dr nauk med. Zbigniew Plewa

Lekarz medycyny estetycznej, szkoleniowiec i specjalista chirurg z ponad 20-letnim doświadczeniem.

Dr Zbigniew Plewa ukończył studia medyczne w 1994 roku z wyróżnieniem. W 1998 roku uzyskał tytuł specjalisty I stopnia z chirurgii ogólnej, a w 2002 roku – tytuł specjalisty II stopnia. W 2003 roku zdobył tytuł dyplomowanego chirurga onkologicznego II stopnia.

Od 2004 roku prowadzi prywatną praktykę medycyny estetycznej. Jest autorem wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii. Prowadzi również szkolenia dla lekarzy i kosmetologów.

Dr Zbigniew Plewa to doświadczony i wykwalifikowany lekarz. Jego obszerne kwalifikacje obejmują zarówno chirurgię plastyczną jak i medycynę estetyczną, gdzie wykorzystuje swoje umiejętności, aby pomóc pacjentom poprawić wygląd i samopoczucie. 

liposukcja kraków, powiększanie piersi kraków, blefaorplastyka kraków dr n med zbigniew plewa

Zakres porad oferowanych przez dr n med. Zbigniew Plewa

Oferta usług obejmuje wiele dziedzin, w tym:

  • kompleksowe zabiegi związane z biustem (w tym powiększanie biustu, korekta kształtu piersi, mammoplastyka)
  • liposkucja 
  • plastyka powłok brzusznych
  • blefaroplastyka (blepharoplastyka, korekta powiek) 
  • chirurgia plastyczna 
  • balon żołądkowy 
  • medycyna estetyczna (usuwanie zmarszczek toksyną botulinową, zabiegi z kwasem hialuronowym, lipoliza, osocze bogatopłytkowe)
  • powiększanie ust
  • modelowanie twarzy

Konsultacje medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna dr n med. Zbigniew Plewa

Konsultacja z zakresu medycyny estetycznej u dr Plewy to doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o planowanym zabiegu. 

Dr Plewa to doświadczony i wykwalifikowany lekarz, który posiada wieloletnie doświadczenie w medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej. Podczas konsultacji lekarz przeprowadzi szczegółowy wywiad i badanie, aby określić potrzeby pacjenta. Następnie przedstawi pacjentowi różne opcje zabiegów medycyny estetycznej lub/i chirurgii plastycznej. 

Konsultacja z dr Plewą to również okazja, aby porozmawiać o ewentualnych przeciwwskazaniach do zabiegów medycyny estetycznej. Lekarz udzieli pacjentowi wyczerpujących informacji na temat zabiegu, jego przebiegu i możliwych powikłań.

Dr Zbigniew Plewa w Krakowie konsultuje i przeprowadza zabiegi w Klinice Medycyny Estetycznej Dermedik. Zapraszamy do kontaktu. 

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.

Zapraszamy ponownie

Aby oglądać naszą stronę należy potwierdzić wymagania dotyczące dostępu do strony.

Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Aby potwierdzić, że spełniasz te wymagania, kliknij przycisk “Potwierdzam”.

Przechodząc dalej, oświadczasz, że:

Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia lub prowadzisz działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
Jesteś świadomy/a, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów.
Udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.