Szukaj
Szukaj

Lipoliza iniekcyjna

cena

Podbródek

500 zł

Brzuch

1 000 zł

boki

1 000 zł

Wewnętrzna część ud

1 000 zł

Zewnętrzna część ud

1 000 zł

Ramiona

800 zł

Kolana

800 zł

Biodra

1 000 zł

Spis treści

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna jest jedną z najnowocześniejszych metod z działu medycyny estetycznej, która pozwala w sposób bezoperacyjny trwale i skutecznie zredukować ilość tkanki tłuszczowej na ciele pacjenta.

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg dla kobiet i mężczyzn
Czas zabiegu
20 do 45 minut
Cena
od 500 zł

Wskazania

miejscowe otłuszczenie ciała
tłuszcz na udach
zbyt grube pośladki
poduszeczki tłuszczu w okolicy pach
podwójny podbródek
zbyt szerokie uda
gruby, otłuszczony "byczy" kark
zbyt grube kolana
fałd tłuszczu na brzuchu
tłuszcz na pośladkach
tłuszcz wokół pach
fałdy na plecach

Przeciwwskazania

ciąża i laktacja
ciężkie schorzenia wątroby i nerek
nadmierna otyłość
padaczka
infekcje skóry w miejscu wstrzyknięć
zaburzenie krzepnięcia krwi
alergia na stosowane preparaty

Co to jest Lipoliza iniekcyjna?

Lipoliza jest jedną z najnowocześniejszych metod z działu medycyny estetycznej, która pozwala w sposób bezoperacyjny trwale i skutecznie zredukować ilość tkanki tłuszczowej na ciele pacjenta. Zabieg polega na deponowaniu w tkankę substancji powodującej rozpuszczanie komórek tłuszczowych – mieszanki fosfatydylocholiny, deoksycholatu oraz, przykładowo, L-karnityny lub krzemionki organicznej.

Zabieg ten stał się popularną alternatywą dla bolesnych zabiegów liposukcji, czy też odsysania tłuszczu. Jest to obecnie najbezpieczniejsza i stosunkowo tania metoda efektywnego redukowania tkanki tłuszczowej z danego obszaru ciała. W nowoczesnych ośrodkach medycyny estetycznej na świecie, już od wielu lat stosuje się z powodzeniem fosfatydylocholinę do modelowania sylwetki i można zauważyć, że zabieg przyjął się także na polskim rynku.

lipoliza iniekcyjna

Na czym polega zabieg lipolizy iniekcyjnej?

Fosfatydylocholina PPC jest naturalnym składnikiem naszego organizmu (lecytyna), stosowanym w medycynie już od bardzo dawna, w leczeniu zatorów tłuszczowych oraz redukcji lipidów we krwi. Fosfatydylocholina i deoksycholat podane do tkanki tłuszczowej doprowadzają do rozpadu trójglicerydów po zniszczeniu komórek tłuszczowych. Metabolizm tłuszczu zostaje przyspieszony i wzmożony dzięki dodatkowej L-karnitynie. Poprzez wstrzyknięcia preparatów, lekarz doprowadza do zamierzonego i kontrolowanego stanu zapalnego tkanki tłuszczowej. Niechciane komórki pękają, a uwolnione z nich tłuszcze przechodzą do krwi, a wraz z nią do wątroby, gdzie są rozkładane i następnie wydalane  organizmu.

Najbardziej widoczne efekty modelowania sylwetki osiągane są u pacjentów, u których nagromadzony tłuszcz nie ulega redukcji nawet w wyniku diety oraz fizycznej aktywności. U pacjentów z rozległą otyłością zabieg ten nie jest skuteczny. Lipoliza iniekcyjna wykonywana jest najczęściej w okolicach podbródka i brody, policzków, brzucha, ud oraz pośladków, czyli miejsc najbardziej problematycznych, często „atakowanych” przez niechciane warstwy tkanki tłuszczowej.

Jak wygląda zabieg lipolizy iniekcyjnej?

Cała procedura trwa od 20 do 45 minut. Przed samym zabiegiem, podczas konsultacji medycznej, lekarz przeprowadza wywiad dotyczący przebytych oraz aktualnych chorób i uczuleń pacjenta. Następnie, gdy stwierdzony zostanie brak przeciwwskazań do przeprowadzenia lipolizy, na zaznaczone wcześniej miejsca może zostać nałożona maść o właściwościach znieczulających. Kolejnym krokiem jest dezynfekcja skóry, po której lekarz dokonuje wstrzyknięcia preparatu we wcześniej nakreślone obszary. Ukłucia wykonywane są bardzo cieniutką igłą, a po ich wykonaniu, w miejscu iniekcji, na skórze pojawiają się małe zaczerwienienia oraz delikatne uczucie pieczenia, które szybko ustępuje. Po zabiegu, gdy znieczulenie przestanie działać, pacjent może odczuwać pieczenie i ból będący wynikiem zabiegu. Jednocześnie mogą się pojawić niewielkie krwiaki w miejscach wstrzyknięć lub lekki obrzęk, które są typowym objawem rozpadu komórek tłuszczowych.

Do wykonywanych czynności po tego typu zabiegu można wrócić praktycznie od razu, jednak prawdopodobnie przez 2-3 dni będzie odczuwalny dyskomfort. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, lipolizę można powtarzać średnio 2-3 razy w odstępach kilkutygodniowych, w zależności od ilości tkanki tłuszczowej.

Efekt serii zabiegów to z reguły utrata około 4 do 5 centymetrów w obwodzie, w miejscu podania preparatu. W przypadku niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej wystarczą zwykle 2 lub 3 zabiegi lipolizy. Jeśli natomiast tkanka tłuszczowa jest grubsza i obfita, ilość zabiegów powinna być odpowiednio zwiększona.

Bardzo dobrym uzupełnieniem zabiegu lipolizy iniekcyjnej jest zastosowanie masażu limfatycznego, który uruchamia usuwanie tłuszczu i ułatwia jego transport przez naczynia chłonne oraz kawitacja ultradźwiękowa.

Zabiegi wykonują:

  • Dr n.med. Zbigniew Plewa – szkoleniowiec doświadczony specjalista chirurgii ogólnej, onkologicznej oraz medycyny estetycznej.
  • Dr Filip Reś – doświadczony specjalista chirurgii ogólnej oraz medycyny estetycznej.

Lipoliza iniekcyjna, czyli Twoja szansa na spełnienie marzeń o idealnej sylwetce

Pomimo ciągłych ćwiczeń i restrykcyjnej diety nie możesz pozbyć się zbędnego nadmiaru tkanki tłuszczowej? Niestety jest to zmora wielu osób. Świat medycyny estetycznej znalazł na to idealne rozwiązanie. Nie zwlekaj i skorzystaj z zabiegu jakim jest lipoliza iniekcyjna! To doskonała alternatywa dla kosztownych operacji chirurgicznych, czyli tzw. liposukcji. Nie musisz się obawiać, cały zabieg jest nieinwazyjny, a jego efekty są widoczne praktycznie od razu. Dużą popularnością cieszy się również lipoliza iniekcyjna podbródka. Już nie musisz się zastanawiać jak pozbyć się niezbyt estetycznie wyglądającej skóry pod brodą. Metoda ta jest doskonałym rozwiązaniem Twoich problemów. Poza pozbyciem się nadmiernego tłuszczu, poprawisz również wygląd Twojej skóry poprzez zmniejszenie widoczności cellulitu, czy innych nierówności skórnych. Smukła i pięknie wyglądająca sylwetka jest na wyciągnięcie ręki. Decydując się na zabieg jakim jest lipoliza iniekcyjna zadbasz nie tylko o wygląd ale również poprawisz swoje krążenie, a także przemianę materii. Pozbądź się niechcianego tłuszczu jak najszybciej i dołącz do grona szczęśliwych klientów zamieszkujących miasto Kraków. Zadbaj o siebie już dziś, a o zaletach lipolizy iniekcyjnej przekonaj się na własnej skórze!

Zabieg lipoliza iniekcyjna gwarantuje życie bez kompleksów.

Zyskaj lepsze samopoczucie każdego dnia!

Nasza Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik zlokalizowany w mieście Kraków gwarantuje Ci pełen profesjonalizm podczas wykonywania zabiegu. Lipoliza iniekcyjna jest przeprowadzana przez najlepszych specjalistów chirurgii ogólnej oraz medycyny estetycznej. Oddając swoje ciało w ręce doświadczonych lekarzy nie musisz martwić się o skutki uboczne. Naszym priorytetem jest przede wszystkim bezpieczeństwo pacjenta. Cena zabiegu ustalana przez nasz salon jest zależna od partii ciała, którą chcesz poddać lipolizie iniekcyjnej i waha się w przedziale 500-1000 zł. Oczywiście pod uwagę należy również wziąć, że w porównaniu do innych salonów medycyny estetycznej znajdujących się w mieście Kraków stale ulepszamy swoje stanowiska pracy poprzez stosowanie coraz to nowszej technologii, a także lepszych urządzeń. Dokładamy wszelkich starań, aby zwiększyć komfort klienta. Jako profesjonaliści pasjonujący się w medycynie estetycznej wiemy jak ważny jest wygląd ciała. Tutaj nie ma miejsca na błąd! Z nami możesz cieszyć się szczupłą i piękną sylwetką niczym z pierwszych stron gazet bez wylewania siódmych potów na siłowni. Zwiększ swoją pewność siebie, czuj się pięknie i atrakcyjnie każdego dnia. Potrzebujesz szybkiej, skutecznej pomocy? Przyjdź do nas na konsultację, a my podniesiemy jakość Twojego życia.

Ile kosztuje lipoliza iniekcyjna?

Cena zabiegu uzależniona jest od części ciała na której jest wykonywany.

Sprawdź inne zabiegi! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zapraszamy ponownie

Aby oglądać naszą stronę należy potwierdzić wymagania dotyczące dostępu do strony.

Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Aby potwierdzić, że spełniasz te wymagania, kliknij przycisk “Potwierdzam”.

Przechodząc dalej, oświadczasz, że:

Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia lub prowadzisz działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
Jesteś świadomy/a, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów.
Udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.