Szukaj
Szukaj
 
Zabieg Cena
Nici hialuronowe- modelowanie owalu twarzy 2000 (2 ml)
Nici hialuronowe- modelowanie owalu twarzy 2900 (3 ml)
Nici hialuronowe- modelowanie owalu twarzy 3700 (4 ml)
Nici PDO First Lift – korekta owalu twarzy 1200 zł
Nici PDO First Lift – uniesienie brwi 800 zł
Nici PDO First Lift – policzki 1000 zł
Nici PDO First Lift – kurze łapki z powieką dolną 800 zł
Nici PDO First Lift – zmarszczki palacza 1000 zł
Nici PDO First Lift – linie marionetki 800 zł
Nici PDO First Lift – szyja / dekolt 1400 zł
Nici PDO First Lift – kolana 1400 zł
Nici PDO First Lift – łokcie 1200 zł
Nici Silhouette – 1 sztuka 1000 zł

Spis treści

Lifting twarzy nićmi Happy Lift

Nici Happy Lift to zupełnie nowy sposób na uzyskanie młodzieńczego wyglądu twarzy w krótkim czasie. Stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnego liftingu chirurgicznego – gwarantują natychmiastowy efekt, a przede wszystkim nie narażają pacjenta na powikłania i efekty uboczne.

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg dla kobiet
Zabieg dla mężczyzn
Czas zabiegu
20 - 60 minut

Dodatkowe informacje

Po 12-15 miesiącach od zabiegu, nici ulegają naturalnemu rozpuszczeniu w organizmie, a pozytywne efekty dla skóry utrzymują się nawet do 5 lat. Zabieg trwa 20-60 minut.

Lifting twarzy nićmi Happy Lift to najlepszy produkt do niechirurgicznego liftingu

Nici Happy Lift to zupełnie nowy sposób na uzyskanie młodzieńczego wyglądu twarzy w krótkim czasie. Stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnego liftingu chirurgicznego – gwarantują natychmiastowy efekt, a przede wszystkim nie narażają pacjenta na powikłania i efekty uboczne.

dermedik kraków
Lifting twarzy nićmi Happy Lift

Co to są nici Happy Lift wykorzystywane w liftingu twarzy?

Nici Happy Lift wykonane z biodegradowalnego polikaprolaktonu nici Happy Lift swą efektywność zawdzięczają mikroskopijnym haczykom o unikalnej długości oraz gęstości, które umożliwiają osiągnięcie efektu liftingu oraz ujędrnienia skóry. Nici wprowadzane pod skórę pracują jak mięśnie napinające, podtrzymując tkanki podskórne. Dzięki temu, po implantacji zaczynają pełnić funkcję rusztowania dla zwiotczałej skóry, a efekt ujędrnienia skóry jest widoczny zaraz po zabiegu.

 
 

Rodzaje nici Happy Lift

Happy Lift to różne rodzaje nici, które dobiera się odpowiednio do wybranej techniki przeprowadzenia zabiegu, miejsca implantacji, a także potrzeb i oczekiwań pacjenta.

FREE FLOATING najpopularniejsza nić z gamy Happy lift o grubości 2/0 USP z haczykami w dwóch kierunkach, dzięki czemu stabilnie utrzymuje się w tkankach. Nić polecana do liftingu twarzy i szyi.

ANCORAGE nić o grubości 2/0 USP, idealna do liftingu środkowej części twarzy jest kotwiczona w okolicy powięzi i przeprowadzana w kierunku podbródka i żuchwy, tworząc specjalne rusztowanie dla tkanek.

DOUBLE NEEDLE nić o grubości 2/0 USP zakończona dwiema igłami, dzięki czemu wprowadzanie nici staje się łatwiejsze, zabieg jest krótszy, a rezultaty bardziej symetryczne. Zalecana jest do liftingu brwi i szyi.

BOCA krótka nić stworzona specjalnie do zabiegów powiększania ust. W odróżnieniu od reszty nici posiada haczyki skierowane na zewnątrz. Sprawia, że usta stają się pełniejsze i gwarantuje naturalny efekt.

MESOCOGS nić o grubości 3/0 USP polecana szczególnie do poprawy struktur większych obszarów na ciele, redukcji zmarszczek twarzy, szyi i rąk, a także do zabiegów ujędrniania skóry.

VAGINAL NARROWER nić o grubości 0/0 USP z dwiema igłami i haczykami kotwiczącymi ułożonymi w dwóch kierunkach. Stosowana do rewitalizacji i liftingu krocza oraz zwężenia wejścia do pochwy.

I-NEEDLE nić o grubości 2/0 USP do napinania luźnej skóry na szyi. Umożliwia wykonanie liftingu szyi z efektem podobnym do operacji liposukcji.

Sprawdź inne zabiegi! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zapraszamy ponownie

Aby oglądać naszą stronę należy potwierdzić wymagania dotyczące dostępu do strony.

Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Aby potwierdzić, że spełniasz te wymagania, kliknij przycisk “Potwierdzam”.

Przechodząc dalej, oświadczasz, że:

Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia lub prowadzisz działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
Jesteś świadomy/a, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów.
Udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.