Laser diodowy LightSheer

Cena

w pakiecie taniej! skorzystaj z opcji 3 + 1 zabieg gratis

 

uda

350 zł

łydki

350 zł

pełne bikini

350 zł

linia bikini

150 zł

pachy

150 zł

broda

150 zł

wąsik

100 zł

tors

800 zł

plecy, brzuch 

300-900 zł

depilacja laserowa usuwanie owłosienia lightsheer

Spis treści

Depilacja laserowa LightSheer

Codzienne czynności związane z usuwaniem uciążliwego owłosienia z różnych partii ciała zabierają czas i są krótkotrwałe. Używanie maszynek jednorazowych może powodować otarcia i skaleczenia, a codzienne korzystanie z pianek i żeli do depilacji jest mało ekonomiczne. Depilacja laserowa nie jest dziś niczym nowym, jednak dzięki specjalistycznym urządzeniom może być zdecydowanie skuteczniejsza, niż ta proponowana przez kosmetologów jeszcze kilka lat temu. Trwałe usuwanie owłosienia jeszcze nigdy nie było tak skuteczne, jak dziś.

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg dla kobiet i mężczyzn
Częstotliwość zabiegów: co 6 tyg.
Zalecana ilość zabiegów: 4 - 8
Znieczulenie?
nie
Czas zabiegu: w zależności od miejsca od 15 min
Cena: od 150 zł

Dlaczego warto skorzystać z zabiegu laserowego usuwania owłosienia?

Codzienne golenie ciała maszynkami jednorazowymi sprawia, że włoski stają się grubsze i silniejsze. Ciemne owłosienie staje się jeszcze większym problemem, gdyż odrastające włoski tworzą na skórze nieestetyczne kropki, które są ponadto niezwykle szorstkie w dotyku. Niestety im większa częstotliwość zabiegu tego rodzaju, tym silniejszy i szybszy odrost. To tak zwane błędne koło, z którego da się wyjść jedynie po zastosowaniu najskuteczniejszego zabiegu depilacji laserowej. Dodatkowym argumentem za zaprzestaniem golenia maszynką jest fakt częstego podrażnienia skóra, która nie jest w stanie zregenerować się odpowiednio przed kolejnym zetknięciem się z ostrzem maszynki. Kilkukrotnie przeprowadzony zabieg laserowy LightSheer pozwala zapomnieć o codziennym goleniu i nieestetycznych kropkach na skórze.

Depilacja laserowa - czym jest i jak działa LightSheer?

W Klinice Dermedik wykorzystywany jest wysoce skuteczny, nowoczesny laser LightSheer, który wykorzystuje zjawisko selektywnej fototermolizy. Laser emituje wiązki światła, które efektywnie celują w mieszki włosowe z melaniną. W wyniku działania wysyłanej wiązki cebulka ulega zniszczeniu osiągają trwałą depilację. Należy pamiętać, że laser działa jedynie na te cebulki, które są w fazie aktywnego wzrostu. Te włosy, które w tym czasie pozostają w innych fazach, nie zostaną usunięte. Jest to główny powód, dla którego należy powtórzyć zabiegi laserem LightSheer (light sheer) kilkukrotnie, aby na długo cieszyć się gładką, niepodrażnioną skórą i pozbyć się niechcianego owłosienia. Zabiegi urządzeniem LightSheer przeprowadzone przez naszych specjalistów są w pełni bezpieczne i bezbolesne oraz nie wiążą się z ryzykiem uszkodzenia skóry. Depilacja tego rodzaju polecana jest zarówno mężczyznom, jak i kobietom na każdą partię ciała.

Jak przygotować się do zabiegu z użyciem LightSheer?

Innowacyjna depilacja laserowa, tak jak każdy profesjonalny zabieg wymaga odpowiedniego przygotowania. Istotne jest, aby zdawać sobie sprawę, że jest to zabieg nieinwazyjny, jednakże również i przy nim należy pamiętać o kwestiach zdrowotnych. Podstawą jest przygotowanie skóry poprzez jej nawilżenie, przynajmniej tydzień przed zabiegiem. Dzięki temu nie będzie sucha, a przez to stanie się znacznie bardziej elastyczna. Ponadto bezpośrednio przed zabiegiem należy depilować włosy maszynką jednorazową, a miesiąc przed:

 • zaprzestać wyrywania włosów podczas wszelkiego rodzaju depilacji,
 • zaprzestać stosowania kremów z witaminami A, E, C oraz retinolem i kwasami owocowymi,
 • odstawić leki światłouczulające.

Niestety, przed zabiegiem laserowym należy pamiętać, że nie każda skóra i nie każdy organizm mogą być mu poddawane. 

Przeciwwskazania to między innymi zabiegi:

 • na skórze poparzonej,
 • przy infekcjach skórnych,
 • po opalaniu
 • podczas ciąży,
 • przy padaczce,
 • przy chorobach nowotworowych,
 • na tatuażach,
 • dla osób z jasnymi lub siwymi włosami,
 • dla osób ze skórą nadwrażliwą na słońce.

Każda sytuacja jest inna i wszystkie swoje wątpliwości warto skonsultować ze specjalistą, z którym wykonywany będzie zabieg.

Jak przebiega proces usunięcia owłosienia z konkretnej partii ciała laserem?

Podczas zabiegu usuwania owłosienia z wybranej partii ciała specjalista przesuwa głowicę lasera, uruchamiając wypuszczane przez niego wiązki światła. Podczas działania urządzenia uruchamiany jest specjalny system chłodzenia, który pozwala na zwiększenie się uczucia komfortu, a zarazem zminimalizowania doznań bólowych. Chłodzenie daje jednak jeszcze jeden wyjątkowy efekt. Zaraz po zabiegu skóra nie jest podrażniona i zaczerwieniona, a gładka i elastyczna, co jest zdecydowanym atutem lasera LightSheer. W zależności od konkretnej partii ciała depilacja trwa od kilku do kilkudziesięciu minut. Należy wykonać kilka zabiegów na jedną partię ciała, przy czym przerwa po każdym z nich powinna wynosić przynajmniej cztery tygodnie.

LightSheer - jakie są koszty zabiegi depilacji laserowej?

Cena pojedynczego zabiegu laserem do depilacji, zależy przede wszystkim od partii ciała, na której ma być zastosowana depilacja laserowa urządzeniem LightSheer. Cena rozpoczyna się już od 100 zł, przy czym warto sprawdzać nasze aktualne promocje. Należy pamiętać, że każda partia ciała i każde owłosienie będzie wymagało innej ilości zabiegów, na co wpływają też różnice w stadia wzrostu pojedynczych włosów. Przyjmuje się, że minimalna ilość zabiegów to cztery, jednakże należy mieć świadomość, że w przypadku silnego owłosienia zabiegów tych może być nawet osiem. W naszym cenniku przygotowaliśmy pakiety, dzięki którym koszt pełnej depilacji został znacznie obniżony.

Dlaczego warto skorzystać z zabiegu w Klinice Dermedik w Krakowie?

Nowoczesny sprzęt, wykwalifikowani specjaliści, doświadczenie w branży i empatia wobec naszych Klientów to wystarczające argumenty za skorzystaniem z naszych usług. Od lat dokładamy starań, by być przede wszystkim dla tych, którzy chcą skutecznie zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Zapewniamy profesjonalną obsługę i bezpieczeństwo podczas wykonywanych przez nas czynności. Służymy radą i rozwiewamy wątpliwości na każdym etapie kontaktu. Warto nas sprawdzić.

Depilacja laserowa w Dermedik

depilacja laserowa
depilacja wąsik cena
depilacja lightsheer bikini
depilacja kraków

Masz jasne owłosienie? Próbowałaś już wszystkiego a dalej nie możesz pozbyć się nie chcianych włosków? Mamy na to sposób! W Dermedik usuniesz również jasne owłosienie, raz na zawsze! Sprawdź naszą ofertę Laser Fotona – usuwanie jasnego owłosienia i umów swoją wizytę już dziś w Krakowie. Cennik usług i pakiety promocyjne znajdziesz tutaj oraz w zakładce cennikpromocje. 

Sprawdź inne zabiegi! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zapraszamy ponownie

Aby oglądać naszą stronę należy potwierdzić wymagania dotyczące dostępu do strony.

Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Aby potwierdzić, że spełniasz te wymagania, kliknij przycisk “Potwierdzam”.

Przechodząc dalej, oświadczasz, że:

Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia lub prowadzisz działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
Jesteś świadomy/a, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów.
Udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.