Zabieg Cena
Dermaheal HSR – zmarszczki twarzy 400 zł
Dermaheal SR – odmładzanie twarzy 400 zł
Dermaheal HL – skóra głowy 400 zł
Dermaheal SB – przebarwienia twarzy 400 zł
Dermaheal Dark Circle Solution – okolica oczu 350 zł
Dermaheal Eye Solution – okolica oczu 350 zł

Spis treści

Mezoterapia igłowa biomimetyczna

Mezoterapia biomimetyczna jest nazywana często hitem inżynierii genetycznej. Pobudza ona i w bardzo krótkim czasie rewitalizuje nawet najbardziej zniszczoną i zmęczoną skórę.

Informacje

Peptydy biomimetyczne wykazują pewną aktywność biologiczną, jako przekaźniki informacji w żywych tkankach. Są to „inteligentne” substancje, które docierają głęboko do miejsc przeznaczenia i przywracają właściwe procesy zachodzące w skórze.

Współczesny trend zwiększonego dbania o swoje ciało i wygląd sprawiły, że rynek produktów kosmetycznych rozwija się coraz prężniej, aby zaspokoić potrzeby. Producenci poszukują nowych składników, które będą innowacyjne i sprostają naszym czasom. Udanym efektem takich starań są między innymi peptydy. Jest to cała gama substancji opartych na niedługich łańcuchach złożonych z aminokwasów, których ilość nie przekracza stu, przez co nazywane są ”minibiałkami”. Biotechnologia stwarza możliwości odkrywania coraz nowszych peptydów, a w dziedzinie medycyny wykorzystywanych jest ich już ponad trzysta.

 • Zalecana ilość zabiegów: 4 – 6
 • Częstotliwość zabiegów: 2 – 4 tygodnie
 • Czas zabiegu: 1h
 • Znieczulenie: tak
 • Cena: 350 – 400zł

Wykorzystywane są w farmacji oraz kosmetyce, gdzie stanowią ważny składnik tak zwanych kosmeceutyków. Również w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej istnieje szerokie zastosowanie peptydów w gotowych preparatach do mezoterapii, gdzie każdy preparat ma skład dopasowany do konkretnych potrzeb skóry.

Czym jest mezoterapia biomimetyczna ?

Mezoterapia biomimetyczna jest nazywana często hitem inżynierii genetycznej. Pobudza ona i w bardzo krótkim czasie rewitalizuje nawet najbardziej zniszczoną i zmęczoną skórę. Koktajle stosowane w zabiegu bogate są w kwas hialuronowy, a także ponad 50 składników aktywnych z grupy witamin, mikroelementów, koenzymów i peptydów.

Czym są peptydy biomimetyczne?

Peptydy biomimetyczne to syntetycznie krótkie łańcuchy aminokwasów, takie same jak czynniki wzrostu znajdujące się w naszej skórze. Dostarczane bezpośrednio do skóry, podejmują swoją pracę i pozwalają na uzyskanie naturalnych efektów estetycznych. Najskuteczniejszą metodą aplikacji peptydów jest mezoterapia, która transportuje składniki aktywne aż do skóry właściwej.

Stosowane preparaty

Dermaheal jest linią produktów wykorzystującą najbardziej zaawansowaną biotechnologię, dzięki której oferta zabiegowa Dermaheal jest unikatowa. Niepowtarzalna kombinacja wysokiej liczby aktywnych składników, w tym czynników wzrostu i białek biomimetycznych, gwarantuje niepowtarzalne efekty w pielęgnacji skóry i włosów.

mezoterapia igłowa biomimetyczna dermaheal

DERMAHEAL HSR – zmarszczki

Przeciwzmarszczkowy produkt do mezoterapii, który efektywnie odmładza, regeneruje i odświeża skórę. Działa rewitalizująco na suchą i nieodżywioną tkankę skórną. Kompleks peptydów biomimetycznych odmładza i pobudza postarzałą skórę, spłycając zmarszczki. Czysty kwas hialuronowy nawilża skórę i zmniejsza pory. Produkt przeznaczony jest do rewitalizacji skóry dojrzałej: okolica twarzy, szyi i dekoltu. Wzmacnia elastyczność skóry poprzez indukcję syntezy kolagenu i elastyny. Nawadnia suchą skórę i pomaga jej utrzymać optymalną równowagę.

Wskazania:

 • działa przeciwzmarszczkowo
 • zapobiega starzeniu się skóry
 • skóra trądzikowa o rozszerzonych porach

DERMAHEAL SR – odmładzanie

Produkt doskonale rewitalizujący skórę. Działa odmładzająco, przeciwzmarszczkowo i jednocześnie ma właściwości prewencyjne w sytuacji starzenia się skóry. Udoskonala skórę postarzałą, trądzikową oraz taką z rozszerzonymi porami. Redukuje i zapobiega powstawaniu drobnych zmarszczek, tworząc nowe komórki skórne. Zwiększa elastyczność skóry, zwiększając ilość kolagenu, elastyny
i innych macierzy pozakomórkowej (ECM).

DERMAHEAL SR – włosy

Działa regenerująco, skutecznie ogranicza wypadanie włosów i łysienie, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Wspomaga również odrastanie włosów, poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulację krążenia w skórze. Zapobiega problemom związanym ze skórą głowy i zwiększa gęstość oraz grubość włosów. Stymuluje i wzmacnia cebulki włosa. Nawilża i odżywia włosy oraz skórę głowy.

Wskazania:

 • zapobiega wypadaniu włosów
 • alopecja

DERMAHEAL SB – przebarwienia

Peptydy biomimetyczne zawarte w produkcie redukują przebarwienia skórne i zapobiegają syntezie melaniny. Preparat działa rozjaśniająco i doskonale zapobiega dalszej pigmentacji skórnej. Redukuje przebarwienia skórne powstałe w wyniku syntezy melaniny i wygładza koloryt cery. Sprawia, że skóra staje się rozświetlona i pełna zdrowego blasku. Skuteczny także w walce z plamami starczymi. Pozostawia skórę gładką, miękką i promienną.

DERMAHEAL EYE SOLUTION

Preparat jest innowacyjnym koktajlem do mezoterapii z unikalnymi peptydami biomimetycznymi, zwalczający worki i opuchnięcia wokół oczu. Unikalne połączenie peptydów biomimetycznych poprawia mikrokrążenie oraz stymuluje drenaż, redukując tym samym worki i opuchnięcia wokół oczu oraz zapobiegając ewentualnym zastojom limfatycznym. Preparat zmniejsza ekspresję czynników adipogenetycznych zapobiegając odkładaniu tłuszczu oraz stymuluje lipolizę usuwając poduszeczki tłuszczowe okolic oczu. Wygładza zmarszczki, uelastycznia i napina skórę dając efekt odmłodzenia skóry. Dodatkowo ma działanie rozjaśniające i rozświetlające skórę wokół oczu.

Wskazania:

 • „Worki” i opuchnięcia pod oczami
 • Przepuklina tłuszczowa powiek dolnych
 • Zaburzenia krążenia limfatycznego oraz żylnego w okolicy oczu
 • Wiotkość skóry oraz zmarszczki okolicy oczu

DERMAEAL DARK CIRCLE SOLUTION

Dzięki unikalnemu połączeniu peptydów biomimetycznych rozjaśnia, rozświetla i nawilża skórę pod oczami, jednocześnie redukując cienie oraz wszelkie oznaki zmęczenia – dając efekt świeżego i promiennego spojrzenia. Preparat wygładza zmarszczki pod oczami i zapobiega ich powstawaniu. Poprawia elastyczność skóry poprzez zwiększenie syntezy kolagenu i elastyny. Zmniejsza również syntezę melaniny zapobiegając gromadzeniu się nadmiernej ilości barwnika, a tym samym powstawaniu cieni pod oczami.

Sprawdź inne zabiegi! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zapraszamy ponownie

Aby oglądać naszą stronę należy potwierdzić wymagania dotyczące dostępu do strony.

Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Aby potwierdzić, że spełniasz te wymagania, kliknij przycisk “Potwierdzam”.

Przechodząc dalej, oświadczasz, że:

Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia lub prowadzisz działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
Jesteś świadomy/a, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów.
Udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.