ablacyjny laser frakcyjny co2

Laser Frakcyjny CO2

Dbanie o cerę powinno być podstawową czynnością pielęgnacyjną każdego dnia. O ile dogłębne oczyszczanie, nawilżanie i odżywianie w zakresie podstawowym można wykonywać w domu, o tyle skuteczne usuwanie zmarszczek, przebarwień i blizn potrądzikowych warto wykonywać w profesjonalnej klinice.

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg dla kobiet i mężczyzn
Czas zabiegu: od 15 - 60 minut
Cena: od 400 zł

Czym jest i jak działa laser frakcyjny CO2

Idąc z duchem czasu i zdając sobie z odpowiedzialności, na jaką decydujemy się, oferując profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej, staramy się korzystać nie tylko z obszernej wiedzy z całego świata, ale również z najnowocześniejszych urządzeń. Tym razem zdecydowaliśmy się na skorzystanie z lasera frakcyjnego CO2, dzięki któremu pozbywanie się zmian skórnych stało się jeszcze prostsze. Ablacyjny laser frakcyjny CO2 wykorzystuje technologię podgrzewania skóry. Działając bezpośrednio na nią, tworzy mikrouszkodzenia, w wyniku których aktywowane jest działanie regeneracyjne skóry. Podczas procesu gojenia uruchamiana jest w organizmie produkcja kolagenu, dzięki któremu następuje odmłodzenie skóry. W trakcie gojenia i nadprodukcji kolagenu znikają blizny i zmiany skórne, które były przyczyną wizyty w naszej klinice.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg laserem frakcyjnym CO2 nowej generacji?

Zabieg laserem frakcyjnym przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które chcą w odpowiedni, bezpieczny i właściwy sposób zadbać o swoją skórę. Zwykle przeprowadza się go na twarzy, szyi i dekolcie, jednakże możliwe jest skorzystanie z urządzenia również w celu usunięcia zmian na innych partiach ciała.

Zastosowanie lasera frakcyjnego i wskazania do zabiegu to przede wszystkim chęć poprawienia swojego wyglądu. Może się to więc wiązać z:

●       poprawą owalu twarzy,

●       poprawą elastyczności skóry,

●       likwidacja rozstępów,

●       usuwaniem zmarszczek mimicznych,

●       zamykaniem porów

●       usuwaniem blizn potrądzikowych,

●       zmniejszeniem wiotkości skóry po porodzie,

●       odmłodzeniem skóry twarzy, szyi oraz dekoltu,

●       odnową uszkodzonej przez słońce skóry,

●       usuwaniem przebarwień,

●       usuwaniem blizn powypadkowych.

 

W powyższych przypadkach można oczekiwać, że efekt będzie spektakularny.

Zabieg z użyciem lasera frakcyjnego - przeciwwskazania

Oczywiście, jak każdy zabieg laserem, ma on pewne przeciwwskazania. Warto zapoznać się z listą poniżej, jednakże w razie jakichkolwiek wątpliwości warto skorzystać z możliwości kontaktu z nami. Ponadto warto też pamiętać, że przed przeprowadzeniem każdego zabiegu przeprowadzamy wnikliwy wywiad, dzięki któremu jesteśmy w stanie stwierdzić, czy w danym przypadku przeprowadzenie zabiegu z użyciem lasera frakcyjnego CO2 jest możliwe. Bezwzględnymi przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są między innymi:

●       leczenie izotretinoiną lub steroidami,

●       infekcje skórne,

●       krótszy niż miesiąc okres od zabiegu wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym,

●       łuszczyca i atopowe zapalenie skóry,

●       świeża opalenizna,

●       blizny przerosłe,

●       nowotwory,

●       ciąża i okres karmienia piersią.

Tak jak już zostało wspomniane, przed każdym zabiegiem prowadzona jest konsultacja, dlatego warto się do niej przygotować.

Jak wygląda zabieg usuwania zmian skórnych przy pomocy laser frakcyjny CO2?

Zabieg polega na przesuwaniu głowicy lasera po skórze w miejscach dotkniętych problematycznymi zmianami. Podczas zabiegu laser emituje do skóry rozbite wiązki promienia świetlnego, który zostaje rozprowadzony na skórze w sposób równomierny, na głębokości do 3 mm. Powstałe mikrouszkodzenia pobudzają skórę do procesów regeneracyjnych, w których produkowany jest kolagen. Dzięki niemu uszkodzenia i zmiany znikają, a skóra zostaje skutecznie naprawiona. Podczas zabiegu może być odczuwalny dyskomfort, jednakże przed użyciem lasera skóra smarowana jest zwykle maścią o właściwościach znieczulających. Zabieg wykonuje się bez względu na płeć, jego czas to zwykle od kilkunastu do kilkudziesięciu minut, a efekty zabiegu będą widoczne za kilka dni.

Jak należy postępować po wykonaniu zabiegu laserem frakcyjnym CO2?

W przypadku zabiegów wykonanych laser frakcyjny CO2 bardzo istotne jest postępowanie bezpośrednio po zabiegu i po opuszczeniu kliniki. Zalecenia to właściwa pielęgnacja naskórka łagodzącymi kremami, które jednocześnie nawilżą i zregenerują skórę i sprawią, że regeneracja skóry przebiegnie sprawniej. Nasi specjaliści zalecają odpowiedni zestaw, który pomoże doprowadzić skórę do założonego efektu. Warto pamiętać, że po zabiegu powierzchnia skóry może być zaczerwieniona (obrzęk) nawet do trzech dni i w tym czasie warto pozostać w domu. Bezsprzecznie istotna jest również ochrona przeciwsłoneczna i pozostanie przy jej stosowaniu nawet po okresie rekonwalescencji. Makijaż nie jest obciążeniem dla skóry po zabiegu i można go wykonywać już dzień po jego przeprowadzeniu.

Koszty zabiegu lasere frakcyjny C02

Pełne koszty usunięcia określonego problemu zależą od partii ciała, złożoności problemu i od skóry oraz organizmu pacjenta. Już po jednym zabiegu widać znaczną poprawę, a efekt utrzymuje się przez długi czas. Zabiegi laserem CO2 można wykonać już od 400 zł. Szczegółowy cennik znajduje się na dole strony oraz w cenniku. 

Dlaczego Dermedik

Wygląd liczy się dziś bardziej niż kiedyś. Media społecznościowe, praca twarzą i ciągłe spotkania biznesowe generują ogólną presję. Oczywiście podstawą jest rozsądek, ale pielęgnacja skóry jest dziś podstawową czynnością u większości kobiet i mężczyzn. Doskonale, gdy nie odczuwa się różnego rodzaju problemów, jednakże nasz zespół doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że te problemy dotyczą jednak większości. Idziemy z duchem czasu i zdobywamy wiedzą o nowych technologiach, których możemy użyć w celu polepszenia komfortu życia każdego pacjenta, który się do nas zgłosi. Jesteśmy przede wszystkim dla tych, którzy wiedzą, że zadbanie o swoje zdrowie jest na wyciągnięcie ręki.

Laser frakcyjny CO2

 

Usuwanie pojedynczej zmiany skórnej (kurzajki, włókniaki, brodawki, pieprzyki, odciski, modzele)

od 400 zł 

Usuwanie od 2 do 5 zmian skórnych

400 – 600 zł

Usuwanie od 6 do 10 zmian skórnych

600 – 800 zł

Odmładzanie okolicy oczu

800 zł

Odmładzanie okolicy policzków

1 500 zł

Odmładzanie całej twarzy

2 000 zł

Odmładzanie dekoltu

1 500 zł

Odmładzanie szyi

1 500 zł

Odmładzanie dekoltu i szyi

2 500 zł

Odmładzanie dekoltu i twarzy

3 000 zł

Jeden zabieg brzuch, uda lub boki

3 000 zł

usuwanie blizn po plastyce brzucha

1 500 zł

usuwanie blizn po implantach

500 zł

usuwanie blizn po plastyce powiek

400 zł

usuwanie wszelkiego typu niechcianych blizn

od 400 zł 

Sprawdź inne popularne zabiegi w Klinice Dermedik

Laser Frakcyjny CO2

Laser frakcyjny CO2 pozwala na przeprowadzenie zabiegu, prowadzącego do redukcji zmarszczek, blizn potrądzikowych i pooperacyjnych oraz przebarwień. Zaopatrzyliśmy naszą Klinikę Dermedik w laser frakcyjny nowej generacji, umożliwiający odbudowę tkanek i regenerację zniszczonego naskórka.

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg dla kobiet i mężczyzn
Czas zabiegu
15 – 60 minut
Cena
od 200 zł

Wskazania

poprawa owalu twarzy
poprawa gęstości i sprężystości skóry
rozstępy
usuwanie drobnych zmarszczek okolicy oczu
zamykanie rozszerzonych porów
blizny potrądzikowe zanikowe, zapadnięte
wiotkość skóry ramion, brzucha, po porodzie,
odmładzanie skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni,
blizny potrądzikowe drobne wypukłe, przymieszkowe przypominające prosaki
blizny potrądzikowe bibułkowate (cienkie)
odnowa uszkodzonej przez słońce skóry, w tym rogowacenie słoneczne,
usuwanie przebarwień (melasma, inne dyschromie)
modelowanie zanikowych blizn chirurgicznych, powypadkowych, pooparzeniowych

Przeciwwskazania

terapia doustna izotretinoiną (Curacne, Aknenormin) lub steroidami
aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe skóry
okres 4 tygodni od wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym
przewlekłe zapalne dermatozy (np. łuszczyca, atopowe zapalenie skóry)
świeża opalenizna (na tydzień przed zabiegiem)
blizny przerosłe i keloidy nie kwalifikują się do terapii Fraxelem!
ciąża i okres karmienia piersią
nowotwory skóry

Postępowanie po zabiegu

pielęgnacja skóry łagodnymi kremami nawilżającymi i regenerującymi
makijaż: można wykonać już następnego dnia po zabiegu
zalecane kremy: (np. Cetaphil PS, Physiogel, Cicalfate Avene, Hydrabio Bioderma itp.)
ekonwalescencja społeczna: 1-3 dni, ale zazwyczaj już następnego dnia po zabiegu można powrócić do pracy
ochrona przeciwsłoneczna – stosowanie kremów z SPF > 30 przez okres ok. 4 tygodni po zabiegu

Ablacyjny laser frakcyjny CO2

Technologia wykorzystująca laser frakcyjny CO2 jest skierowana przede wszystkim do osób, zmagających się z bliznami i przebarwieniami różnego typu. Za wskazanie podaje się również zmarszczki, szczególnie te występujące w okolicach oczu oraz rozstępy i zmiany spowodowane porodem, w tym wiotkość pociążową. Laser CO2 działa bezpośrednio na skórę, podgrzewając tkanki i tworząc mikrouszkodzenia. W ich wyniku aktywowany zostaje proces gojenia, a co się z tym łączy, wytwarzany jest kolagen. Prowadzona przez nas Klinika Dermedik świadczy usługi odmładzania skóry, usuwania blizn i zmian skórnych laserem frakcyjnym.

Laser frakcyjny, czyli spraw, aby Twoja cera wyglądała niczym po efekcie z „photoshopa”

Trądzik młodzieńczy, bądź problemy z cerą w późniejszym wieku potrafią znacznie pogorszyć wygląd skóry. Co prawda znajdziesz na rynku wiele kremów, które gwarantują pomoc w walce z bliznami potrądzikowymi, czy np. rozstępami, jednak ich skuteczność jest wątpliwa. Cena również bywa zbyt wygórowana w porównaniu z widocznymi efektami. Jeśli chcesz się uporać z uciążliwymi bliznami, a tym samym cieszyć się pięknym i nieskazitelnym wyglądem Twojej cery skorzystaj z zabiegu wykorzystującego laser frakcyjny CO2. Korzystając z tej metody odmłodzisz wygląd swojej skóry, poprawisz jej jędrność, wyrównasz koloryt oraz zniwelujesz pierwsze oznaki zmarszczek. Oczywiście duże możliwości zabiegu wykorzystującego laser frakcyjny skorygują wygląd również innych partii ciała dotkniętymi niepożądanymi zmianami. Jeśli Twoim problemem są rozstępy po przebytej ciąży laser CO2 szybko i skutecznie pozwoli Ci się ich pozbyć. Już nie musisz wstydzić się stanu swojej skóry i próbować ją zasłaniać wszelkimi możliwymi sposobami. Wybierz profesjonalne orz niezwykle skuteczne rozwiązanie Twojego problem. Zabieg laserem frakcyjnym CO2 pobudzający syntezę kolagenu to idealny sposób na pozbycie się kompleksów i rozpoczęcie życia z perfekcyjnie wyglądającą, nieskazitelną skórą.

Chcesz zapomnieć o wszystkich defektach Twojej skóry? Z zabiegiem wykorzystującym laser CO2 to możliwe szybciej niż myślisz

Nasz gabinet medycyny estetycznej Dermedik zaprasza wszystkich zainteresowanych zamieszkujących miasto Kraków i okolice. Dokładamy wszelkich starań, aby zabieg wykorzystujący laser frakcyjny CO2 był jak najbardziej komfortowy dla klienta. Nasza ciągła chęć rozwoju oraz uważne kontrolowanie nowinek technologicznych sprawia, że podczas zabiegu wykorzystujemy laser frakcyjny najnowsze generacji. Wiemy jak każda kobieta ceni swój wygląd. Naszym celem jest zwiększanie pewności siebie oraz poczucia atrakcyjności nawet najbardziej wymagających klientek. W naszej klinice zlokalizowanej w mieście Kraków oferujemy konsultację z najlepszymi specjalistami medycyny estetycznej. Każdego klienta i jego potrzeby traktujemy indywidualnie. Po przeprowadzonym zabiegu gwarantujemy pomoc związaną ze wskazaniem odpowiedniej pielęgnacji mającej na celu przyśpieszenie regeneracji skóry. Cennik widniejący na naszej stronie jest ustalany na podstawie tego jaka partia ciała ma zostać poddana zabiegowi. Korzystając z zalet lasera frakcyjnego już zaledwie po kilku dniach możesz cieszyć się pierwszymi efektami. Sam zabieg trwa od 15 do 60 minut ale gwarantujemy, że satysfakcja z własnego wyglądu trwa znacznie dłużej! Nie zwlekaj i już dziś umów się na wizytę. Przekonaj się, że Twoja skóra może wyglądać perfekcyjnie nawet bez zakrywania.

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.