Szukaj
Szukaj

Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik w Krakowie to miejsce dla Ciebie

Czujesz, że w Twoim wyglądzie czegoś brakuje? Potrzebujesz zmiany, która pozwoli Ci cieszyć się zdrowym ciałem, piękną skórą, mocnymi włosami? Nasza Klinika Medycyny Estetycznej powstała po to, aby nieść profesjonalną pomoc osobom takim, jak Ty. Tworzymy zespół, złożony z lekarzy specjalistów i kosmetologów, którzy przez wiele lat zdobywali doświadczenie w zawodzie. Medycyna estetyczna jest nieodłączną częścią naszej codzienności.

Dzięki jej osiągnięciom, możemy zaoferować naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Wykonujemy powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, zabiegi odmładzające i chirurgiczne. Dysponujemy sprzętem pierwszorzędnej jakości, z którego użyciem możliwa jest niemal bezbolesna depilacja laserowa, endermologia, skuteczne usuwanie zmian skórnych i lifting skóry.

Wśród naszych usług znajdują się zabiegi z zakresu kosmetyki, chirurgii, flebologii, a także szeroko pojętej medycyny estetycznej, regeneracyjnej oraz dietetyki. Naszym hasłem przewodnim jest łączenie profesjonalnego podejścia z posiadaną wiedzą, a wszystko to dla dobra osób, które liczą na naszą pomoc.

W Klinice Dermedik poprawimy jakość Twojego życia. Zgłoś się do nas!

Od wielu lat wykonujemy zabiegi medycyny estetycznej, wykorzystując w tym celu najnowocześniejsze z dostępnych technologii. Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych preparatach, które spełniają normy jakościowe i zapewniają satysfakcjonujące efekty. Jeśli szukasz specjalistów z branży Medycyny Estetycznej i Kosmetologii, Kraków jest odpowiednim miastem. To tutaj mieści się nasza klinika, w którym każdego dnia podnosimy jakość i komfort życia kobiet, a także mężczyzn, zmagających się z przeróżnymi schorzeniami, niedoskonałościami oraz innymi problemami natury zdrowotnej, na które medycyna estetyczna jest w stanie zaradzić.

Jako kosmetolodzy i lekarze chirurdzy z powołania, możemy się pochwalić nie tylko dyplomem czy certyfikatami. Największą satysfakcję czerpiemy z uśmiechu, jakim obdarza nas zadowolony Pacjent, spoglądający w lustro. Setki przeprowadzonych zabiegów oznaczają setki odmienionych żyć, bez kompleksów i niskiego samopoczucia. Pragniemy, żeby Kraków stał się stolicą zdrowia i piękna. Z przyjemnością pomożemy również Tobie, proponując najlepsze rozwiązanie na problemy, które determinują Twoje życie. Zaufaj ekspertom i możliwościom, jakie daje medycyna estetyczna XXI wieku.

W Klinice Dermedik poprawimy jakość Twojego życia. Zgłoś się do nas!

Czujesz, że w Twoim wyglądzie czegoś brakuje? Potrzebujesz zmiany, która pozwoli Ci cieszyć się zdrowym ciałem, piękną skórą, mocnymi włosami? Nasza Klinika Medycyny Estetycznej powstała po to, aby nieść profesjonalną pomoc osobom takim, jak Ty.

Tworzymy zespół, złożony z lekarzy specjalistów i kosmetologów, którzy przez wiele lat zdobywali doświadczenie w zawodzie. Medycyna estetyczna jest nieodłączną częścią naszej codzienności. Dzięki jej osiągnięciom, możemy zaoferować naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Wykonujemy powiększanie ust, botoks, zabiegi odmładzające i chirurgiczne. Dysponujemy sprzętem pierwszorzędnej jakości, z którego użyciem możliwa jest niemal bezbolesna depilacja laserowa, endermologia, skuteczne usuwanie zmian skórnych i lifting skóry. Wśród naszych usług znajdują się zabiegi z zakresu kosmetyki, chirurgii, flebologii, a także szeroko pojętej medycyny estetycznej, regeneracyjnej oraz dietetyki.

Naszym hasłem przewodnim jest łączenie profesjonalnego podejścia z posiadaną wiedzą, a wszystko to dla dobra osób, które liczą na naszą pomoc.

Zapraszamy ponownie

Aby oglądać naszą stronę należy potwierdzić wymagania dotyczące dostępu do strony.

Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Aby potwierdzić, że spełniasz te wymagania, kliknij przycisk “Potwierdzam”.

Przechodząc dalej, oświadczasz, że:

Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia lub prowadzisz działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
Jesteś świadomy/a, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów.
Udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.