Szukaj
Szukaj
Laser frakcyjny CO2 
Usuwanie pojedynczej zmiany skórnej (kurzajki, włókniaki, brodawki, pieprzyki, odciski, modzele)od 400 zł
Usuwanie od 2 do 5 zmian skórnych400 – 600 zł
Usuwanie od 6 do 10 zmian skórnych600 – 800 zł
Odmładzanie okolicy oczu800 zł
Odmładzanie okolicy policzków1 500 zł
Odmładzanie całej twarzy2 000 zł
Odmładzanie dekoltu1 500 zł
Odmładzanie szyi1 500 zł
Odmładzanie dekoltu i szyi2 500 zł
Odmładzanie dekoltu i twarzy3 000 zł
Jeden zabieg brzuch, uda lub boki3 000 zł
usuwanie blizn po plastyce brzucha1 500 zł
usuwanie blizn po implantach500 zł
usuwanie blizn po plastyce powiek400 zł
usuwanie wszelkiego typu niechcianych bliznod 400 zł
ablacyjny laser frakcyjny co2

Spis treści

Laser Frakcyjny CO2

Dbanie o cerę powinno być podstawową czynnością pielęgnacyjną każdego dnia. O ile dogłębne oczyszczanie, nawilżanie i odżywianie w zakresie podstawowym można wykonywać w domu, o tyle skuteczne usuwanie zmarszczek, przebarwień i blizn potrądzikowych warto wykonywać w profesjonalnej klinice.

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg dla kobiet i mężczyzn
Czas zabiegu: od 15 - 60 minut
Cena: od 400 zł

Co to jest laser frakcyjny CO2?

Idąc z duchem czasu i zdając sobie z odpowiedzialności, na jaką decydujemy się, oferując profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej, staramy się korzystać nie tylko z obszernej wiedzy z całego świata, ale również z najnowocześniejszych urządzeń. Tym razem zdecydowaliśmy się na skorzystanie z lasera frakcyjnego CO2, dzięki któremu pozbywanie się zmian skórnych stało się jeszcze prostsze. Ablacyjny laser frakcyjny CO2 wykorzystuje technologię podgrzewania skóry. Działając bezpośrednio na nią, tworzy mikrouszkodzenia, w wyniku których aktywowane jest działanie regeneracyjne skóry. Podczas procesu gojenia uruchamiana jest w organizmie produkcja kolagenu, dzięki któremu następuje odmłodzenie skóry. W trakcie gojenia i nadprodukcji kolagenu znikają blizny i zmiany skórne, które były przyczyną wizyty w naszej klinice.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg laserem frakcyjnym CO2 nowej generacji?

Zabieg laserem frakcyjnym przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które chcą w odpowiedni, bezpieczny i właściwy sposób zadbać o swoją skórę. Zwykle przeprowadza się go na twarzy, szyi i dekolcie, jednakże możliwe jest skorzystanie z urządzenia również w celu usunięcia zmian na innych partiach ciała.

Zastosowanie lasera frakcyjnego i wskazania do zabiegu to przede wszystkim chęć poprawienia swojego wyglądu. Może się to więc wiązać z:

●       poprawą owalu twarzy,

●       poprawą elastyczności skóry,

●       likwidacja rozstępów,

●       usuwaniem zmarszczek mimicznych,

●       zamykaniem porów

●       usuwaniem blizn potrądzikowych,

●       zmniejszeniem wiotkości skóry po porodzie,

●       odmłodzeniem skóry twarzy, szyi oraz dekoltu,

●       odnową uszkodzonej przez słońce skóry,

●       usuwaniem przebarwień,

●       usuwaniem blizn powypadkowych.

 

W powyższych przypadkach można oczekiwać, że efekt będzie spektakularny.

Przeciwwskazania

Oczywiście, jak każdy zabieg laserem, ma on pewne przeciwwskazania. Warto zapoznać się z listą poniżej, jednakże w razie jakichkolwiek wątpliwości warto skorzystać z możliwości kontaktu z nami. Ponadto warto też pamiętać, że przed przeprowadzeniem każdego zabiegu przeprowadzamy wnikliwy wywiad, dzięki któremu jesteśmy w stanie stwierdzić, czy w danym przypadku przeprowadzenie zabiegu z użyciem lasera frakcyjnego CO2 jest możliwe. Bezwzględnymi przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są między innymi:

●       leczenie izotretinoiną lub steroidami,

●       infekcje skórne,

●       krótszy niż miesiąc okres od zabiegu wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym,

●       łuszczyca i atopowe zapalenie skóry,

●       świeża opalenizna,

●       blizny przerosłe,

●       nowotwory,

●       ciąża i okres karmienia piersią.

Tak jak już zostało wspomniane, przed każdym zabiegiem prowadzona jest konsultacja, dlatego warto się do niej przygotować.

Jak wygląda zabieg usuwania zmian skórnych przy pomocy laser frakcyjny CO2?

Zabieg polega na przesuwaniu głowicy lasera po skórze w miejscach dotkniętych problematycznymi zmianami. Podczas zabiegu laser emituje do skóry rozbite wiązki promienia świetlnego, który zostaje rozprowadzony na skórze w sposób równomierny, na głębokości do 3 mm. Powstałe mikrouszkodzenia pobudzają skórę do procesów regeneracyjnych, w których produkowany jest kolagen. Dzięki niemu uszkodzenia i zmiany znikają, a skóra zostaje skutecznie naprawiona. Podczas zabiegu może być odczuwalny dyskomfort, jednakże przed użyciem lasera skóra smarowana jest zwykle maścią o właściwościach znieczulających. Zabieg wykonuje się bez względu na płeć, jego czas to zwykle od kilkunastu do kilkudziesięciu minut, a efekty zabiegu będą widoczne za kilka dni.

Jak należy postępować po wykonaniu zabiegu laserem frakcyjnym CO2?

W przypadku zabiegów wykonanych laser frakcyjny CO2 bardzo istotne jest postępowanie bezpośrednio po zabiegu i po opuszczeniu kliniki. Zalecenia to właściwa pielęgnacja naskórka łagodzącymi kremami, które jednocześnie nawilżą i zregenerują skórę i sprawią, że regeneracja skóry przebiegnie sprawniej. Nasi specjaliści zalecają odpowiedni zestaw, który pomoże doprowadzić skórę do założonego efektu. Warto pamiętać, że po zabiegu powierzchnia skóry może być zaczerwieniona (obrzęk) nawet do trzech dni i w tym czasie warto pozostać w domu. Bezsprzecznie istotna jest również ochrona przeciwsłoneczna i pozostanie przy jej stosowaniu nawet po okresie rekonwalescencji. Makijaż nie jest obciążeniem dla skóry po zabiegu i można go wykonywać już dzień po jego przeprowadzeniu.

Jakie są koszty zabiegu laserem frakcyjnym C02?

Pełne koszty usunięcia określonego problemu zależą od partii ciała, złożoności problemu i od skóry oraz organizmu pacjenta. Już po jednym zabiegu widać znaczną poprawę, a efekt utrzymuje się przez długi czas. Zabiegi laserem CO2 można wykonać już od 400 zł. Szczegółowy cennik znajduje się na dole strony oraz w cenniku. 

Co daje laser frakcyjny na twarz?

Trądzik młodzieńczy, bądź problemy z cerą w późniejszym wieku potrafią znacznie pogorszyć wygląd skóry. Co prawda znajdziesz na rynku wiele kremów, które gwarantują pomoc w walce z bliznami potrądzikowymi, czy np. rozstępami, jednak ich skuteczność jest wątpliwa. Cena również bywa zbyt wygórowana w porównaniu z widocznymi efektami. Jeśli chcesz się uporać z uciążliwymi bliznami, a tym samym cieszyć się pięknym i nieskazitelnym wyglądem Twojej cery skorzystaj z zabiegu wykorzystującego laser frakcyjny CO2. Korzystając z tej metody odmłodzisz wygląd swojej skóry, poprawisz jej jędrność, wyrównasz koloryt oraz zniwelujesz pierwsze oznaki zmarszczek. Oczywiście duże możliwości zabiegu wykorzystującego laser frakcyjny skorygują wygląd również innych partii ciała dotkniętymi niepożądanymi zmianami. Jeśli Twoim problemem są rozstępy po przebytej ciąży laser CO2 szybko i skutecznie pozwoli Ci się ich pozbyć. Już nie musisz wstydzić się stanu swojej skóry i próbować ją zasłaniać wszelkimi możliwymi sposobami. Wybierz profesjonalne orz niezwykle skuteczne rozwiązanie Twojego problem. Zabieg laserem frakcyjnym CO2 pobudzający syntezę kolagenu to idealny sposób na pozbycie się kompleksów i rozpoczęcie życia z perfekcyjnie wyglądającą, nieskazitelną skórą.

Sprawdź inne zabiegi! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zapraszamy ponownie

Aby oglądać naszą stronę należy potwierdzić wymagania dotyczące dostępu do strony.

Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Aby potwierdzić, że spełniasz te wymagania, kliknij przycisk “Potwierdzam”.

Przechodząc dalej, oświadczasz, że:

Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia lub prowadzisz działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
Jesteś świadomy/a, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów.
Udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.