Lipoliza iniekcyjna Dermaheal LL

Lipoliza iniekcyjna z użyciem preparatu Dermaheal LL to wysokiej skuteczności zabieg pozwalający zredukować miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej, połączony z regeneracją i poprawą elastyczności skóry. Dzięki wykorzystaniu peptydów biomimetycznych i zaawansowanej biotechnologii zabieg w krótkim czasie wymodeluje sylwetkę – wyszczupli kolana, uda, biodra, brzuch a także zlikwiduje „drugi podbródek”.

Wskazania

likwidacja miejscowej tkanki tłuszczowej
działanie ujędrniające
poprawa napięcia sprężystości skóry

Przeciwwskazania

ciąża
choroby immunologiczne
przyjmowanie środków przeciwkrzepliwych
okres laktacji
infekcje
niewyrównana cukrzyca
schorzenia wątroby i dróg żółciowych
alergia na składniki preparatu

Lipoliza iniekcyjna Dermaheal LL - co to jest?

Lipoliza iniekcyjna Dermaheal LL – jest to pobudzający spalanie tkanki tłuszczowej koktajl do mezoterapii o działaniu wyszczuplającym i antycellulitowy. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych wspomaga rozpad komórek tłuszczowych, likwiduje cellulit. Działa detoksykująco i wygładzająco. Napina skórę, czyniąc ją bardziej jędrną i sprężystą. Wzmacnia elastyczność skóry i poprawia jej kondycję. Może być stosowany na całe ciało, a także przy redukcji podbródka, przywracając napięty owal twarzy.

lipoliza iniekcyjna dermaheal ll

Na czym polega zabieg Lipolizy iniekcyjnej Dermaheal LL?

Zabieg Lipolizy iniekcyjnej Dermaheal LL polega na ostrzyknięciu wybranych okolic ciała koktajlem zawierającym aktywne składniki:

  • fosfatydylocholinę (skutecznie rozbijającą tłuszcz w komórkach),
  • multiwitaminy,
  • aminokwasy,
  • minerały,
  • rk-Oligopeptyd-2, który wspomaga spalanie i rozbijanie tkanki tłuszczowej oraz odpowiada za napięcie i wygładzenie skóry,
  • L-karnityna – odpowiedzialna za transport komórek tłuszczowych do mitochondriów, gdzie Oligopeptyd CG-IFG1 wspomaga spalanie i rozbijanie tkanki tłuszczowej, odpowiada za napięcie i wygładzenie skóry.

Zaleca się, aby zabieg był powtórzony od 3 do 5 razy, w odstępach 2 lub 3 tygodniowych. Bezpośrednio po zabiegu, pacjent może odczuwać lekki dyskomfort, gdyż w miejscach depozytów preparatu często pojawia się stan zapalny, objawiający się zaczerwienieniem oraz delikatnym obrzękiem. Wszelkie efekty uboczne ustępują do 24 do 48 godzin po odbyciu zabiegu.

Proces nakłuwania skóry i wprowadzania preparatu odbywa się przy użyciu bardzo cienkich igieł o około centymetrowej długości. Samo przerwanie ciągłości naskórka igłą nie jest bolesne, jednak większość specjalistów stosuje krem znieczulający na miejsca poddane iniekcji. Skóra bezpośrednio po zakończeniu zabiegu ma na sobie drobne ślady w postaci punktów nakłucia lub drobnych grudek. Zaleca się aby po lipolizie Dermaheal LL przeprowadzić delikatny masaż, w celu równomiernego rozprowadzenia preparatu oraz drenażu limfatycznego lub innego poleconego przez specjalistę zabiegu. Proces ten wspomaga i usprawnia wydalanie zniszczonych komórek tłuszczowych z organizmu człowieka.

ZabiegCenaCena promocyjna
Podbródek350 zł 
Kolana350 – 550 zł 
Łokcie350 – 550 zł 
Ramiona550 – 900 zł 
Boczki550 – 900 zł 
Brzuch550 – 900 zł 
Pośladki550 – 900 zł 
Uda550 – 900 zł 

Sprawdź inne zabiegi! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.