Szukaj
Szukaj

Peeling laserowy Superficial

cena

twarz

900 zł

szyja

700 zł

dekolt

900 zł

twarz i szyja

1 000 zł

twarz, szyja i dekolt

1 300 zł

dłonie

600 zł

pośladki (obszar 2 x 20cm x 20cm)

1 000 zł

brzuch (obszar 40cm x 20cm)

1 000 zł

plecy (obszar 40cm x 20cm)

1 000 zł

uda (obszar 2 x 20cm x 20cm)

1 000 zł

ramiona (obszar 2 x 20cm x 20cm)

1 000 zł

biust (obszar 2 x 20cm x 20cm)

1 000 zł

resurfacing peeling laserowy

Spis treści

Peeling laserowy – jeden zabieg, kilka efektów resurfacingu

Stosowanie peelingów ma wiele zalet i korzystnie wpływa na wygląd skóry twarzy. Do głównych zadać peelingów (laserowych, kwasowych czy mechanicznych) należy rozjaśnienie przebarwień, pozbycie się martwego naskórka i ogólna poprawa stanu skóry poprzez wcześniejsze doprowadzenie jej do mikrouszkodzeń. Peeling laserowy wychodzi na prowadzenie, jeśli chodzi o skuteczność wszystkich metod peelingowania. To coś, czego nie zrobisz w domu, ale z pewnością nie pożałujesz, gdy wybierzesz się do salonu i poddasz się zabiegowi z użyciem lasera Fotona.

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg dla kobiet i mężczyzn
Czas zabiegu: ok. 60 minut
Zalecana ilość zabiegów: 1
Znieczulenie?
nie
Częstotliwość zabiegów: co rok
Cena od 600 zł

W jakim celu wykonuje się peeling laserowy, jakie są wskazania?

Peeling laserowy (resurfacing) może przynieść wiele korzyści dla skóry. Na ten zabieg decydują się osoby o naprawdę odmiennych potrzebach i potwierdza to fakt, że laser Fotona jest wielozadaniowy. Najczęstszą przyczyną podejmowania terapii laserowej (peelingu) jest chęć rozjaśnienia przebarwień. Przebarwienia powstają na skórze bardzo często – są wynikiem nieodpowiedniej ekspozycji na słońce, leczenia z użyciem światłoczułych lekarstw czy też pojawiają się samoistnie wraz z wiekiem. Nie ma skuteczniejszej metody walki z nimi niż właśnie poprzez użycie lasera. Kremy, peelingi mechaniczne, domowe sposoby – to tylko półśrodki, które nie przyniosą efektu wow, jeśli chodzi o przebarwienia. 

Do innych motywacji korzystania z zabiegów peelingu laserowego możemy zaliczyć chęć redukcji zmarszczek oraz ogólnego wyrównania struktury cery. Laser świetnie radzi sobie z „wypełnieniem” niewielkich zmarszczek oraz bruzd nosowo-wargowych. Dzięki niemu możesz pożegnać się z tzw. linią marionetki. To także dobry sposób na zwężenie porów – z tym najczęściej zmagają się osoby bardzo młode. Nie muszą maskować niedoskonałości pod makijażem, wreszcie mogą trwale pozbyć się kompleksu. To naprawdę skuteczny zabieg medycyny estetycznej.

Czy peeling laserowy jest skuteczny?

Wyraźna poprawa stanu i wyglądu skóry to zdecydowanie efekt, o którym możemy powiedzieć, że laser jest skuteczny. To, co jest zamierzone, zazwyczaj zostaje „zrealizowane”. Po zabiegu (lub serii zabiegów) twarz zyskuje jednolity kolor oraz gładką strukturę. Peeling laserowy bez wątpienia jest skuteczny, szczególnie jeśli bierze się pod uwagę następujące wskazania: usuwanie uporczywych blizn po trądziku, niwelowanie zmarszczek i odmładzanie, rozjaśnianie cery poprzez redukcję przebarwień. Nie wymaga szczególnego okresu rekonwalescencji.

Ile kosztuje peeling laserowy?

Cennik za peeling laserowy jest zależny od tego, jaką partię ciała ma objąć zabieg i czy klient korzysta z promocji, czy płaci regularną cenę. Za peeling laserowy Fotona w okolicach twarzy, a także na szyi, dekolcie i dłoniach należy zapłacić 300 złotych. Na większym obszarze, np. na plecach lub całych nogach, cena wzrasta do 1000 złotych. Trzeba przyznać, że ceny są przystępne, biorąc pod uwagę, że zabiegi wykonywane są nowoczesnym sprzętem (laserem frakcyjnym), gwarantują długotrwały efekt wygładzonej skóry, której struktura ulega znacznej poprawie już po pierwszym użyciu.

Peeling laserowy – przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Laserowe złuszczanie naskórka jest skuteczne, ale nie każdy ma możliwość poddania się temu zabiegowi. Specjalista może odmówić wykonania zabiegu nawet z tak prozaicznego powodu, jak widoczne uszkodzenia skóry w miejscu, w którym miał być użyty laser. Nie ma możliwości zrobienia peelingu laserowego na skórze podrażnionej, zaczerwienionej. Dyskwalifikująca jest także zbyt mocna opalenizna (zarówno naturalna, jak i ta po opalaniu w solarium). Najlepiej na miesiąc przed peelingiem zrezygnować z opalania. Zażywanie sterydów, medykamentów na rozrzedzenie krwi oraz światłoczułych leków (np. antybiotyków), co oczywiste, także należy do przeciwwskazań. Peelingu laserowego nie wykonuje się również u kobiet w ciąży i karmiących piersią, u osób borykających się z atopowym zapaleniem skóry, cukrzycą i problemami z krzepliwością krwi. Planując zabieg, należy odstawić niektóre herbatki ziołowe, szczególnie napary z dziurawca, nagietka, skrzypu polnego i rumianku – w połączeniu ze światłem lasera mogą powodować brunatne zmiany na skórze.

Kiedy warto zdecydować się na peeling laserowy?

Gdy nie dotyczy cię żadne z przeciwwskazań, możesz zapisać się na swój pierwszy peeling laserowy. Kiedy warto to zrobić? Kiedy zauważysz, że twoja skóra tego potrzebuje. Jeśli codziennie mierzysz się z nadmiernym wydzielaniem sebum, które sprawia, że twoja buzia cały czas się „świeci” albo denerwują cię już nieustannie rozszerzone pory, zrób coś z tym, decydując się na peeling laserowy. To skuteczny sposób na pozbycie się problemów skórnych, jak i blizn po trądziku. Laser niweluje przebarwienia, wyrównuje strukturę skóry, pozostawiając ją w doskonałej formie. Świetnie radzi sobie z wypełnieniem niewielkich bruzd i reguluje pracę gruczołów łojowych, dzięki czemu skóra pozostaje zmatowiona na długo. Puder przestaje być potrzebny jako dopełnienie codziennego makijażu. Na tego typu zabieg mogą zdecydować się osoby młode, jak i starsze, u których pojawia się problem z elastycznością cery.

Peeling laserowy frakcyjny FOTONA DYNAMIS SP

endolifting twarzy
Laser fotona SP Dynamis endolifting

Sprawdź inne zabiegi! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zapraszamy ponownie

Aby oglądać naszą stronę należy potwierdzić wymagania dotyczące dostępu do strony.

Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Aby potwierdzić, że spełniasz te wymagania, kliknij przycisk “Potwierdzam”.

Przechodząc dalej, oświadczasz, że:

Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia lub prowadzisz działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
Jesteś świadomy/a, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów.
Udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.