tłusz­czowe w celu zwiększania rozmiaru biustu.

Reimplantacja tkanki tłuszczowej

 • pozwala zwięk­szyć roz­miar biu­stu
 • sko­ry­go­wać kształt i pod­nieś piersi
 • pozwala uzu­peł­nić braki lub ubytki
 • przywrócenie piersi po mastektomii

 

Tłuszcz odsysany w trakcie zabiegu to naj­bar­dziej natu­ralny i bez­pieczny mate­riał wypeł­nia­jący, który może posłu­żyć do powięk­sza­nia i mode­lo­wa­nia biustu, poślad­ków, wypeł­nia­nia twa­rzy, czy innych obsza­rów ciała. Co ważne, to jedyna metoda, dzięki któ­rej otrzy­muje się tkanki o nie­znisz­czo­nej struk­tu­rze i naj­wyż­szej jako­ści. Stanowi to naj­więk­szą gwa­ran­cję utrzy­ma­nia się wypeł­nie­nia zacho­wa­nia rezul­ta­tów kształ­to­wa­nia biu­stu. Zabieg reim­plan­ta­cji prze­pro­wa­dza się w znie­czu­le­niu miej­sco­wym, pod­czas jed­nej sesji ope­ra­cyj­nej połą­czo­nej z odsy­sa­niem tkanki tłuszczowej.

Chcesz niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki pozbyć się zbędnego tłuszczu? Liposukcja wodna to Twój klucz do idealnej sylwetki

Nie możesz patrzeć na siebie w lustrze? Denerwują Cię zbyt duże boczki, masywne uda lub wiotka skóra na ramionach? Ciągła dieta i regularne ćwiczenia nie przynoszą satysfakcjonujących efektów? Uwierz nam, że to nie powód do zmartwień! W niektórych miejscach na ciele bardzo ciężko zgubić tłuszcz ale medycyna estetyczna znalazła na to sposób! Przed Tobą zabieg body jet liposukcja! W Klinice Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik zlokalizowanym w mieście Kraków rozwiązanie swoich problemów masz na wyciągnięcie ręki! Czas trwania zabiegu zależy od części ciała poddawanej usunięciu tłuszczu. Natomiast efekt jest widoczny od razu, a co najważniejsze jest stały! Nie ma konieczności powtarzania zabiegu, oczywiście przy zachowaniu zdrowego trybu życia. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych klientów, zarówno kobiety jak i mężczyzn mieszkających w mieście Kraków, bądź okolicach. Już nie musisz podziwiać pięknych, smukłych i wymodelowanych sylwetek w gazecie, teraz i Ty możesz ją mieć. Bardzo często mówimy, że zbyt dużą ilość tłuszczu z okolic brzucha chcielibyśmy przenieść np. do małego biustu. Myślisz, że to niemożliwe? My potwierdzamy, że nie ma rzeczy niemożliwych! Dzięki zabiegowi jakim jest body jet liposukcja masz możliwość tzw. reimplantacji tkanki tłuszczowej.

Body jet liposukcja to skuteczne rozwiązanie 2 w 1

Liposukcja body jet przeprowadzana w mieście Kraków przez nasz gabinet medycyny estetycznej Dermedik to znacznie lepsze rozwiązanie niż poddawanie się operacji odsysania tłuszczu, po której czas rekonwalescencji jest znacznie dłuższy. Zaletą przeprowadzanego zabiegu jest to, że od razu po jego zakończeniu możesz wrócić do domu. Każda ingerencja w ciało ludzkie budzi w naszych klientach stres i obawy. Zupełnie niepotrzebnie! W naszej klinice zatrudniamy profesjonalistów, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiedzą jak prawidłowo wykonać zabieg body jet. Nie musisz martwić się o jakiekolwiek komplikacje w trakcie zabiegu. Przed jego przeprowadzeniem na konsultacji lekarskiej dowiesz się wszystkich niezbędnych informacji oraz zostanie wykonany pakiet badań. Naszym głównym celem poza upiększaniem naszych klientów jest przede wszystkim dbanie o ich komfort i bezpieczeństwo. W naszej ofercie masz do wyboru masz zarówno samą liposukcję jak również połączą z reimplantacją. Smukłą sylwetkę uzyskasz od razu z większym biustem lub pośladkami. Korzystając z zabiegu w naszym salonie Dermedik poczujesz się jak nowo narodzona! Nie trać czasu na bezskuteczną walkę z niechcianym tłuszczem. Oddaj swoje ciało specjalistom i dzięki body jet ciesz się swoim nowym ciałem. Ty też zasługujesz na poprawę jakości swojego życia oraz na to, aby czuć się ze sobą dobrze!

Zabieg Cena Cena promocyjna
Liposukcja 1 obszar 6000 zł  
Liposukcja kazda kolejna okolica rabat 10%  
Liposukcja z reimplantacją tkanki tłuszczowej od 9000 zł  
Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.