wiotka skóra brzucha co zrobić?

Spis treści

Wiotka skóra - wszystko co musisz wiedzieć o zabiegu likwidującym wiotkość skóry i poprawiającym jej jędrność (Profhilo body)

Z wiekiem nasza skóra pod wpływem upływającego czasu oraz różnych czynników zewnętrznych traci wiotkość i zaczyna obwisać. Na proces ten mają jednak wpływ nie tylko procesy starzenia, ale także predyspozycje genetyczne, tryb życia czy nasze codzienne nawyki. Obecnie dysponujemy jednak szeroką gamą zabiegów, które są w stanie poprawić wygląd naszej skóry oraz przywrócić jej jędrność. Jednym z tych zabiegów jest zabieg Profhilo body. Wiotka skóra wokół pępka czy obwisłe ramiona? Z zabiegiem Profhilo body to już nie problem. 

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg dla kobiet i mężczyzn
Częstotliwość zabiegów: co 1 m-c
Zalecana ilość zabiegów: 2-3
Znieczulenie?
nie
Czas zabiegu: 30 minut
Cena:

Zabieg Profhilo body - co to jest i na czym dokładnie polega?

Profhilo body to seria zabiegów, która kompleksowo regeneruje skórę poprawiając jej jędrność i likwidując wiotkość. Profhilo body jest nowoczesnym preparatem na bazie kwasu hialuronowego, który przeznaczony jest do zabiegów iniekcyjnych, zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Profhilo body jest innowacyjnym biostymulatorem, który w skuteczny i bezpieczny sposób pozwoli przywrócić jędrność twojej skóry i produkcję włókien kolagenowych- niezależnie od tego, czy borykasz się z obwisłą skórą ramion, wiotką skórą wokół pępka, czy obwisłą skórą ud.

Zabieg Profhilo body składa się z dwóch lub trzech zabiegów, przeprowadzonych w miesięcznych odstępach. Preparat wstrzykuje się śródskórnie w dziesięciu punktach iniekcji, które umiejscowione są na obszarze ciała poddawanemu zabiegowi. Dzięki takiemu sposobowi iniekcji nie tylko preparat lepiej rozprowadza się po tkankach, ale również zmniejsza się ryzyko zasinień, a także obrzęków. Na każde miejsce wkłucia lekarz nakleja specjalny plaster, który ma za zadanie dodatkowo nawodnić skórę oraz złagodzić zaczerwienia pozabiegowe. Plastry powinny znajdować się na skórze przez około dwie – trzy godziny po zabiegu. Ze względu na specyfikę zabiegu Profhilo Body nie wymaga on znieczulenia, jednak w celu złagodzenia dyskomfortu pacjenta oraz dla osób szczególnie wrażliwych na ból, możliwe jest zastosowanie znieczulenia maścią, łagodzącą bolesność ukłuć.

Zabieg Profhilo body trwa około trzydziestu minut i nie wymaga rekonwalescencji.

Ujędrnić skórę - kto powinien zdecydować się na zabieg likwidujący wiotkość skóry?

Zabieg Profhilo body ma na celu nawilżenie, poprawę jędrności oraz redukcję obwiśniętej skóry. Skierowany jest do osób, które zmagają się z wiotką, obwisłą skórą, efektem starzenia się skóry, która z czasem może stać się przyczyną kompleksów, złego samopoczucia i utraty poczucia atrakcyjności, co w wielu przypadkach przekłada się na pogorszenie naszego komfortu psychicznego. Jeżeli więc czujemy, że nasza skóra stała się wiotka, utraciła jędrność oraz stała się nieco zbyt “luźna” warto rozważyć zabieg Profhilo body, które poprawi kondycję oraz nawilżenie naszej skóry w sposób całkowicie bezpieczny i z niebywałymi efektami! Warto zdecydować się na niego, szczególnie jeżeli zależy nam na poprawie kondycji skóry w miejscach, których poprawa wizualna jest ciężka lub prawie niemożliwa za pomocą np. ćwiczeń fizycznych, a nie chcemy poddawać się bardziej inwazyjnym zabiegom, ingerującym w nasze ciało.

efekty po zabiegu profhilo body

Utrata jędrności skóry - jakie są przeciwwskazania do zabiegu przywracającym jędrność skóry i jej elastyczność?

Zabieg Profhilo body jest zabiegiem stosunkowo mało inwazyjnym, który praktycznie nie wymaga okresu rekonwalescencji, jednak jak dla większości zabiegów medycyny estetycznej istnieje kilka przeciwwskazań, kiedy nie możemy się mu poddać. Podstawowymi przeciwwskazaniami do zabiegu likwidacji obwisłej skóry za pomocą preparatu Profhilo body są: ciąża, okres karmienia piersią, aktywne choroby nowotworowe, choroby wirusowe i bakteryjne skóry, szczególnie w miejscach iniekcji, zaburzenia krzepliwości krwi, nieuregulowana cukrzyca oraz nadciśnienie. Z zabiegu musimy zrezygnować również wówczas, kiedy cierpimy na nadwrażliwość na kwas hialuronowy. W przypadku, gdy cierpimy na choroby przewlekłe każdorazowo powinniśmy skonsultować się z lekarzem przed podjęciem decyzji o zabiegu.

Czy ten zabieg liftingu jest bezpieczny?

Zabieg Profhilo body jest zabiegiem mało inwazyjnym, dzięki czemu jest uważany za zabieg bezpieczny, po którym w bardzo rzadkich przypadkach następują efekty uboczne. Preparat Profhilo body stworzony został za pomocą stabilizacji termicznej, bez konieczności sieciowania chemicznego przy zastosowaniu innowacyjnej technologii Nahyco®, dzięki czemu jest nie tylko preparatem w pełni bezpiecznym, ale również naturalnym. Profhilo body zapewnia nie tylko najwyższą czystość preparatu, ale również jego wysoki wskaźnik biozgodności ze skórą. Najwyższa jakość preparatu gwarantuje równomierny rozkład w tkance skórnej, a wysokie stężenie kwasu hialuronowego oraz jego dłuższy czas utrzymywania w tkankach w porównaniu do innych preparatów sprawia, że efekty zabiegu Profhilo body są naprawdę imponujące.

Bardzo rzadko po zastosowaniu preparatu Profhilo body wśród pacjentów zaobserwowano takie skutki uboczne jak zaczerwienie skóry, opuchlizna i zasinienie. Objawy te nie powinny jednak utrzymywać się dłużej niż do kilkudziesięciu godzin po przeprowadzonym zabiegu.

Wielu lekarzy medycyny estetycznej uważa preparat Profhilo Body za jeden z najbezpieczniejszych biostymulatorów tkankowych, które są obecnie dostępne na rynku.

Efekty po zabiegu Profhilo body

Zabieg Profhilo body pozwala w bezpieczny i szybki sposób pozbyć się wiotkiej oraz obwiśniętej skóry, poprawić jej jędrność oraz nawilżenie. Preparat wnika w warstwy skóry poprawiając jej ujędrnienie i koloryt oraz pobudzając procesy regeneracyjne. Dzięki zabiegowi Profhilo body uzyskamy efekt liftingu, a nasza skóra znów stanie się młodzieńczo sprężysta i elastyczna. Zabieg Profhilo body zapewnia wielopoziomową odbudowę tkanek oraz ich dogłębne nawilżenie.

Pierwsze efekty po przeprowadzonym zabiegu Profhilo body widoczne są zazwyczaj po około czterech tygodniach od pierwszej aplikacji, a skóra staje się wyraźniej wygładzona oraz nawilżona. W zależności od stanu naszej skóry przed zabiegiem oraz indywidualnych predyspozycji do uzyskania pełnych efektów konieczne jest przeprowadzenie dwóch do trzech zabiegów, by pozbyć się obwisłej skóry i w pełni cieszyć się jej odnową.

Efekty po zabiegu Profhilo body zazwyczaj utrzymują się przez około od sześciu do osiemnastu miesięcy po przeprowadzonym zabiegu, a ich utrzymywanie się w dużym stopniu zależą od indywidualnych skłonności skóry do wiotczenia, jak także diety, trybu życia czy codziennych nawyków.

co na wiotką skórę brzucha?

Cena zabiegu Profhilo Body

Ostateczna cena zabiegu Profhilo body zależna jest nie tylko od okolic, które chcemy poddać liftingowi, ale także liczby zabiegów, których będą one wymagać. Zazwyczaj, aby zabieg Profhilo body przyniósł efekty konieczne są dwa zabiegi – wówczas cena usługi za jedną okolicę (brzuch, ramiona, kolana lub uda) będzie kształtować się w granicach od 3 000 tyś zł. 

Rekonwalescencja po zabiegu likwidacji wiotkiej  skóry (Profhilo body) oraz zalecenia pozabiegowe

Zabieg Profhilo body jako zabieg małoinwazyjny praktycznie nie wymaga okresu rekonwalescencji. Jedynie w przypadku osób ze skórą wrażliwą może pojawić się zaczerwienienie, u niektórych osób po zabiegu pojawia się również zasinienie i obrzęk – jest to najzupełniej naturalna reakcja, a dolegliwości powinny zniknąć w ciągu mniej więcej doby. W tym przypadku można zastosować maści łagodzące dolegliwości pozabiegowe takie jak Lotion1000, Auriderm czy Reparil. Bezpośrednio w okresie po zabiegu i w ciągu pierwszej doby po zabiegu Profhilo body zaleca się unikanie nadmiernego wysiłku fizycznego, a także przez tydzień po zabiegu solarium, ekspozycji na słońce, korzystania z sauny oraz basenu. Po zabiegu Profhilo body w ramach pielęgnacji pozabiegowej należy również stosować specjalistyczny preparat do pielęgnacji domowej. Krem do ciała jest uzupełnieniem zabiegu Profhilo body i należy nakładać go jeden – dwa razy dziennie na miejsca poddane zabiegowi i należy go delikatnie wmasowywać, aż do całkowitego wchłonięcia preparatu. Krem zawiera kompleks kwasów hialuronowych oraz inne substancje, które dodatkowo pobudzą skórę do regeneracji i odbudowy tkanek.

Sprawdź inne zabiegi! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zapraszamy ponownie

Aby oglądać naszą stronę należy potwierdzić wymagania dotyczące dostępu do strony.

Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Aby potwierdzić, że spełniasz te wymagania, kliknij przycisk “Potwierdzam”.

Przechodząc dalej, oświadczasz, że:

Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia lub prowadzisz działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
Jesteś świadomy/a, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów.
Udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.