Laser Palomar Nd – Yag Lux 1064

 

Zamykanie naczyń na nogach (pojedyncze naczynko)

od 150 zł

łydka od 400zł  do 600zł (ost. cena ustala po konsultacji)

od 400 do 600 zł

udo (ost. cena ustala po konsultacji)

od 500 do 1 000 zł

Laser Palomar LuxG – Przebarwienia i rumień

 

Pojedyncze przebarwienie

300 zł

Rumień/ Zamykanie naczynek – czoło

350 zł

Rumień/ Zamykanie naczynek – nos

350 zł

Rumień/ Zamykanie naczynek – policzki

500 zł

Rumień/ Zamykanie naczynek – broda

300 zł

Pojedyncze naczynko

300 zł

Przebarwienia – cała twarz

650 zł

Przebarwienia – ramiona

650 zł

Przebarwienia – dekolt

650 zł

Przebarwienia – dłonie

650 zł

Rumień/ Zamykanie naczynek – cała twarz

650 zł

Leczenie trądziku i trądziku różowatego – cała twarz

650 zł

Rumień/ Zamykanie naczynek – dekolt

650 zł

Rumień/ Zamykanie naczynek – szyja

650 zł

Usuwanie przebarwien palomar 1300×680

Spis treści

Palomar - Laserowe usuwanie przebarwień

Poczucie własnej wartości, komfort codziennego patrzenia w lustro z uśmiechem i samopoczucie są bardzo istotne. Nie należy bagatelizować zmian skórnych, które pojawiają się na ciele, ponieważ z czasem mogą się one pogłębić. Dbanie o swój wygląd pozwala poczuć się nam dobrze w swojej skórze, która może być gładka, elastyczna i zdrowa, jeśli tylko odpowiednio o nią zadbamy. Palomar to odpowiedź na wiele z tych problemów.

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg dla kobiet i dla mężczyzn
Zalecana ilość zabiegów: 4 - 6
Częstotliwość zabiegów
4 - 6 tygodnie
część ciała: twarz, dekolt, szyja
Czas trwania zabiegu: ok. 30 min w zależności od zmian
Cena: od 300 zł

Czym jest Palomar StarLux 500 z głowicą LuxG™?

System Palomar LuxG™ wykorzystuje specjalistyczną głowicę, która emituje przefiltrowane wiązki światła. Działa ona przede wszystkim na naczynia krwionośne i pigmenty, a dzięki odpowiedniej długości emitowanej fali działanie to jest niezwykle szybkie i jednocześnie skuteczne. Zoptymalizowane światło zostaje pochłonięte przez poddawany procesowi obszar ciała. Zabieg wykonuje się najczęściej na twarzy, szyi i dekolcie, ponieważ tam przebarwienia są zwykle najbardziej problematyczne. Ta wszechstronna platforma umożliwia usuwanie przebarwień również na innych partiach ciała, a w ramach zabiegów odmładzania skóry oferuje wyjątkowy efekt, na który zasługuje każda skóra.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg fotoodmładzania głowicą LuxG™?

Przebarwienia skórne to grupa dosyć powszechnych problemów, które dotyczą zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Skorzystanie z zabiegów foto odmładzających nie zależy od płci, dlatego warto się na nie zdecydować szczególnie w przypadku, gdy zmiany skórne zaburzają nasze poczucie wartości lub wiążą się z obniżeniem stanu zdrowia. Wskazania – warto skorzystać z zabiegu, między innymi w przypadku:

●      powstawania przebarwień,

●       plam soczewicowatych,

●       melasmy,

●       piegów,

●       zmian naczyniowych,

●       zmian posłonecznych,

●       rozszerzonych naczyń krwionośnych na twarzy.

Przeciwwskazania do laserowego usuwanie przebarwień

Przy tym wszystkim należy jednak pamiętać, że usuwanie przebarwień laserem nie może być przeprowadzany między innymi w przypadkach, gdy pacjent:

●       był w ostatnim czasie leczony retinodami,

●       jest uczulony na dużą ilość światła

●       jest w ciąży lub karmi piersią,

●       choruje na cukrzycę, nowotwór lub choroby tkanki łącznej,

●       ma obniżoną odporność organizmu.

Każdy przypadek jest inny, dlatego przed wykonaniem zabiegu proponujemy indywidualną konsultację. Podczas rozmowy rozwiejemy wszelkie wątpliwości i zdecydujemy, czy możliwe jest przeprowadzenie zabiegu przy użyciu lasera.

Laserowe usuwanie przebarwień - jak przebiega zabieg z użyciem lasera Palomar LuxG™ ?

Warto pamiętać, że zabieg ten stosuje się przede wszystkim przy takich problemach, jak:

●       rozległe oparzenia słoneczne,

●       plamy posłoneczne, zarówno większe, jak i drobne zmiany pigmentacyjne,

●       rumień na policzkach i twarzy,

●       znamiona rubinowe.

Każdy zabieg jest przeprowadzany przez specjalistę, który doskonale wie, jak obchodzić się z wysoce precyzyjnym urządzeniem od Polmar. Sam zabieg wykonuje się poprzez przyłożenie głowicy urządzenia do ciała pacjenta i uruchomienie impulsu światła. Impuls oznacza wysłanie silnej wiązki światła w kierunku zmienionego miejsca, która przenika przez skórę. Czynność sygnalizowana jest przez krótki błysk światła i charakterystyczne ukłucie na skórze. W zależności od przypadku zabieg ten może trwać od kilku do kilkunastu minut. Podczas wykonywanych czynności zarówno specjalista, jak i pacjent mają na sobie specjalne okulary ochronne.

Jakie są efekty zabiegu z użyciem głowicy laserowej od Palomar

Po zabiegu laserem Polmar LuxG™ odczuwalne jest lekkie pieczenie, a skóra jest zaczerwieniona. To naturalny efekt zabiegu i nie należy się nim martwić, ponieważ znika maksymalnie w ciągu doby od wykonania zabiegu. Jeżeli odczucia sprawiają pacjentowi dyskomfort, może on zastosować na skórze żel chłodzący polecany przez naszego specjalistę, lub też woreczek z lodem. Efekty każdego zabiegu będą nieco inne, ponieważ zależą od rodzaju problemu i od skóry samego pacjenta. Rumień zacznie znikać w około tydzień po zabiegu, pajączki będą bledsze lub znikną w około dwa tygodnie od zabiegu, jednakże w pierwszym okresie mogą być znacznie ciemniejsze. Plamy posłoneczne zachowają się podobnie, jednakże znikną po około trzech tygodniach.

Koszty wykonania zabiegu laserowego głowicą LuxG™

Koszty usunięcia zmian skórnych przy pomocy lasera Polmar LuxG™ zależą od konkretnej partii ciała, problemu oraz od ilości wykonanych zabiegów. O ile pojedyncze zabiegi zaczynają się już od 300 zł, o tyle ciężko jest określić pełny koszt kuracji przed rozpoczęciem jej wykonywania. Zwykle potrzebne są maksymalnie trzy zabiegi na jedną partię ciała, jednakże może się okazać, że problem zniknie już po pierwszej wizycie w naszej klinice. Dokładne ceny podane są na dole strony w cenniku. 

Dlaczego Klinika Dermedik

Ponieważ zawsze stawiamy na dobro naszego pacjenta. Od lat rozwijamy się w kierunku nowoczesnych technologii, zawsze jednak mając na uwadze przede wszystkim potrzeby naszych pacjentów. Dzięki świetnym urządzeniom działamy coraz lepiej, szybciej i skuteczniej, zapewniając pacjentom komfort i bezpieczeństwo zarówno przed w trakcie, jak i po wykonaniu zabiegu. Przed rozpoczęciem działania rozmawiamy z pacjentem i sprawdzamy, z czym przyszedł i czego tak naprawdę potrzebuje. Dobrze poznajemy wszystkie składowe sytuacji, aby móc ostatecznie zaproponować skuteczne rozwiązanie problemu.

Skuteczne usuwanie przebarwień i rumienia w Autoryzowanym Gabinecie Palomar!

StarLux 500 firmy Palomar to najbardziej zaawansowana na świecie i wszechstronna platforma laserowa i IPL. Moduł Lux MaxG umożliwia komfortowe rozjaśnianie przebarwień oraz zmian naczyniowych w ramach zabiegów odmładzania skóry za pomocą podwójnego filtrowania, optymalizując zasięg światła.

Sprawdź inne zabiegi! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zapraszamy ponownie

Aby oglądać naszą stronę należy potwierdzić wymagania dotyczące dostępu do strony.

Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Aby potwierdzić, że spełniasz te wymagania, kliknij przycisk “Potwierdzam”.

Przechodząc dalej, oświadczasz, że:

Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia lub prowadzisz działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
Jesteś świadomy/a, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów.
Udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.