Lifting twarzy – cena

cena

Face Lift całkowity

15000 – 18000 zł

Face Lift całkowity wtórny

18000 – 25000 zł

Pełny Lift szyjny

11000 – 16000 zł

Lift twarz + szyja

16000 – 22000 zł

Face Lift szyjny, skroniowy lub mini (częściowy)

6 500 – 13 000 zł

Spis treści

Face Lift - chirurgiczny lifting twarzy

Chirurgiczny lifting twarzy to zabieg wykonywany przez chirurga plastyka.  Przynosi spektakularne efekty odmłodzenia na długie lata.

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg dla kobiet i mężczyzn
Znieczulenie?
tak, miejscowe
Zalecana ilość zabiegów
1
Cena
od 6500 zł
Częstotliwość zabiegów
1 zabieg, efekty utrzymują się wiele lat

Wskazania

utrata gęstości, wiotkość skóry
wiotkość skóry twarzy w okolicy czoła, brwi i oczu
opadające powieki – pierwsze stadium

Przeciwwskazania

ciąża, karmienie piersią
choroba nowotworowa
stany zapalne organizmu
gorączka, aktywne infekcje

Efekty po zabiegu Face Lift

Efekt odmłodzenia
Poprawa owalu twarzy
Usunięcie nadmiaru wiotkiej skóry
Likwidacja zmarszczek
Poprawa elastyczności skóry

Jak wygląda zabieg Face Lift w Klinice Dermedik Kraków

Chirurgiczny lifting twarzy polega na nacięciu skóry twarzy na skroni, wzdłuż linii włosów, a także przed i za uchem.

Miejsca cięcia ustalane są  i omawiane szczegółowo na konsultacji przed zabiegiem. Konsultacje odbywają się osobiście w naszej klinice lub online. Tydzień zabiegiem należy wykonać badania laboratoryjne zlecone przez chirurga podczas konsultacji. Zalecenia przed zabiegiem zostają udzielone przy rezerwacji terminu zabiegu.

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Osoba operowana jest świadoma, lecz nie odczuwa bólu. Zazwyczaj pacjenci podczas zabiegu konwersują z lekarzem chirurgiem, lub zwyczajnie odpoczywają, leżąc na stole operacyjnym. Podczas zabiegu chirurg wykonuje precyzyjne cięcia i usunięcie nadmiaru skóry, nadaje twarzy właściwy kontur i wykonuje zszycie przy użyciu specjalistycznych cienkich szwów.

Około godziny po zabiegu można wrócić do domu. Pacjent wraca do domu z osoba towarzyszącą lub np. taksówką. Nie może prowadzić auta. Następnego dnia należy koniecznie zgłosić się na wizytę kontrolną po zabiegu. Po ok 7-10 dniach ściągamy szwy. Do tego czasu należy nosić specjalną opaskę uciskową i bezwzględnie stosować się do zaleceń lekarza. Po miesiącu zapraszamy na kolejną wizytę kontrolną. Wizyty te są bezpłatne. W przypadku pacjentów przyjeżdżających do nas z daleka, wyjątkowo wymagamy tylko wizyty kontrolnej dzień po zabiegu. Ściągnięcie szwów może być wykonane przez innego lekarza lub wykwalifikowaną pielęgniarkę w miejscu zamieszkania pacjenta. Prosimy jednak o konsultacje telefoniczne lub online w takich sytuacjach. Konieczne jest stosowanie się do zaleceń otrzymanych w wypisie po operacji. Da to gwarancję uzyskania satysfakcjonujących zamierzonych efektów zabiegu, bez komplikacji. W przypadku podróży samolotem zalecamy je najwcześniej 5 dni po zabiegu. Wszyscy nasi pacjenci otrzymują bezpośredni kontakt mailowy i telefoniczny z personelem i chirurgiem.

W przypadku pytań lub wątpliwości jesteśmy do dyspozycji 24/h.

Sprawdź inne zabiegi! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zapraszamy ponownie

Aby oglądać naszą stronę należy potwierdzić wymagania dotyczące dostępu do strony.

Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Aby potwierdzić, że spełniasz te wymagania, kliknij przycisk “Potwierdzam”.

Przechodząc dalej, oświadczasz, że:

Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia lub prowadzisz działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
Jesteś świadomy/a, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów.
Udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.