Szukaj
Szukaj

Endermologia czy Icoone - skuteczne zabiegi na cellulit i modelowanie sylwetki

Zabiegi medycyny estetycznej stają się coraz bardziej popularne, a wybór między różnymi opcjami może być przytłaczający. W tym artykule porównamy dwa popularne zabiegi – endermologię i Iconne, abyś mógła dokładnie zrozumieć, który z nich może być lepszy dla Twojej skóry.

Endermologia i Icoone to dwa popularne zabiegi medycyny estetycznej, które wykorzystują masaż podciśnieniowy do modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i poprawy napięcia skóry. Oba zabiegi są skuteczne, ale istnieją między nimi pewne różnice.

Modelowanie sylwetki Zabieg antycellulitowy Kolagen Regeneracja skóry Złuszczanie naskórka Usuwanie toksyn Wspomaganie odchudzania Poprawa elastyczności skóry Technologia LPG

Spis treści

Różnice między endermologią a Icoone

Porównanie endermologii i Icoone skupia się na istotnych aspektach związanych z pielęgnacją ciała. Oba zabiegi koncentrują się na redukcji cellulitu, wykorzystując masaż próżniowy, a także mają na celu ujędrnianie skóry. Różnice między nimi pojawiają się w szczegółach, takich jak precyzja masażu, intensywność ujędrniania oraz skuteczność w poprawie mikrokrążenia i drenażu limfatycznego.

W kontekście wspomagania odchudzania obie metody oferują swoje korzyści, dostarczając pacjentom indywidualnych doświadczeń. Poprawa elastyczności skóry jest istotnym rezultatem zarówno endermologii, jak i Icoone, przy czym każda z metod może być dostosowana do unikalnych potrzeb pacjenta. Modelowanie sylwetki jest celem obu zabiegów, z różnicami w technologiach, które pozwalają na elastyczność dostosowania do różnych oczekiwań.

W rezultacie porównanie tych dwóch metod ukazuje ich różnorodność, a wybór między nimi może zależeć od indywidualnych preferencji i celów pacjenta. Oba podejścia mają potencjał dostarczenia satysfakcjonujących efektów w kontekście pielęgnacji ciała i poprawy wyglądu skóry, wspomagają odchudzanie i są zabiegami antycellulitowymi. 

Jak działa endermologia?

Endermologia to innowacyjna metoda rewitalizacji skóry, wykorzystująca zaawansowane technologie, takie jak głęboki masaż i podciśnienie. Kluczowym elementem tego zabiegu jest specjalny aparat, wyposażony w rolowane głowice masujące oraz system podciśnienia. Proces ten jest skonstruowany w taki sposób, aby równocześnie masować i podciśnieniać obszar skóry, stymulując krążenie krwi, limfy i aktywując procesy regeneracyjne.

redukcja cellulitu modelowanie sylwetki poprawa napięcia skóry

Dla kogo jest polecana endermologia?

Endermologia jest szczególnie polecana dla osób borykających się z problemem cellulitu, utratą jędrności skóry oraz dla tych, którzy poszukują nieinwazyjnej metody poprawy kondycji skóry. Zabieg ten może być korzystny dla różnych typów skóry i nie ma ograniczeń wiekowych, co sprawia, że jest dostępny dla szerszego spektrum pacjentów. Należy pamiętać, że jak każdy zabieg ma również swoje przeciwskazania. 

Efekty i korzyści endermologii

Zastosowanie endermologii przynosi szereg korzyści, w tym redukcję cellulitu, poprawę elastyczności skóry oraz stymulację produkcji kolagenu. Kluczowym aspektem jest również zwiększenie ukrwienia i limfodrenażu, co sprzyja usuwaniu toksyn z organizmu i zniwelowaniu “pomarańczowej skórki”.  Endermologia może być doskonałym wsparciem w procesie modelowania sylwetki oraz wspomagać walkę z obrzękami limfatycznymi.

Jak działa Icoone?

ICOONE® to nowatorski zabieg stymulacji skóry, który łączy w sobie zalety głębokiego masażu z innowacyjną technologią. W trakcie sesji specjalistyczne głowice urządzenia wykorzystują precyzyjne ruchy, które przypominają masaż, jednocześnie korzystając z unikalnej technologii, która wpływa na głębokie warstwy skóry. To połączenie ma na celu stymulowanie mikrokrążenia, poprawę elastyczności i regenerację skóry oraz zwiększenie drenażu limfatycznego co czyni zabieg jednym z topowych w modelowaniu sylwetki. 

Efekty i korzyści zabiegów wyszczuplających Icoone

Zastosowanie ICOONE® może przynieść szereg korzyści, takich jak redukcja cellulitu, poprawa elastyczności skóry czy usprawnienie drenażu limfatycznego. Dzięki zastosowanej technologii, terapia może wspomagać procesy regeneracyjne skóry, nadając jej zdrowszy i bardziej młodzieńczy wygląd. ICOONE® to również skuteczne narzędzie w walce z objawami starzenia się skóry. 

Zabieg Icoone to innowacyjna metoda stymulacji skóry, która nie tylko skutecznie redukuje cellulit i modeluje sylwetkę, ale także doskonale komplementuje inne procedury estetyczne, takie jak np. liposukcja. Po liposukcji, kiedy odchudzamy ciało, często pojawia się konieczność zadbania o elastyczność i równowagę skóry. ICOONE® działa kompleksowo, wzmacniając rezultaty liposukcji, a jednocześnie oferuje relaksacyjny masaż, który może wspomagać proces gojenia. Korzyścią tego zabiegu jest nie tylko redukcja widoczności cellulitu, ale także osiągnięcie gładkiej, ujędrnionej skóry, co sprawia, że ICOONE® stanowi doskonałe uzupełnienie dla osób, które pragną kompleksowej poprawy wyglądu ciała.

Który zabieg jest lepszy endermologia czy icoone?

Endermologia czy Icoone to dwa skuteczne zabiegi wyszczuplające w  medycynie estetycznej, które mogą pomóc w poprawie wyglądu sylwetki i skóry. Oba zabiegi mają jednak swoje unikalne zalety i mogą być odpowiednie dla różnych osób.

Endermologia jest dobrym wyborem dla osób, które chcą uzyskać delikatny i komfortowy zabieg. Urządzenie z gładkimi rolkami zapewnia delikatną stymulację tkanek, która jest dobrze tolerowana przez większość osób. Endermologia jest również dobrym wyborem dla osób z wrażliwą skórą. Icoone natomiast cechuje się rolkami z mikrootworkami zapewniają precyzyjną i intensywną stymulację tkanek, która może być bardziej skuteczna w redukcji cellulitu i modelowaniu sylwetki. Icoone jest również dobrym wyborem dla osób, które chcą poprawić napięcie skóry. Ostatecznie, wybór odpowiedniego zabiegu zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji pacjenta. Warto skonsultować się z profesjonalnym specjalistą, aby dobrać zabieg do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Podczas konsultacji specjalista przeprowadzi wywiad z pacjentem, aby dowiedzieć się o jego oczekiwaniach i potrzebach. Specjalista również oceni stan skóry pacjenta, aby upewnić się, że zabieg jest bezpieczny i skuteczny.

Po konsultacji specjalista opracuje indywidualny plan leczenia, który będzie uwzględniał potrzeby i oczekiwania pacjenta. Plan leczenia może obejmować serię zabiegów, które będą przeprowadzane w regularnych odstępach czasu.

 
Redukcja cellulitu Masaż próżniowy Ujędrnianie skóry Poprawa mikrokrążenia Usprawnienie drenażu limfatycznego

Jakie są efekty zabiegów?

Oba zabiegi przynoszą podobne efekty, w tym:

  • redukcja cellulitu
  • modelowanie sylwetki
  • poprawa napięcia skóry
  • zmniejszenie obrzęków
  • zwiększenie drenażu limfatycznego
  • poprawa elastyczności skóry
  • pomoc z usunięciem toksyn z organizmu
  • wspomagają odchudzanie
  •  
Endermologia i Icoone to skuteczne zabiegi, które mogą pomóc w poprawie wyglądu sylwetki i skóry.  Endermologia wykorzystuje urządzenie z gładkimi rolkami. Icoone natomiast posiada rolki z mikrootworkami, które zwiększają powierzchnię styku z tkanką i zapewniają bardziej intensywny masaż. Endermologia wykonuje się za pomocą dwóch ruchów: ssania i rolowania. Icoone natomiast wykorzystuje dwa dodatkowe ruchy: wyciąganie i ugniatanie. 

Jak długo trwają zabiegi?

Modelowanie sylwetki przy pomocy masażu próżniowego trwa, w zależności od wykupionego pakietu między 45 – 60 minut. 

Ile kosztuje endermologia?

Koszt zabiegów endermologii i Icoone zależy od lokalizacji kliniki, rodzaju zabiegu i liczby zabiegów. W Klinice Dermedik ofermujemy wiele możliwości tak aby wyjść na przeciw oczekiwaniom pacjentów. Zabieg pojedynczy endermologii to koszt 250zł w pakiecie 5 zabiegów 1100zł a 10 zabiegów to kwota 2000zł. Zabiegi wyszczuplające Icoone to koszt 230zł i 1800zł za 10 zabiegów w pakiecie. Zapoznaj się z dokładnym cennikiem na stronie. Sprawdź również zakładkę PROMOCJE. 

Ile zabiegów trzeba wykonać, aby uzyskać zadowalające efekty?

Liczba zabiegów zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta. Zazwyczaj zaleca się serię 10-15 zabiegów, które wykonuje się w odstępach co 7-14 dni.

Jakie są skutki uboczne zabiegów modelowania sylwetki?

Czy zabiegi są bezpieczne? Zabiegi endermologii i Icoone są bezpieczne, jeśli są wykonywane przez wykwalifikowanego specjalistę.

Zabiegi endermologii i Icoone są zazwyczaj dobrze tolerowane przez pacjentów. Do możliwych skutków ubocznych należą: niewielkie zaczerwienienie skóry, obrzęk, ból mięśni. Ważne jest aby przy wywiadzie przed serią zabiegów powiedzieć o wszystkich przebytych i aktualnych chorobach lub przeciwskazaniach. 

Przeczytaj również: Przedstawiamy Top 5 zabiegów wyszczuplających brzuch 

Jak wybrać klinikę medycyny estetycznej do zabiegu?

Pamiętaj, że wybór najlepszej metody zależy od Twoich indywidualnych potrzeb, oczekiwań i stanu skóry. To dlatego zawsze zalecamy konsultację z doświadczonym specjalistą medycyny estetycznej. 

Klinika medycyny estetycznej Dermedik oferuje wszystkie wszystkie dostępne na rynku zabiegi likwidacja cellulitu i modelowania sylwetki. 

Nie czekaj – zadzwoń do nas i umów się na konsultację już dziś. Podkreśl swoje piękno i odzyskaj młodszy wygląd z naszą pomocą.

 

Opracowanie zbiorowe pracowników Kliniki Dermedik – ekspertów w tej dziedzinie, gotowych dzielić się wiedzą. 

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.

Zapraszamy ponownie

Aby oglądać naszą stronę należy potwierdzić wymagania dotyczące dostępu do strony.

Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Aby potwierdzić, że spełniasz te wymagania, kliknij przycisk “Potwierdzam”.

Przechodząc dalej, oświadczasz, że:

Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia lub prowadzisz działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
Jesteś świadomy/a, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów.
Udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.