Egzosomy ASCE + mikronakłuwanie

cena

Twarz

1 500 zł

Twarz + szyja

2 000 zł

Twarz + szyja + dekolt

2 500 zł

Skóra głowy

1 500 zł

Egzosomy ASCE + laser frakcyjny

 

Twarz

2 500 zł

Twarz + szyja

3 000 zł

Twarz + szyja + dekolt

3 500 zł

Egozosmy ASCE + Virtue RF radiofrekwencja mikroigłowa

 

Twarz

2 500zł

Twarz + szyja

3 000 zł

Twarz + szyja + dekolt

3 500 zł

gdzie w krakowie egzosomy asce

Spis treści

Egzosomy ASCE+ przełomowa technologia, która naturalnie regeneruje i odmładza skórę

Egzosomy ASCE+ pochodzące z komórek macierzystych roślin  są wykorzystywane do stymulowania regeneracji skóry i zwalczania oznak starzenia. Podawane są bezpośrednio na skórę, co pozwala na dostarczenie skórze cennych substancji odżywczych i pobudzenie procesów regeneracyjnych. Zabieg ten może pomóc w poprawie tekstury skóry, redukcji zmarszczek, a także w walce z przebarwieniami i trądzikiem. 7-krotnie zwiększona synteza kolagenu oraz 3-krotnie zwiększone wytwarzanie elastyny. Zawierają różne cząsteczki, takie jak białka, lipidy, cytokiny, czynniki wzrostu i kwas nukleinowy, które odgrywają ważną rolę w komunikacji międzykomórkowej i regulacji procesów fizjologicznych. 

Egzosomy ASCE+ to zaawansowany system terapeutyczny, który zawiera mikroskopijne pęcherzyki, nazywane egzosomami, które zawierają substancje bioaktywne. Te substancje stymulują procesy regeneracyjne skóry i pomagają w jej odnowie. ASCE+ to innowacyjna metoda, która może pomóc w likwidacji problemów skórnych, takich jak trądzik, blizny, przebarwienia czy starzenie się skóry.

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg dla kobiet i mężczyzn
Czas zabiegu: ok. 30 - 60 minut
Zalecana ilość zabiegów : 6
Znieczulenie? TAK/ NIE
Częstotliwość zabiegów: co 2 tyg
Cena od 1 500 zł

Co to są egzosomy?

Egzosomy składają się z błony lipidowej, która otacza wewnętrzną treść z różnymi cząsteczkami, takimi jak białka, lipidy, kwas nukleinowy (RNA i DNA) oraz inne substancje biologicznie czynne, takie jak cytokiny i czynniki wzrostu. Wewnętrzna treść egzosomów jest selektywnie sortowana i odzwierciedla stan metaboliczny i funkcjonalny komórki, z której pochodzą.

Egzosomy mają ważne funkcje biologiczne, takie jak transportowanie cząsteczek międzykomórkowych, komunikacja międzykomórkowa i regulacja procesów fizjologicznych. Łatwo przemieszczają się w płynach ustrojowych. W ostatnich latach egzosomy stały się przedmiotem intensywnych badań ze względu na ich potencjalne zastosowanie w medycynie regeneracyjnej, terapii genowej i leczeniu chorób nowotworowych. To prawdziwy przełom w medycynie estetycznej i regeneracyjnej. 

Jakie efekty mogę uzyskać po zabiegu z wykorzystaniem egzosomów?

Terapia egzosomami może być jednym z wielu sposobów na odmłodzenie skóry. Ta preparat potwierdzony licznymi badaniami, skraca znacznie czas rekonwalescencji przy zastosowaniu dodatkowej technologii jaką jest RF lub laser.  Egzosomy, ze względu na zawartość różnych substancji biologicznie czynnych, mają wiele właściwości, które mogą wpłynąć na kondycję skóry, w tym na jej jędrność, elastyczność i nawilżenie. 

Egzosomy zawierają czynniki wzrostu, cytokiny, peptydy oraz lipidy, które pobudzają procesy regeneracyjne skóry. Wpływają na produkcję kolagenu i elastyny, co skutkuje poprawą jędrności i elastyczności skóry. Wpływają także na mikrokrążenie w skórze, co poprawia jej ukrwienie i zapewnia lepsze dotlenienie tkanek. Zabieg z użyciem egzosomów może pomóc w redukcji zmarszczek, poprawie jędrności skóry, wygładzeniu i nawilżeniu jej powierzchni oraz zmniejszeniu widoczności przebarwień. 

Przed podjęciem decyzji o zabiegu warto skonsultować się z doświadczonym specjalistą, który dokładnie omówi z pacjentem zalety i ryzyka terapii oraz dobierze odpowiednią metodę leczenia.

Wskazania do zastosowania

 • redukcja zmarszczek, 
 • poprawa kolorytu skóry, 
 • nawilżenie skóry, 
 • redukcja przebarwień, 
 • przyśpieszenie procesu regeneracji leczenia: blizn (również, potrądzikowych),
 • gojenia się ran, 
 • redukcja blizn przerośniętych, 
 • leczenie hipermelanozy, 
 • zmniejszenie objawów atopowego zapalenia skóry, 
 • leczenie trądziku, 
 • leczenie łysienia ( w przypadku terapii na włosy, najlepszy efekt daje w połączeniu z osoczem bogatopłytkowym – czynniki wzrostu 

Egzosomy ASCE+ to nowa generacja terapii regeneracyjnej i przeciwzmarszczkowej

Egzosomy ASCE plus w opatentowanej technologii ExoSCRT™ to pierwsze czyste egzosomy dostępne na rynku. Opracowane jako terapia regeneracyjna i anti-aging nowej generacji w medycynie estetycznej potwierdzona badaniami. Egzosomy ASCE+ czyli pęcherzyki zewnątrzkomórkowe o rozmiarach nanometrowych, są najważniejszym mediatorem komunikacji międzykomórkowej. Pełnią dwie funkcje: regeneracji skóry oraz przeciwzapalną. 

EGZOSOMY ASCE+ w technologii ExoSCRT są w pełni bezpieczne i hipoimmunogenne, po-nieważ nie posiadają antygenów MHC (major histocompa bility complex) oraz HLA (human leukocyte antigens), dzięki czemu nie indukują odpowiedzi immunologicznej u biorcy.
Egzosomy ExoSCRTTM to w pełni przebadana i bezpieczna technologia, której skutecz-ność została wykazana podczas badań klinicznych. Posiada pełną dokumentację:
– dotyczącą standaryzacji produkcji oraz dawców,
– czystości pozyskanego wyboru,
– liczebności w pełni oczyszczonych egzosomów na podstawie markerów: CD9, CD69, CD81, IL-6, 
– zarejestrowanych patentów medycznych, 
– 56 lat bada klinucznych, 
– 2900 publikacji, 
– 27 patentów. 

Egzosomy ExoSCRT firmy ExoCoBio zawierają około 400 rodzajów lipidów, 600 rodzajów miRNA oraz 1000 innych czynników wzrostu i białek. 96 rodzajów miRNA i +200 typów białek mających działanie przeciwzapalne, przeciwsta-rzeniowe, rozjaśniające, stymulujące migrację i proliferacje komórek. Czym są egzosomy? Egzosomy (ang. exosomes) to małe pęcherzyki wydzielnicze o średnicy od 30 do 150 nanometrów, które są wytwarzane przez różne rodzaje komórek w organizmie, w tym przez komórki macierzyste, komórki układu odpornościowego, komórki nerwowe, komórki mięśni gładkich. 100 razy mniejsze od komórki ludzkiego organizmu, przenikają przez warstwy skóry, również tej nie uszkodzonej. Mają zdolność do syntezy ceramidów, dzięki temu aktywnie uszczelniają barierę hydrolipidową i utrzymują skórę w odpowiednim nawilżeniu. 

egzosomy kraków

Jak wygląda zabieg?

Preparat można dodatkowo łączyć  do daje szerokie spektrum zastosowania w terapiach łączonych lub samodzielnie. W pierwszym kroku następuje oczyszczenie skóry, następnie w zależności od terapii z jakiej korzystamy, podawane jest znieczulenie. W kolejnym kroku przechodzimy do wybranej metody w której egozosmy podawane są podskórnie: 

 • egozsomy mogą być podawane podskórnie w formie mezoterapii,
 • przy użyciu dermapenu jako zabieg anti-aging, 
 • po zastosowaniu zabiegów laserowych, przyśpieszają proces regeneracji skóry, 
 • w połączeniu z zabiegiem radiofrekwencja mikroigłowa, 
 • zabieg na włosy, dodatkowo łączyć z osoczem bogatopłytkowym,

Preparat ASCE+ SRLV

w swoim składzie zawiera: 

 • 5 czynników wzrostu wspomagających regenerację skóry,
 • 6 peptydów pobudzających produkcję kolagenu,
 • 19 aminokwasów odżywiających skórę,
 • 4 koenzymy wzmacniając płaszcz lipidowy skóry,
 • witaminy i minerały,
 • glutation chroniący komórki przed działaniem wolnych rodników i toksyn,
 • kwas hialuronowy odpowiedzialny za prawidłowe nawilżenie skóry,
 • 4 czynniki wzrostu wzmacniające proces syntezy kolagenu i elastyny.
co na zmarszczki, egzosomy asce

Jak często wykonuje się zabieg?

Zabieg wykonuje się w seriach. Najbardziej optymalna terapia dla pacjenta: 3-5 sesji co odstępach 2 tygodniowych. Dla podtrzymania efektów terapie można powtórzyć w zależności od indywidulanych potrzeb po ok. 3 m-c po zakończeniu pierwszej terapii. Zaletą produktu jest to, że nie wymaga okresu rekonwalescencji a dodatkowo skraca czas rekonwalescencji po innych zabiegach np. laserowych.

Po jakim czasie widać pierwsze efekty?

Pierwszy efektem jest dużo szybsza regeneracja naskórka po zabiegu. Na końcowy rezultat trzeba poczekać po skończeniu całej terapii. Pacjent zaraz po zabiegu może wrócić do codziennej aktywności. Skóra po zabiegu bardzo szybko się regeneruje (goi), co pozwala na brak rezygnacji z codziennych czynności. 

Należy pamiętać, że efekty zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg. 

Jaka jest cena zabiegu z użyciem egzosomów?

Egzosomy cena zabiegu uzależniona jest od formy aplikowania produktu. 

Przeciwskazania do terapii egzosomalnej

 • ciąża oraz okres karmienie piersią
 • choroby nowotworowe
 • choroby serca
 • choroby skóry
 • epilepsja
 • nieustabilizowana cukrzyca
 • stosowanie leków sterydowych, przeciwzapalnych oraz preparatów obniżających krzepliwość krwi
 • przyjmowanie retinoidów
 • skołonności do tworzenia bliznowców i zwłoknień. 

Sprawdź inne zabiegi! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zapraszamy ponownie

Aby oglądać naszą stronę należy potwierdzić wymagania dotyczące dostępu do strony.

Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Aby potwierdzić, że spełniasz te wymagania, kliknij przycisk “Potwierdzam”.

Przechodząc dalej, oświadczasz, że:

Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia lub prowadzisz działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
Jesteś świadomy/a, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów.
Udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.