Spis treści

Wypełniacz skórny hialuronowy MAILI

MAILI to nowa generacja wypełniaczy skórnych, która wykorzystuje najwyższej jakości kwas hialuronowy (HA), aby zapewnić długotrwałe, naturalnie wyglądające rezultaty. Ten potężny wypełniacz skórny pomaga w liftingu, a jednocześnie zachowuje naturalną ekspresję i ruchliwość, zapewniając skórze dodatkową elastyczność, objętość i długowieczność.

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg dla kobiet i mężczyzn
Czas zabiegu: ok. 30 minut
Cena: od 1 200 zł

Droga do pięknej twarzy i młodego wyglądu

Wypełniacze do twarzy zmieniły życie i wygląd milionów ludzi na całym świecie, wyznaczając rewolucyjne przejście od operacji chirurgicznych wysokiego ryzyka do nieinwazyjnych zastrzyków, które mogą pomóc zarówno mężczyznom, jak i kobietom na całym świecie osiągnąć wymarzony wygląd. Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić nos, podbródek, powiększać usta, policzki lub odwrócić koło upływającego czasu poprzez stymulację kolagenu, dostępne są specjalistyczne wypełniacze dla każdej specyfikacji. Ekskluzywne wypełniacze MAILI wypełniają części twarzy, dzięki czemu wygładzisz drobne zmarszczki i przywrócisz kształt i objętość, aby wyglądać młodziej! Wraz z wiekiem nasza skóra zaczyna tracić więcej kolagenu i elastyczności, co może powodować niską pewność siebie i zmniejszyć poziom satysfakcji z życia u niektórych mężczyzn i kobiet.

Naturalne piękno MAILI

Znalezienie odpowiedniego wypełniacza i doświadczonego lekarza, który odpowiada Twoim problemom związanym ze starzeniem się, może wydawać się zniechęcające, ale dzięki zaawansowanym wypełniaczom MAILI nie tylko zachowasz naturalną ekspresję i ruchliwość twarzy, ale również trafiasz z pomocą w określone obszary problemowe za optymalnie dostosowanym planem leczenia, aby uzyskać młodzieńczy blask. Podobnie jak jego odpowiedniki wypełniaczy skórnych, MAILI jest wykonany z kwasu hialuronowego – to naturalna substancja znajdująca się w twoim ciele, która pomaga zatrzymywać wodę w tkankach, dzięki czemu komórki skóry są nawilżone i wilgotne. Tym, co wyróżnia ten opatentowany produkt, jest zastosowanie technologii Smart Spring. Jest to luksusowo miękki i giętki żelopodobny produkt o wysokiej sprężystości. Oznacza to, że jest bardzo elastyczny, a jednocześnie zachowuje swój kształt. Przekładając to na rzeczywisty scenariusz, wypełniacz MAILI nie pozostaje w jednym miejscu, np. kiedy się uśmiechasz. Porusza się wraz z twoim ciałem i jego ruchami; zachowuje się tak jak normalna tkanka. Ta specjalna cecha pozwala na uzyskanie autentycznych, naturalnych rezultatów, które są oszałamiające.

Wypełniacze hialuronowe który najlepszy?

W większości wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego im bardziej są one elastyczne, tym szybciej zaczynają się rozkładać. Jednak wypełniacze MAILI są zaprojektowane inaczej. Rozpad wypełniaczy na bazie HA następuje z powodu tlenu, który jest wysoce reaktywny w procesach biochemicznych. Wypełniacze MAILI są skrupulatnie wykonane bez tlenu, co oznacza, że struktura jest mniej zniszczona, a tym samym utrzymuje się dłużej. Większość zabiegów wypełniających MAILI utrzymuje się przez 12 miesięcy w całym zakresie swojego działania. Hialuronowe wypełniacze mają również wyjątkową właściwość zwiększania objętości, która zapewnia bardziej autentyczny wygląd przy mniejszej ilości produktu. 

Wypełniacz kwas hialuronowy MAILI – 4 poziomy piękna

Wypełniacz MAILI to prawdziwy przełom w molekularnym pięknie. Każda z czterech kategorii wypełniaczy MAILI działa na określony obszar problemowy, aby zapewnić zharmonizowaną pomoc poprzez odwrócenie oznak starzenia (wypełniacz zmarszczek). Jeśli martwisz się wczesnymi oznakami starzenia, takimi jak drobne linie i zmarszczki (spłycenie zmarszczek) oraz worki pod oczami, Precise Treatment jest dla Ciebie. Pomaga osiągnąć młodzieńczy blask poprzez leczenie problematycznych obszarów. Zabieg Define Beautification to doskonałe narzędzie do zwiększenia objętości ust (wypełniacz do ust) i wypełnienia głębokich zmarszczek (redukcja zmarszczek) przy zachowaniu dynamicznej ekspresji. Zyskujesz odmłodzenie twarzy. Zabieg zwiększający objętość, Enhance Volume, odmładza i rewitalizuje skórę, nadając jej sprężystość i kształtuje rysy twarzy, zapewniając wyrafinowane rezultaty. Wreszcie, w przypadku bardziej spektakularnych przemian, odpowiedzią jest Extreme Treatment. Jest to najefektywniejszy wypełniacz z portfolio MAILI i wskazanie jest takie, że wstrzykuje się go w celu wyrzeźbienia i zrównoważenia Twojego profilu twarzy dzięki spektakularnej objętości.

Robimy to dla Ciebie!

Wypełniacze MAILI – kwas hialuronowy są dostępne tylko w ekskluzywnych klinikach medycyny estetycznej, które prezentują najwyższe standardy praktyk estetycznych. Cieszymy się, że nasza klinika jest jedną z niewielu klinik, która może pracować na wypełniaczach MAILI, aby pomóc naszym pacjentom osiągnąć zamierzone efekty. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy w dziedzinie wypełniania iniekcji i we współpracy z najlepszymi lekarzami, razem możemy pracować nad Twoją wizją piękna z pomocą rewolucyjnych produktów medycyny estetycznej.

Gdzie można zastosować wypełniacz kwasu hialuronowego MAILI?

MAILI to świetne niechirurgiczne rozwiązanie do redefinicji i uwydatniania owalu twarzy. Może leczyć wiele problemów, najczęściej związanych ze starzeniem się skóry.

Obejmują one:

  • Utratę objętości, na przykład w policzkach lub skroniach (zwiotczenie skóry wokół policzków i linii żuchwy, zapadnięte partie skóry)
  • Worki pod oczami i cienie
  • Fałdy nosowo-wargowe lub linie uśmiechu (bruzdy między nosem a ustami)
  • Cienkie lub nierówne usta
  • Linie marionetki wokół ust
  • Drobne linie i zmarszczki

Podczas wstępnej, kompleksowej konsultacji lekarz omówi Twoje potrzeby i pomoże stworzyć plan dostosowany do Twoich celów.

Jak działa wypełniacz MAILI?

MAILI to miękki i elastyczny żel o sprężystej strukturze. Jego głównym składnikiem jest kwas hialuronowy (HA), który jest naturalnie wytwarzany w organizmie. Zadaniem kwasu hialuronowego jest zatrzymywanie wody i utrzymywanie nawilżenia skóry i tkanki łącznej. MAILI uzupełnia utraconą wilgoć i wypełnia obszary twarzy, które utraciły objętość, spowodowaną brakiem kolagenu i elastyny. Podczas prostych zabiegów lekarz bezpiecznie wstrzykuje produkt w strategiczne punkty twarzy. Skóra staje się gładsza, bardziej miękka i jędrna. Zwiększona elastyczność i zaawansowana formuła MAILI zapewniają Twojej skórze pełną swobodę ruchów. Zawiera również niewiele wolnych rodników, dzięki czemu rozkłada się w skórze bardzo wolno. Dlatego MAILI obiecuje trwalsze rezultaty dla Twojego wyglądu.

Ile kosztuje wypełniacz z użyciem kwasu hialuronowego Maili?

Koszt będzie zależał od obszaru, a także od ilości produktu/strzykawek wymaganych do osiągnięcia pożądanego rezultatu. Możesz omówić indywidualną cenę ze swoim lekarzem. 

Sprawdź inne zabiegi! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zapraszamy ponownie

Aby oglądać naszą stronę należy potwierdzić wymagania dotyczące dostępu do strony.

Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Aby potwierdzić, że spełniasz te wymagania, kliknij przycisk “Potwierdzam”.

Przechodząc dalej, oświadczasz, że:

Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia lub prowadzisz działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
Jesteś świadomy/a, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów.
Udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.