Mezoterapia bezigłowa - Dla tych, którzy boją się igły!!!

Mezoterapia polega na dostarczaniu do głębokich warstw skóry niewielkiej ilości odpowiednich substancji aktywnych

Przebieg zabiegu

demakijaż
maska z kwasem hialuronowym
peeling
wprowadzenie wprowadzenie kwasu hialuronowego przy pomocy urządzenia

Cykl leczenia

Leczenie prowadzimy w cyklu 2-6 zabiegów, które wykonujemy w odstępach kilku tygodni. Raz w roku zalecamy stosowanie terapii podtrzymującej, która pomoże zachować osiągnięte efekty.

Gwarantowane efekty po serii zabieguów

redukcja zmarszczek i bruzd
redukcja rozstępów
poprawa kolorytu i struktury skóry
redukcja tkanki tłuszczowej
wyraźnie widoczne rezultaty liftingujące

Mezoterapia bezigłowa - na czym polega?

Mezoterapia polega na dostarczaniu do głębokich warstw skóry niewielkiej ilości odpowiednich substancji aktywnych. Do mezoterapii ultradźwiękowej używa się specjalnego aplikatora, który wysyła impulsy elektryczne, dzięki czemu następuje głębokie wprowadzenie preparatów leczniczych i odmładzających w skórę i tkankę podskórną. Duża popularność tej metody wynika z tego, że efekty są bardzo szybko widoczne, brak zaczerwienień i obrzęków. Bezbolesność przy jej wykonywaniu to niewątpliwa zaleta. Mezoterapia ultradźwiękowa służy do nawilżania, tonizowania, liftingu, rozjaśniania przebarwień, spłycania blizn.

Koktajle do Mezoterapii:

  • Przeciwzmarszczkowy koktajl o działaniu botoksopodobnym, dający efekt spłycenia zmarszczek i odmłodzenia i napięcia skóry.
  • Nawilżający koktajl kolagenu i kwasu hialuronowego, dający efekt ujędrnienia i wygładzenia cery, wypełnienia bruzd i zmarszczek.
  • Witaminowy koktajl o wysokim stężeniu witamin A,C,E ,o wyjątkowych właściwościach stymulujących regenerację skóry.
  • Antycellulitowy koktajl o działaniu redukującym nadmiar tkanki tłuszczowej oraz cellulit.

Mezohialuronik / Mezolift

Zabieg polega na dostarczaniu do głębokich warstw skóry kwasu hialuronowego. Do zabiegu używamy specjalnego urządzenia, które wysyła impulsy elektryczne, dzięki czemu następuje głębokie wprowadzenie preparatu w skórę i tkankę podskórną.
Meso Hyaluronic to zabieg dla wyjątkowo wymagających klientek.

Mesobotox-Like

Hit Salonów Kosmetycznych na Świecie!!!

Klinika Medycyny Estetycznej Dermedik wprowadził ten zabieg jako pierwszy w Polsce! Zabieg polega na dostarczaniu do głębokich warstw skóry niewielkiej ilości substancji botoksopodobnej -Argireline. Do zabiegu używamy specjalnego urządzenia, które wysyła impulsy elektryczne, dzięki czemu następuje głębokie wprowadzenie preparatu w skórę i tkankę podskórną. Duża popularność tej metody wynika z tego, że efekty są bardzo szybko widoczne, brak zaczerwienień i obrzęków. Bezbolesność przy jej wykonywaniu to niewątpliwa zaleta. Argireline® (acetyl heksapeptyd – 3) – to unikalny peptyd nowej generacji, ktry wyjątkowo skutecznie wygładza zmarszczki mimiczne, płytkie, jak i głębokie i w sposób niezawodny stara się zapobiegać ich powstawaniu. Argireline umożliwiło najbezpieczniejszą i najłagodniejszą dla skóry metodę usuwania zmarszczek mimicznych.

ZabiegCenaCena promocyjna
Mezohialuronik twarz150 zł 
Mezohialuronik twarz i szyja199 zł 
Mezohialuronik twarz, szyja i dekolt220 zł 
Mesobotoks Like120 zł 
Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.