Szukaj
Szukaj

Mezoterapia bezigłowa – mezobotox lub koktajl witaminowy

cena

Mezohialuronik twarz

250 zł

Mezohialuronik twarz i szyja

299 zł

Mezohialuronik twarz, szyja i dekolt

320 zł

Mesobotoks Like – 1 okolica

220 zł

Spis treści

Mezoterapia bezigłowa - Dla tych, którzy boją się igły!!!

Mezoterapia polega na dostarczaniu do głębokich warstw skóry niewielkiej ilości odpowiednich substancji aktywnych

Przebieg zabiegu

demakijaż
maska z kwasem hialuronowym
peeling
wprowadzenie wprowadzenie kwasu hialuronowego przy pomocy urządzenia

Cykl leczenia

Leczenie prowadzimy w cyklu 2-6 zabiegów, które wykonujemy w odstępach kilku tygodni. Raz w roku zalecamy stosowanie terapii podtrzymującej, która pomoże zachować osiągnięte efekty.

Gwarantowane efekty po serii zabieguów

redukcja zmarszczek i bruzd
redukcja rozstępów
poprawa kolorytu i struktury skóry
redukcja tkanki tłuszczowej
wyraźnie widoczne rezultaty liftingujące

Mezoterapia bezigłowa - na czym polega?

Mezoterapia polega na dostarczaniu do głębokich warstw skóry niewielkiej ilości odpowiednich substancji aktywnych. Do mezoterapii ultradźwiękowej używa się specjalnego aplikatora, który wysyła impulsy elektryczne, dzięki czemu następuje głębokie wprowadzenie preparatów leczniczych i odmładzających w skórę i tkankę podskórną. Duża popularność tej metody wynika z tego, że efekty są bardzo szybko widoczne, brak zaczerwienień i obrzęków. Bezbolesność przy jej wykonywaniu to niewątpliwa zaleta. Mezoterapia ultradźwiękowa służy do nawilżania, tonizowania, liftingu, rozjaśniania przebarwień, spłycania blizn.

Koktajle do Mezoterapii:

  • Przeciwzmarszczkowy koktajl o działaniu botoksopodobnym, dający efekt spłycenia zmarszczek i odmłodzenia i napięcia skóry.
  • Nawilżający koktajl kolagenu i kwasu hialuronowego, dający efekt ujędrnienia i wygładzenia cery, wypełnienia bruzd i zmarszczek.
  • Witaminowy koktajl o wysokim stężeniu witamin A,C,E ,o wyjątkowych właściwościach stymulujących regenerację skóry.
  • Antycellulitowy koktajl o działaniu redukującym nadmiar tkanki tłuszczowej oraz cellulit.

Mezohialuronik / Mezolift

Zabieg polega na dostarczaniu do głębokich warstw skóry kwasu hialuronowego. Do zabiegu używamy specjalnego urządzenia, które wysyła impulsy elektryczne, dzięki czemu następuje głębokie wprowadzenie preparatu w skórę i tkankę podskórną.
Meso Hyaluronic to zabieg dla wyjątkowo wymagających klientek.

Mesobotox-Like

Hit Salonów Kosmetycznych na Świecie!!!

Klinika Medycyny Estetycznej Dermedik wprowadził ten zabieg jako pierwszy w Polsce! Zabieg polega na dostarczaniu do głębokich warstw skóry niewielkiej ilości substancji botoksopodobnej -Argireline. Do zabiegu używamy specjalnego urządzenia, które wysyła impulsy elektryczne, dzięki czemu następuje głębokie wprowadzenie preparatu w skórę i tkankę podskórną. Duża popularność tej metody wynika z tego, że efekty są bardzo szybko widoczne, brak zaczerwienień i obrzęków. Bezbolesność przy jej wykonywaniu to niewątpliwa zaleta. Argireline® (acetyl heksapeptyd – 3) – to unikalny peptyd nowej generacji, ktry wyjątkowo skutecznie wygładza zmarszczki mimiczne, płytkie, jak i głębokie i w sposób niezawodny stara się zapobiegać ich powstawaniu. Argireline umożliwiło najbezpieczniejszą i najłagodniejszą dla skóry metodę usuwania zmarszczek mimicznych.

Sprawdź inne zabiegi! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zapraszamy ponownie

Aby oglądać naszą stronę należy potwierdzić wymagania dotyczące dostępu do strony.

Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Aby potwierdzić, że spełniasz te wymagania, kliknij przycisk “Potwierdzam”.

Przechodząc dalej, oświadczasz, że:

Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia lub prowadzisz działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
Jesteś świadomy/a, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów.
Udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.