Teosyal Redensity

Rewitalizacja skóry preparatami Teosyal Redensity

Efekty po zabiegach preparatami TEOSYAL REDENSITY

Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. Seria trzech zabiegów w odstępach 3 tygodni gwarantuje osiągniecie spektakularnych wyników jak przywrócenie blasku, ujędrnienia i rozświetlenia skóry.

Preparat Redensity I – WYJĄTKOWA FORMUŁA

Jest to zupełnie nowa koncepcja, która łączy technikę wypełnienia i mezoterapii. Zabieg odbudowuje strukturę skóry i wzmacnia jej zdolność do odbijania światła.

Teosyal Redensity I

KWAS HIALURONOWY: nieusieciowany, w postaci żelu o wysokim stężeniu15mg/g

AMINOKWASY:Glicyna, Lizyna, Treonina, Prolina (stymulują wytwarzanie włókien kolagenu i elastyny),Izoleucyna, Leucyna, Walina (regulują procesy gojenia i odbudowy tkanek)
Arginina (reguluje prawidłowe nawilżenie górnych warstw skóry)

PRZECIWUTLENIACZE: Glutation (biomarker procesu starzenia, neutralizuje wolne rodniki tlenowe), N-Acetylo-L-Cysteina (niezbędna w syntezie glutationu), Kwas liponowy (reguluje metabolizm glutationu i wydłuża czas jego aktywności)

MINERAŁY: Cynk, Miedź (zwiększają proliferację i powstawanie nowych komórek)

WITAMINA B6: (niezbędna w metabolizmie komórek skóry)

LIDOKAINA: (dla zwiększenia komfortu pacjenta w trakcie zabiegu)

Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. Seria trzech zabiegów w odstępach 3 tygodni gwarantuje osiągniecie spektakularnych wyników jak przywrócenie blasku, ujędrnienia i rozświetlenia skóry.

Preparat Redensity II- rewolucyjny produkkt 3 w 1- hit na cienie pod oczami

Redensity II jest najnowszym produktem stworzonym w laboratorium Teoxane, dedykowanym leczeniu okolicy oka. Zapewnia długotrwałą korekcję, przy jednoczesnej doskonałej tolerancji, potwierdzonej badaniami klinicznymi.

Teosyal redensity II

Redensity [II] to rewolucyjny produkt 3 w 1. Zawiera on optymalnie dobrane stężenie kwasu hialuronowego (HA) – 15 mg/g, delikatne usieciowanego, a także kompleks odnawiający skórę i lidokainę.

Redensity [II] jest nowym, unikalnym żelem o niskich właściwościach higroskopijnych, specjalnie opracowanym do wykonywania zabiegów delikatnej strefy wokół oczu, dzięki czemu minimalizuje ryzyko powstania obrzęku. Oprócz tego, Redensity [II] jest lekkim żelem z optymalnie dostosowanymi właściwościami mechanicznymi, wywierającym minimalny nacisk na tkanki, tak aby do minimum ograniczyć ryzyko powstawania obrzęku (1,5%)(1), co zostało potwierdzone w 3 fazie badań klinicznych (67 pacjentów monitorowanych przez rok).
Wiskoelastyczność żelu Redensity [II] jest tak dobrana, aby „otulić” obszar wokół oczu. Redensity [II] różni się od innych wypełniaczy, gdyż umożliwia doskonałą kontrolę rozmieszczenia produktu przy ułatwionej technice podawania. Lekarze cenią sobie jego łatwość podawania (81%) i właściwości modelowania (100%).
Redensity [II] jest przeznaczony do zabiegów okolic oczu a także do delikatnych zmarszczek, zapewniając naturalną, bezpieczną i długotrwałą korekcję.

ZabiegCenaCena promocyjna
Zabieg preparatem Teosyal I700 zł550 zł
Zabieg preparatem Teosyal II900 zł 
Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.