Spis treści

Brow lift – podniesienie brwi

Brow Lift to chirurgiczna metoda podniesienia brwi. Jest to precyzyjny zabieg poprawiający ogólny wygląd twarzy i nadający jej finalnie młodszy, zdrowszy wygląd. Nie zmienia rysów twarzy a subtelnie odmładza ją, redukuje niewielką obwisłość powiek górnych,  co poprawia komfort życia pacjenta.

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg dla kobiet i mężczyzn
Częstotliwość zabiegów
1 zabieg, efekty utrzymują się wiele lat
Zalecana ilość zabiegów
1
Znieczulenie?
tak, miejscowe
Czas zabiegu
2 godziny
Cena
od 4000 zł

Wskazania

utrata gęstości, wiotkość skóry
wiotkość skóry twarzy w okolicy czoła, brwi i oczu
opadające powieki – pierwsze stadium

Przeciwwskazania

ciąża, karmienie piersią
choroba nowotworowa
stany zapalne organizmu
gorączka, aktywne infekcje

Efekty po zabiegu Brow Lift

Podniesienie brwi
Poprawa owalu twarzy
Podniesienie powieki górnej
Likwidacja zmarszczek
Poprawa elastyczności skóry

Co to jest zabieg Brow lift?

Brow lift jest skutecznym i trwałym zabiegiem chirurgicznym polegającym na podniesieniu brwi. Korzyścią dla pacjenta jest długotrwała poprawa konturu twarzy. Najczęściej proponowany jest osobom, którym zależy na poprawie wyglądu, u których widać już opadające powieki, jednak jeszcze nie kwalifikują się do ich operacji. Metoda cięcia dobierana jest i omawiana szczegółowo na konsultacji przed zabiegiem. Konsultacje odbywają się osobiście w naszej klinice lub online. Tydzień zabiegiem należy wykonać badania laboratoryjne zlecone przez chirurga podczas konsultacji. Zalecenia przed zabiegiem zostają udzielone przy rezerwacji terminu zabiegu.

Jak wygląda zabieg

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Osoba operowana jest świadoma, lecz nie odczuwa bólu. Zazwyczaj pacjenci podczas zabiegu konwersują z lekarzem chirurgiem, lub zwyczajnie odpoczywają, leżąc na stole operacyjnym. Około godziny po zabiegu można wrócić do domu. Pacjent wraca do domu z osoba towarzyszącą lub np. taksówką. Nie może prowadzić auta. Następnego dnia należy koniecznie zgłosić się na wizytę kontrolną po zabiegu. Po ok 7-10 dniach ściągamy szwy. Po miesiącu zapraszamy na kolejną wizytę kontrolną. Wizyty te są bezpłatne. W przypadku pacjentów przyjeżdżających do nas z daleka, wyjątkowo wymagamy tylko wizyty kontrolnej dzień po zabiegu. Ściągnięcie szwów może być wykonane przez innego lekarza lub wykwalifikowaną pielęgniarkę w miejscu zamieszkania pacjenta. Prosimy jednak o konsultacje telefoniczne lub online w takich sytuacjach. Konieczne jest stosowanie się do zaleceń otrzymanych w wypisie po operacji. Da to gwarancję uzyskania satysfakcjonujących zamierzonych efektów zabiegu, bez komplikacji. W przypadku podróży samolotem zalecamy je najwcześniej 5 dni po zabiegu. Wszyscy nasi pacjenci otrzymują bezpośredni kontakt mailowy i telefoniczny z personelem i chirurgiem. W przypadku pytań lub wątpliwości jesteśmy do dyspozycji 24/h.

Sprawdź inne zabiegi! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zapraszamy ponownie

Aby oglądać naszą stronę należy potwierdzić wymagania dotyczące dostępu do strony.

Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Aby potwierdzić, że spełniasz te wymagania, kliknij przycisk “Potwierdzam”.

Przechodząc dalej, oświadczasz, że:

Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia lub prowadzisz działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
Jesteś świadomy/a, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów.
Udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.