Szukaj
Szukaj
Zabieg Cena
Pojedynczy zabieg 1800 zł

Spis treści

Cosmelan

Cosmelan to najnowszej generacji sposób na odmłodzenie, wygładzenie i depigmentację skóry. Jest to pewnego rodzaju peeling o bardzo wysokiej sile. Cosmelan redukuje plamy na skórze, długotrwale zwęża pory oraz niweluje zmarszczki,nadaje zdrowy świeży koloryt skóry.

Informacje o zabiegu

W zależności od typu skóry, leczenie przebiega z różną szybkością – w przypadku ciemnej skóry plamy znikają po 8 – 10 dniach, osoby o jasnej karnacji obserwują zanikanie plam między 8 – 21 dniem. Cosmelan i Dermelan są skuteczne w terapii przebarwień typu melasma (tj.ostuda), w przypadku przebarwień po stosowaniu środków hormonalnych oraz w leczeniu ostudy ciężarnych.

Peeling medyczny Cosmelan

Cosmelan  to najnowszej generacji sposób na odmłodzenie, wygładzenie i depigmentację skóry. Jest to pewnego rodzaju peeling o bardzo wysokiej sile. Cosmelan  redukuje plamy na skórze, długotrwale zwęża pory oraz niweluje zmarszczki,nadaje zdrowy świeży koloryt skóry. Jest więc idealny dla każdego rodzaju skóry. Ta odnowa cery, jaką jest Cosmelan  ma tak silne działanie, że musi być przeprowadzana pod okiem specjalisty. Nasi specjaliści mają długotrwałe doświadczenie w pracy z takimi preparatami, mogą więc postawić dobrą diagnozę oraz przewidzieć rezultaty kuracji.
Cosmelan  to znany na całym świecie peeling radzący sobie świetnie z każdego rodzaju powierzchniowymi zmianami skórnymi.

Zawiera czynniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu. Stan skóry poprawia się już po tygodniu od rozpoczęcia kuracji. W 99% przypadków intensywność zabarwienia plam ulega redukcji o 95 %. Cosmelan może być wykonywany o każdej porze roku i jest odpowiedni dla każdego fototypu skóry.

cosmelan

Opis zabiegu

Po dokładnym demakijażu, przemyciu skóry płynem odtłuszczającym, następuje nałożenie maski Cosmelan 1 /Dermelan 1 na wybraną powierzchnię (twarz, ręce, plecy). Pacjent z maską na twarzy powinien udać się do domu i zmyć preparat po czasie określonym przez lekarza.

Po zmyciu maski pacjent najczęściej nie odczuwa żadnego dyskomfortu, czasami pojawia się lekki rumień i uczucie ciepła.

W dalszym etapie kuracji, pacjent samodzielnie w domu stosuje krem Cosmelan 2 / Dermelan 2. W miejscach wrażliwych, najczęściej w okolicach ust i nosa występuje drobnopłatkowe złuszczanie, skóra jest znacznie napięta, może pojawić się uczucie pieczenia. Jest to reakcja zupełnie normalna. Aby zmniejszyć uczucie dyskomfortu zaleca się stosowanie preparatów o działaniu nawilżającym i natłuszczającym. Chociaż pod koniec pierwszego tygodnia będzie już widoczna wyraźna poprawa stanu skóry i rozjaśnienie przebarwień, to kuracja powinna trwać przynajmniej 3 miesiące.

Pacjent powinien stosować kremy z wysokim filtrem przeciwsłonecznym codziennie rano i przed wyjściem z domu.

W skład zabiegu COSMELAN wchodzi:

  • Płyn odtłuszczający;
  • Cosmelan 1 krem;
  • Cosmelan 2 krem do terapii pozabiegowej „domowej”
  • Krem do terapii „domowej”

Sprawdź inne zabiegi! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zapraszamy ponownie

Aby oglądać naszą stronę należy potwierdzić wymagania dotyczące dostępu do strony.

Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Aby potwierdzić, że spełniasz te wymagania, kliknij przycisk “Potwierdzam”.

Przechodząc dalej, oświadczasz, że:

Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia lub prowadzisz działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
Jesteś świadomy/a, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów.
Udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.