Endermolift® Alliance LPG

Innowacyjne zabiegi endermologii pozwalają pozbyć się cellulitu, ujędrnić skórę i odzyskać sprężystość. Opierają się one na masażu, stymulującym określone partie ciała w taki sposób, aby je pobudzić, uruchamiając procesy biochemiczne.

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg dla kobiet i mężczyzn
Czas zabiegu
20 - 50 minut
Zalecana ilość zabiegów
10 - 20
Znieczulenie?
nie
Częstotliwość zabiegów
2 - 3 dni
Cena
od 150 zł do 3800 zł

Innowacyjne zabiegi endermologii pozwalają pozbyć się cellulitu, ujędrnić skórę i odzyskać sprężystość. Opierają się one na masażu, stymulującym określone partie ciała w taki sposób, aby je pobudzić, uruchamiając procesy biochemiczne.

Nasza Klinika Dermedik zatrudnia chirurgów i kosmetologów, którzy posiadają szeroką wiedzę z zakresu cellulitu i zwalczania nadmiernej tkanki tłuszczowej nowoczesnymi metodami. Endermologia jest bezbolesnym, lecz odczuwalnym zabiegiem, trwającym ok. 45 minut. Pacjent zostaje ubrany w elastyczny bawełniany kostium, na którym zaznacza się obszar prowadzenia głowicy, zakończonej rolkami. Zasysają one skórę, a tym samym ją stymulują. Pacjenci zauważają pierwsze efekty już po trzecim zabiegu, a pełna kuracja obejmuje 10 masaży. Wymodelowana i ujędrniona sylwetka jest na wyciągnięcie Twojej ręki! Wystarczy, że odwiedzisz Kraków i skonsultujesz się z lekarzem medycyny estetycznej, który określi, czy endermologia będzie odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie.

Endermologia, czyli nowoczesny sposób na redukcję cellulitu

Odpowiednie masowanie zbitej tkanki tłuszczowej pozwala ją zmiękczyć, wzmagając produkcję kolagenu oraz elastyny. Na tym właśnie polega endermologia LPG, innowacyjna metoda skutecznego wyszczuplania i modelowania ciała. W Klinice Dermedik dysponujemy najnowszymi urządzeniami wyposażonymi w głowice z rolkami. To one rozciągają i stymulują skórę, pobudzając ją do produkcji włókien kolagenowych. Napędzane silniczkami rolki LPG poruszają się w przeciwległych kierunkach, zasysając fałdy skóry, a co za tym idzie, poprawiając krążenie krwi. W efekcie intensywnego rozmasowywania i naciągania, cellulit zostaje zredukowany, a skóra staje się elastyczna.

Zabiegi endermologii pozwalają zredukować tkankę tłuszczową, na którą nie pomogły diety ani ćwiczenia. Specjalistyczne urządzenia masujące działają nawet na najtwardsze złogi tłuszczu. Masaż jest bezbolesny, a wiele Pacjentek przyznaje, że sekwencyjne zasysanie i ugniatanie skóry pozwala im się zrelaksować i odprężyć. W naszej Klinice cena pojedynczego zabiegu obejmującego całe ciało to 250 zł, a szczegółowy cennik znajdziesz na naszej stronie. Sprawdź, jakie promocje przygotowaliśmy dla Pacjentek, decydujących się na zakup pakietu. Jeśli zamieszkujesz Kraków lub okolice, a endermologia jest tym, czego potrzebujesz, zapraszamy do kontaktu. W Klinice Medycyny Estetycznej i Kosmetologii DERMEDIK otrzymasz profesjonalne wsparcie wykwalifikowanych chirurgów oraz kosmetologów.

Powiedz: STOP! cellulitowi i wiotkiej skórze – endermologia Ci to ułatwi.

Cennik

Endermologia – CenaZabieg pojedynczyPakiet 5 zabiegówPakiet 10 zabiegówPakiet 15 zabiegówPakiet 20 zabiegów
Pakiet 50 min300 zł1250 zł2000 zł3000 zł3800 zł
Pakiet 40 min250 zł900 zł1600 zł2300 zł3200 zł
Pakiet 20 min150 zł650 zł1200 zł1700 zł2200 zł
Zabieg modelujący i odmładzający owal twarzy
(30 min.)
250 zł900 zł1600 zł1800 zł2100 zł
Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.