Depilacja laserowa i usuwanie owłosienia laserem LightSheer

Depilacja laserem diodowym Light Sheer przyczynia się do trwałego zniszczenia mieszków włosowych. Jest to bezpieczna metoda usuwania owłosienia, gdyż nie wiąże się z ryzykiem uszkodzenia skóry.

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg dla kobiet i mężczyzn
Zalecana ilość zabiegów
4 - 8
Cena
od 100 zł

Przeciwwskazania

kobiety w ciąży
osoby cierpiące na padaczkę
osoby z bielactwem
kobiety karmiące piersią
osoby cierpiące na łuszczycę
osoby z przebytymi i czynnymi chorobami nowotworowymi
osoby z ze zmianami skórnymi na tle alergicznym
osoby z opryszczką (zabieg można wykonać tydzień po ustąpieniu)
osoby z tatuażem w miejscu wykonywania zabiegu
osoby ze skórą skłonną do bliznowacenia
osoby u których występuje nadwrażliwość skóry na słońce
osoby z rudymi, siwymi oraz blond włosami
osoby z ostrymi stanami zapalnymi skóry

Dodatkowe informacje

System ten został doceniony przez wiele instytucji zarówno europejskich jak i światowych. Posiada honorowane certyfikaty:

certyfikat bezpieczeństwa i jakości
wydany przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków
certyfikat ISO 9001

Miło nam Cię poinformować, że nasza Klinika Dermedik został autoryzowanym gabinetem depilacji laserowej. Od teraz trwałe laserowe usuwanie owłosienia przeprowadzamy z jeszcze większą satysfakcją, zaskakując Pacjentki i Pacjentów szybkością i precyzją działania.

Trwała depilacja laserem diodowym LightSheer

Laser LightSheer wykorzystuje zjawisko selektywnej fototermolizy. Urządzenie emituje światło, które pochłaniają mieszki włosowe z melaniną. Następnie światło zmieniane jest na ciepło, w efekcie czego zniszczeniu ulegają elementy włosów odpowiadające za ich wzrost. Należy pamiętać, że laser LightSheer oddziałuje skutecznie na włosy będące w fazie aktywnego wzrostu. Te, które w danym momencie są w innej fazie, a więc zaniku czy spoczynku, są obojętne na jego działanie. Z tego powodu zaleca się wykonanie depilacji w serii zabiegów (minimum 4), powtarza się je co 4-12 tygodni. U pacjentów z cienkimi i jasnymi włosami rezultaty mogą być słabsze.  W tym przypadku zalecamy wykonanie zabiegu laserem Fotona, który z powodzeniem usuwa jasne owłosienie.

Depilacja laserem diodowym Light Sheer przyczynia się do trwałego zniszczenia mieszków włosowych. Jest to bezpieczna metoda usuwania owłosienia, gdyż nie wiąże się z ryzykiem uszkodzenia skóry. Ta metoda depilacji jest polecana zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Zabiegi mogą obejmować różne partie ciała, w tym pachy, okolice bikini, plecy czy twarz.

depilacja laserowa

Zalecenia przed zabiegiem:

  • zalecamy nawilżanie skóry kilka dni przed zabiegiem, tak by nie była sucha
  • Bezpośrednio przed zabiegiem powinno się zgolić włosy maszynką.
  • Przed zabiegiem nie można wyrywać włosów, czyli stosować depilacji woskiem lub depilatorem. Zalecamy zaprzestanie takiej metody ok 4 tygodnie przed zabiegiem (włoski można golić maszynką)
  • 4 tygodnie przed zabiegiem należy przestać stosować kremy i maści z witaminami A, E, C, retinoidami i kwasami owocowymi
  • 4 tygodnie przed zabiegiem odstawiamy leki oraz zioła światłouczulające, np nagietek czy dziurawiec.
  • Osoby stosujące doustną terapię retinoidami muszą zrobić półroczną przerwę pomiędzy końcem kuracji i pierwszym zabiegiem.
  • W przypadku opryszczki nalezy odczegać 2 tygodnie po ustąpieniu objawów
  • Świeżo opalona skóra nie może być poddana zabiegowi (należy odczekać min. 4 tygodnie)

Rekomendowana ilość zabiegów: 4 do 8 w odstępach 4-8 tygodnie

Powiedz stanowcze NIE maszynkom do golenia! Postaw na innowacyjność i wybierz laserowe usuwanie owłosienia

Każdy z nas wie jak uciążliwe bywa ciągłe usuwanie owłosieni z ciała. Pamiętasz jak niezdarnie wyglądało szybkie golenie przed pracą jednorazową maszynką? Ciągłe skaleczenia, konieczność stosowania żeli i kremów oraz krótkotrwały efekt były powodem dla stworzenia wymarzonego rozwiązania, którym jest – laserowe usuwanie owłosienia! Strzał w dziesiątkę! Metoda ta zyskała wielu zwolenników zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet. Myślisz, że pozbycie się zbędnych włosów na ciele na całe życie jest nierealne? Nic bardziej mylnego! Laserowe usuwanie włosów potwierdza, że niemożliwe nie istnieje! Korzystając z zabiegu nawet pierwszy raz w życiu możesz pozbyć się owłosienia na kilka miesięc y, a wykonywanie tzw. zabiegów przypominających pozwoli Ci pozbyć się problemu raz na zawsze. Poza popularnymi miejscami do depilacji takimi jak nogi, czy pachy w naszym gabinecie medycyny estetycznej Dermedik możliwa jest do wykonania także depilacja laserowa bikini oraz twarzy. Podczas zabiegu możesz odczuwać lekki dyskomfort, który nijak ma się do satysfakcji z gładkiego ciała, którą odczujesz po skończeniu. Pozbądź się wstydliwego problemu owłosienia i nieskutecznych maszynek do golenia. Skorzystaj z laserowego usuwania owłosienia przeprowadzanego w mieście Kraków.

Depilacja laserowa bez bólu? Z gabinetem medycyny estetycznej Dermedik wszystko jest możliwe

Wiele osób przed wykonaniem zabiegu depilacji laserowej obawia się bólu. Pozbądź się strachu i wybierz naszą Klinikę Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik zlokalizowany w mieście Kraków. Spośród innych salonów piękności wyróżnia nas sprzęt jaki stosujemy, a mianowicie laser LightSheer. Jego ukrytą funkcją, która sprawia, że podczas zabiegu poczujesz się komfortowo jest system chłodzący. Nie dość, że niweluje odczuwany ból to dodatkowo zapobiega powstawaniu podrażnień i zaczerwienień. Od razu po skończeniu możesz cieszyć się gładką i pięknie wyglądającą skórą. Cena zabiegu zależy od miejsca, które zechcesz poddać depilacji oraz tego czy od razu zdecydujesz się na pakiet czterech zabiegów. Już teraz zachęcamy Cię do skorzystania z cen promocyjnych! Jako autoryzowany gabinet depilacji laserowej podczas wykonywania zabiegu stawiamy przede wszystkim na precyzyjne i szybkie działanie. Naszym głównym celem jest spełniać oczekiwania i potrzeby wszystkich klientów zamieszkujących miasto Kraków i okolice. Decydując się na zabieg jakim jest depilacja laserowa zyskujesz nie tylko nienaganny wygląd ale również czas! Koniec z godzinami spędzonymi na goleniu! Z nami gładkie ciało bez skaleczeń jest możliwe zaledwie w kilkadziesiąt minu

ZabiegCenaCena promocyjna
Pakiet czterech zabiegów na brodę350 zł299
Pakiet czterech zabiegów na wąsik350 zł299
Pakiet czterech zabiegów na uda1000 zł 
Pakiet czterech zabiegów na łydki800 zł 
Pakiet czterech zabiegów na pełne bikini800 zł 
Pakiet czterech zabiegów na linię bikini400 zł 
Pakiet czterech zabiegów na pachy400 zł 
Depilacja laserowa Uda450 zł350 zł
Depilacja laserowa Łydki + kolana400 zł250 zł
Depilacja laserowa Pełne bikini400 zł250 zł
Depilacja laserowa Pachy200 zł120 zł
Depilacja laserowa Broda200 zł79 zł
Depilacja laserowa Wąsik200 zł79zł
Depilacja laserowa Tors800 zł650 zł
Depilacja laserowa Plecy850 zł300-700 zł
Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.