Szukaj
Szukaj

Klinika Medycyny Estetycznej Dermedik Kraków​

Kiedy tworzyliśmy Klinikę Medycyny Estetycznej, nie zdawaliśmy sobie sprawy, że z pomocą naszych Pacjentów uda nam się tak bardzo rozwinąć. Nasza Klinika stała się wyjątkowym miejscem, w którym wszyscy mogą liczyć na profesjonalną pomoc lekarzy, wyspecjalizowanych w chirurgii oraz wykwalifikowanych kosmetologów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Gabinet Medycyny Estetycznej Dermedik jest otwarty dla Pacjentów, którzy potrzebują zmian w swoim wyglądzie. Zajmujemy się usuwaniem zmarszczek, leczeniem cellulitu, powiększaniem piersi, modelowaniem ust, walką z otyłością… Nasza oferta jest bardzo rozbudowana, podobnie jak potrzeby współczesnych kobiet i mężczyzn. Jesteśmy zachwyceni tym, jak wiele osób zamieszkujących Kraków i okolice zgłasza się do nas z wołaniem o pomoc, którą jesteśmy w stanie im dać. Z dużym zaangażowaniem wykorzystujemy posiadaną wiedzę z zakresu medycyny estetycznej, poprawiając nie tylko wygląd fizyczny naszych Pacjentów, lecz przede wszystkim ich samopoczucie i kondycję psychiczną, a co za tym idzie, jakość życia.

Nasza Klinika Medycyny Estetycznej z Krakowa zaprasza!

Jak każdy inny Gabinet Dermatologii Estetycznej, a także szeroko pojętej medycyny i kosmetologii, nasza Klinika Dermedik również jest w stanie zaoferować kompleksową pomoc dla osób, potrzebujących zmian. Lecz w przeciwieństwie do usług świadczonych przez inne kliniki, nasza oferta nie ogranicza się jedynie do powiększania ust i usuwania zmarszczek. Zajmujemy się poprawianiem wyglądu, który często uległ zmianom z powodów niezależnych od Pacjenta. Rozwiązujemy poważne problemy skórne, wymagające fachowego traktowania, korygujemy niedoskonałości, wywołujące kompleksy. Spektakularne efekty uzyskujemy dzięki doświadczeniu, a także nowoczesnym urządzeniom i innowacyjnym preparatom. Doskonale rozumiemy potrzeby Pacjentów w różnym wieku, dlatego jesteśmy elastyczni – dostosowujemy grafik i cennik do Państwa możliwości. Nasz zespół tworzą specjaliści z pokaźnym stażem zawodowym, który pozwala im prowadzić szkolenia i przekazywać wiedzę dalej. Szkolimy najlepszych lekarzy z Krakowa, organizujemy konferencje, regularnie bierzemy udział w szkoleniach pokazowych. Prowadzona przez nas Klinika Medycyny Estetycznej oferuje profesjonalne konsultacje i zabiegi, z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu oraz środków. Staramy się być przykładem dla innych klinik, zarówno tych z Krakowa, jak i z całej Polski. Zapraszamy do Gabinetu Dermatologii Dermedik, gdzie każdy Pacjent ma możliwość skorzystania z najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej.

Zobacz jakie zabiegi są dostępne w naszej Klinice Estetycznej

Klinika Dermedik zatrudnia najlepszych specjalistów medycyny estetycznej. Decydując się na zabieg w gabinecie Dermedik masz pewność, że oddajesz się w ręce profesjonalistów.

Sprawdź inne zabiegi! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zapraszamy ponownie

Aby oglądać naszą stronę należy potwierdzić wymagania dotyczące dostępu do strony.

Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Aby potwierdzić, że spełniasz te wymagania, kliknij przycisk “Potwierdzam”.

Przechodząc dalej, oświadczasz, że:

Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia lub prowadzisz działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
Jesteś świadomy/a, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów.
Udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.