BOTOKS / BOTOX – usuwanie zmarszczek preparatem Alluzience

cena

Likwidacja kurzych łapek

650 zł

Korekta brwi – uniesienie

650 zł

Likwidacja zmarszczek czoła

650 zł

Likwidacja lwiej zmarszczki

650 zł

Likwidacja zmarszczek palacza

650 zł

Opadające kąciki ust

450 zł

Kamienna broda

550 zł

Królicze zmarszczki nosa

550 zł

Modelowanie koniuszka nosa

300 zł

Likwidacja zmarszczek szyi

800 – 1500 zł

jak uzyskać smukłą szyję jak pozbyć się zmarszczek na szyi najlepszy botoks na szyję opinie o Barbie Botoks gdzie wykonać Barbie Botoks

Spis treści

Zabieg Barbie botoks sekret idealnej szyi i ramion

Zabieg Barbie botoks reprezentuje zaawansowane podejście do odmładzania skóry, wykorzystując najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej. W przypadku zainteresowania tym zabiegiem, zapraszamy na konsultację  z doświadczonym specjalistą, który może dostosować terapię do indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjenta.

 
 

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg dla kobiet i mężczyzn
Czas zabiegu: ok. 30 minut
Zalecana ilość zabiegów: indywidualnie
Znieczulenie? tak / nie
Częstotliwość zabiegów: 3 -6 m-cy
Cena: od 650zł

Co to jest Barbie Botoks?

Zabieg Barbie botoks to innowacyjna metoda na pozbycie się zmarszczek i wiotkości skóry szyi oraz poprawić kontur szyi. Polega na wstrzyknięciu toksyny botulinowej w mięsień czworoboczny, który odpowiada za szerokość szyi. Toksyna botulinowa powoduje rozluźnienie mięśnia, co wizualnie wydłuża i wysmukla szyję.

Czy Barbie Botox jest bezpieczny?

Zabieg “Barbie Botoks” czy też Trap tox, podobnie jak każdy inny zabieg kosmetyczny, może mieć zarówno zalety, jak i ryzyko. Bezpieczeństwo zależy głównie od doświadczenia i kwalifikacji specjalisty wykonującego zabieg, jakości używanych produktów oraz indywidualnych cech pacjenta. Należy skonsultować się z doświadczonym lekarzem, aby upewnić się, że zabieg jest odpowiedni dla danej osoby. Lekarz powinien dokładnie zbadać stan zdrowia i omówić z pacjentem wszystkie potencjalne ryzyka i korzyści. Należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, alergiach i schorzeniach. Należy unikać przyjmowania leków przeciwzapalnych i aspiryny na kilka dni przed zabiegiem.

Zabieg Barbie przy użyciu toksyny botulinowej jest ogólnie bezpieczny, ale jak każdy zabieg medyczny, wiąże się z pewnym ryzykiem powikłań. Oto kilka kwestii, o których należy pamiętać przed podjęciem decyzji o jego wykonaniu:

możliwe powikłania:

 • ból, obrzęk i siniaki w miejscu wstrzyknięcia
 • ból głowy
 • nudności
 • reakcja alergiczna
 • asymetria twarzy
 

Zabieg Barbie Botox może być bezpiecznym i skutecznym sposobem na wysmuklenie szyi i ramion. Należy jednak pamiętać o potencjalnych ryzykach i przeciwwskazaniach przed podjęciem decyzji o jego wykonaniu. Ważne jest, aby wybrać doświadczonego lekarza i renomowaną klinikę oraz stosować się do jego zaleceń.

Barbie Odmładzanie Zmarszczki Ujędrnienie Wypełnianie Gładka skóra

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Barbie botoks to idealne rozwiązanie dla kobiet, które chcą:

 • pozbyć się zmarszczek na szyi
 • poprawić kontur szyi
 • uzyskać bardziej smukły i wyrzeźbiony wygląd
 • pozbyć się “chomików”
 • zlikwidować tzw. “indycze gardło “

Przeciwwskazania do zabiegu Barbie obejmują:

 • ciąża i karmienie piersią
 • choroby autoimmunologiczne
 • infekcje w miejscu wstrzyknięcia
 • nadwrażliwość na toksynę botulinową
 • zaburzenia nerwowo-mięśniowe

Jak długo utrzymuje się efekt po zabiegu Barbie botoks

Po zabiegu należy stosować się do zaleceń lekarza. Należy unikać masowania i dotykania miejsca wstrzyknięcia. W przypadku wystąpienia bólu można zastosować leki przeciwbólowe dostępne bez recepty. Należy natychmiast skontaktować się z lekarzem, jeśli wystąpią jakiekolwiek poważne objawy niepożądane, takie jak trudności w oddychaniu lub połykaniu. Efekty zabiegu utrzymują się od 3 do 6 miesięcy. Zawsze należy pamiętać, że efekty widoczne zabiegu mogą się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg. 

Jak wygląda zabieg Barbie Botoks?

Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym, co oznacza, że jest całkowicie bezbolesny. Toksyna botulinowa jest wstrzykiwana w mięsień czworoboczny za pomocą cienkiej igły. Zabieg trwa zaledwie kilka minut i nie wymaga rekonwalescencji.

Gdzie można wykonać zabieg Barbie Botoks?

Zabieg Barbie Botoks można wykonać w klinikach medycyny estetycznej na terenie całego kraju. Ważne jest, aby wybrać klinikę, która posiada doświadczony i wykwalifikowany personel. Zabieg powinien być wykonywany wyłącznie przez doświadczonego i wykwalifikowanego lekarza medycyny estetycznej. Przed zabiegiem należy skonsultować się z lekarzem, aby wykluczyć przeciwwskazania. Po zabiegu należy stosować się do zaleceń. 

Jakie są ceny zabiegu Barbie Botoks?

Ceny zabiegu Barbie Botoks zaczynają się od 550zł. Cena zależy od kilku czynników, jednym z nich jest ilość wstrzykniętego preparatu. 

Jesteśmy dumnymi specjalistami w dziedzinie modelowania i odmładzania twarzy oraz ciała, oferując najnowsze i najskuteczniejsze zabiegi dostępne na rynku. Naszym głównym celem jest zapewnienie naszym pacjentom kompleksowej opieki i spełnienie ich indywidualnych potrzeb estetycznych. Dlatego polecamy nie tylko nasze najpopularniejsze zabiegi, takie jak wolumetria czy nici liftingujące, ale również wiele innych innowacyjnych terapii dostosowanych do konkretnych potrzeb każdego pacjenta. 

Nasz zespół doświadczonych specjalistów zawsze dąży do znalezienia najbardziej odpowiednich rozwiązań, które pozwolą Państwu cieszyć się pięknym, promiennym wyglądem i podkreślą naturalne piękno. 

Sprawdźcie również naszą bogatą ofertę innych zabiegów, które są dostępne w naszej klinice, i pozwólcie, abyśmy zadbali o Wasze piękno i dobre samopoczucie na każdym etapie.

Zobacz:

Sprawdź inne zabiegi! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.

Zapraszamy ponownie

Aby oglądać naszą stronę należy potwierdzić wymagania dotyczące dostępu do strony.

Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Aby potwierdzić, że spełniasz te wymagania, kliknij przycisk “Potwierdzam”.

Przechodząc dalej, oświadczasz, że:

Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia lub prowadzisz działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
Jesteś świadomy/a, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów.
Udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.