Zabieg Cena
Zabieg preparatem Teosyal I 700 zł
Zabieg preparatem Teosyal II 900 zł

Spis treści

Teosyal Redensity

Rewitalizacja skóry preparatami Teosyal Redensity

Efekty po zabiegach preparatami TEOSYAL REDENSITY

Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. Seria trzech zabiegów w odstępach 3 tygodni gwarantuje osiągniecie spektakularnych wyników jak przywrócenie blasku, ujędrnienia i rozświetlenia skóry.

Preparat Redensity I – WYJĄTKOWA FORMUŁA

Jest to zupełnie nowa koncepcja, która łączy technikę wypełnienia i mezoterapii. Zabieg odbudowuje strukturę skóry i wzmacnia jej zdolność do odbijania światła.

Teosyal Redensity I

KWAS HIALURONOWY: nieusieciowany, w postaci żelu o wysokim stężeniu15mg/g

AMINOKWASY:Glicyna, Lizyna, Treonina, Prolina (stymulują wytwarzanie włókien kolagenu i elastyny),Izoleucyna, Leucyna, Walina (regulują procesy gojenia i odbudowy tkanek)
Arginina (reguluje prawidłowe nawilżenie górnych warstw skóry)

PRZECIWUTLENIACZE: Glutation (biomarker procesu starzenia, neutralizuje wolne rodniki tlenowe), N-Acetylo-L-Cysteina (niezbędna w syntezie glutationu), Kwas liponowy (reguluje metabolizm glutationu i wydłuża czas jego aktywności)

MINERAŁY: Cynk, Miedź (zwiększają proliferację i powstawanie nowych komórek)

WITAMINA B6: (niezbędna w metabolizmie komórek skóry)

LIDOKAINA: (dla zwiększenia komfortu pacjenta w trakcie zabiegu)

Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. Seria trzech zabiegów w odstępach 3 tygodni gwarantuje osiągniecie spektakularnych wyników jak przywrócenie blasku, ujędrnienia i rozświetlenia skóry.

Preparat Redensity II- rewolucyjny produkkt 3 w 1- hit na cienie pod oczami

Redensity II jest najnowszym produktem stworzonym w laboratorium Teoxane, dedykowanym leczeniu okolicy oka. Zapewnia długotrwałą korekcję, przy jednoczesnej doskonałej tolerancji, potwierdzonej badaniami klinicznymi.

Teosyal redensity II

Redensity [II] to rewolucyjny produkt 3 w 1. Zawiera on optymalnie dobrane stężenie kwasu hialuronowego (HA) – 15 mg/g, delikatne usieciowanego, a także kompleks odnawiający skórę i lidokainę.

Redensity [II] jest nowym, unikalnym żelem o niskich właściwościach higroskopijnych, specjalnie opracowanym do wykonywania zabiegów delikatnej strefy wokół oczu, dzięki czemu minimalizuje ryzyko powstania obrzęku. Oprócz tego, Redensity [II] jest lekkim żelem z optymalnie dostosowanymi właściwościami mechanicznymi, wywierającym minimalny nacisk na tkanki, tak aby do minimum ograniczyć ryzyko powstawania obrzęku (1,5%)(1), co zostało potwierdzone w 3 fazie badań klinicznych (67 pacjentów monitorowanych przez rok).
Wiskoelastyczność żelu Redensity [II] jest tak dobrana, aby „otulić” obszar wokół oczu. Redensity [II] różni się od innych wypełniaczy, gdyż umożliwia doskonałą kontrolę rozmieszczenia produktu przy ułatwionej technice podawania. Lekarze cenią sobie jego łatwość podawania (81%) i właściwości modelowania (100%).
Redensity [II] jest przeznaczony do zabiegów okolic oczu a także do delikatnych zmarszczek, zapewniając naturalną, bezpieczną i długotrwałą korekcję.

Sprawdź inne zabiegi! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zapraszamy ponownie

Aby oglądać naszą stronę należy potwierdzić wymagania dotyczące dostępu do strony.

Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Aby potwierdzić, że spełniasz te wymagania, kliknij przycisk “Potwierdzam”.

Przechodząc dalej, oświadczasz, że:

Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia lub prowadzisz działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
Jesteś świadomy/a, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów.
Udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.