Szukaj
Szukaj
ZabiegCena
Łysienie androgenowe399 zł
Trądzik pospolity399 zł
Łuszczycowe zapalenie stawów399 zł
Opryszczka genitalna399 zł
Cellulit399 zł
FIT Zdrowie3200 zł
Kardio3200 zł

Spis treści

Testy genetyczne

Badania genetyczne dają nam dziś nieograniczone możliwości. Dzięki nim możemy zminimalizować prawdopodobieństwo wystąpienia śmiertelnej choroby, sprawdzić reakcję organizmu na leki, a nawet dowiedzieć się, czy posiadamy gen odpowiedzialny za otyłość. Wystarczy przeprowadzić test raz w życiu.

Informacje

Dzięki wiedzy o swoim DNA uzyskasz odpowiedzi m.in. na takie pytania jak:

Czy stosuję odpowiednią dietę, zgodną z moimi potrzebami?
Jak aktywność fizyczna wpływa na utratę mojej wagi i tkanki tłuszczowej?
Czy mam szansę obniżyć poziom złego cholesterolu i jak to zrobić?
Czy ćwiczenia, które wykonuję dają mi najlepsze z możliwych efektów?
Czy mogę jeść nabiał? Jak reaguję na białko?
Czy będę mieć efekt jojo?
Jak codzienne picie kawy wpływa na mój organizm i jakie są tego skutki?
Czy powinienem stosować dodatkowo witaminy w postaci suplementów?
Czy mam gen otyłości i podjadania?

Odkoduj swoje DNA - test genetyczny

Badania genetyczne dają nam dziś nieograniczone możliwości. Dzięki nim możemy zminimalizować prawdopodobieństwo wystąpienia śmiertelnej choroby, sprawdzić reakcję organizmu na leki, a nawet dowiedzieć się, czy posiadamy gen odpowiedzialny za otyłość. Wystarczy przeprowadzić test raz w życiu.

Każdy człowiek ma inne predyspozycje i odmienną podatność na występowanie określonych chorób, tolerancję na leki, alkohol, wysiłek fizyczny, metabolizm cukru czy tłuszczów. Dzięki stosowanym współcześnie badaniom genetycznym, polegającym na analizie naszego kodu DNA, naukowcy są w stanie przewidzieć wiele problemów zdrowotnych, z którymi może borykać się nasz organizm. Wystarczy przebadać małą próbkę śliny, by rozszyfrować nasz genetyczny kod. Testy takie mają szeroki wachlarz zastosowań, pozwalają na odkrycie istniejących mutacji genów zanim jeszcze będą one aktywne i ujawnią się w postaci objawów chorobowych. Dzięki temu możemy podjąć odpowiednie kroki profilaktyczne zapobiegające pojawieniu się pierwszych oznak schorzeń. Testy DNA mogą dostarczyć także wielu informacji przydatnych nam na co dzień, związanych ze stylem życia, zwyczajami, nawykami i predyspozycjami.

Wiedza zdobyta dzięki przeprowadzeniu badania pozwala podjąć pacjentowi działania zgodne z jego profilem zdrowia i zacząć żyć zgodnie ze wskazówkami zawartymi w wyniku analizy. Dokładność testów to aż 99,67 proc. Dają one klarowne i spersonalizowane informacje na temat stanu zdrowia pacjenta. Opracowując wynik testów łączymy wiedzę amerykańskich, szwajcarskich oraz polskich specjalistów. Wyniki analizy to nie tylko suma naukowych wniosków z opisem, ale także wskazania, jak postępować ze swoim zdrowiem. Dzięki temu są one zrozumiałe nie tylko dla lekarzy, ale również dla przeciętnego pacjenta.

testy genetyczne

Test Łysienie Androgenowe Kobiet

Pozwala na określenie ryzyka utraty włosów w wyniku łysienia androgenowego. Uzupełniony o Test Wrażliwość na Finasteryd umożliwia sprawdzenie skuteczności stosowania leku w terapii przeciw dolegliwości.

Piękne włosy są ozdobą każdej kobiety. Dlatego ich nadmierna utrata powoduje spadek samooceny i wpływa negatywnie na samopoczucie. Utożsamianie łysienia z typowo męską przypadłością powoduje niską świadomość problemu wśród pań. Tymczasem może ono dotyczyć nawet co drugiej kobiety przed 60 rokiem życia.

Łysienie androgenowe (AGA) to najczęstsza przyczyna nadmiernego wypadania włosów. W większości przypadków u jego podstaw leżą indywidualne uwarunkowania genetyczne związane ze zmianami w genie receptora androgenowego (AR). Pierwsze objawy łysienia są często ignorowane przez kobiety, które przypisują utratę włosów nadmiernej pielęgnacji czy zbyt intensywnym zabiegom fryzjerskimi. Jednak wypadanie włosów może być objawem wielu poważnych chorób dermatologicznych lub endokrynologicznych. Wczesne postawienie właściwej diagnozy jest ważne zarówno ze względów estetycznych, jak i zdrowotnych.

Test Łysienie Androgenowe Kobiet pomaga w odkryciu przyczyn nadmiernej utraty włosów, a także zapobieganiu objawom choroby zanim jeszcze wystąpią.

Test Łysienie Androgenowe Mężczyzn

Pozwala na określenie ryzyka utraty włosów w wyniku łysienia androgenowego (AGA). Uzupełniony o Test Wrażliwość na Finasteryd umożliwia sprawdzenie skuteczności stosowania leku w terapii przeciw dolegliwości.

Nadmierna utrata włosów to problem, który dotyczy co drugiego mężczyzny przed 50 rokiem życia. Szczególnie w młodym wieku znacznie obniża samoocenę i negatywnie wpływa na samopoczucie. Aby skutecznie walczyć z łysieniem koniecznie jest jak najwcześniejsze poznanie jego przyczyny. Pozwoli to na wybór skutecznej metody leczenia.

Najczęstszą przyczyną nadmiernego wypadania włosów jest łysienie androgenowe. W większości przypadków u jego podstaw leżą indywidualne uwarunkowania genetyczne związane ze zmianami w genie receptora androgenowego (AR). Wypadanie włosów może być objawem wielu poważnych chorób dermatologicznych lub endokrynologicznych. Wczesne postawienie właściwej diagnozy jest ważne zarówno ze względów estetycznych, jak i zdrowotnych.

Test Łysienie Androgenowe Mężczyzn pomaga w odkryciu przyczyn nadmiernej utraty włosów, a także zapobieganiu objawom choroby, nawet zanim jeszcze wystąpią. Pozwala także określić ryzyko wystąpienia łagodnego rozrostu gruczołu krokowego. Uzupełniony o badanie sprawdzające wrażliwość na finasteryd, jednego z najskuteczniejszych środków przeciw AGA, ułatwi dobór właściwej terapii.

 
 
 

Test Cellulit

Dzięki naszemu testowi dowiesz się jaki stopień cellulitu może się u Ciebie rozwinąć, z jakim cellulitem będziesz musiała żyć jeżeli nie zaczniesz mądrze z nim walczyć.

Test Cellulit

Umiarkowany lub ciężki cellulit jest zwykle bardzo nieestetyczny i z tego względu jest przyczyną skrępowania oraz ogólnie złego samopoczucia u kobiet. Atakuje zarówno kobiety szczupłe jak i otyłe charakterystycznym wyglądem skórki pomarańczowej. Zazwyczaj występuje na udach, biodrach i pośladkach. Dotychczasowe terapie miały szansę być skuteczne w jego ograniczaniu i neutralizowaniu. Dzięki naszemu testowi szansę zamieniamy na pewność. Zrób test i pokaż jego wynik swojemu dermatologowi, kosmetyczce, dietetykowi, trenerowi! Wspólnie sprawimy że Twoja skóra otrzyma właściwą terapię.

Test Cellulit

Test Fit

Stosujesz dietę, ćwiczysz i nadal nie możesz schudnąć? A może chcesz zacząć się odchudzać, ale nie wiesz od czego i jak zacząć? A może po prostu chcesz lepiej o siebie dbać?

Nasz test Ci w tym pomoże. Wystarczy, że wykonasz test raz w życiu, a poznasz swój organizm i będziesz nim lepiej zarządzał.

Test FIT

TEST FIT podbija świat, wreszcie dotarł na polski rynek. To najnowsza, szybka i skuteczna metoda aby schudnąć, czuć się i wyglądać lepiej. Nie ma nic lepszego niż odżywianie, ćwiczenie oraz życie zgodnie z naturalnym rytmem i potrzebami Twojego organizmu.
Każdy człowiek jest inny. Każdy powinien inaczej się odżywiać, ćwiczyć, stosować różne witaminy, prowadzić inny styl życia…

Twój obecny stan zdrowia to pochodna stosowanych przez Ciebie zabiegów zdrowotnych, które są wynikiem Twoich doświadczeń, prób, błędów i intuicji.

Niezależnie od Twojego samopoczucia, informacja, którą otrzymasz dzięki naszemu testowi wykluczy dotychczasową przypadkowość z Twojego życia. Poparte naukowymi badaniami wyniki testu FIT, umożliwią Tobie podążanie w odpowiednim kierunku zgodnie z Twoimi wrodzonymi predyspozycjami

Starasz się żyć zdrowo, uprawiasz sporty, stosujesz diety, jesz witaminy. Jednak poruszasz się po omacku. Dzięki zrozumieniu powiązań i relacji między Twoją dietą, wagą, ćwiczeniami, a funkcjonowaniem Twojego organizmu będziesz wiedział jak lepiej i zdrowiej żyć.

 
 
 
 

Test Kardio

Test Kardio jest badaniem genetycznym pozwalającym na określenie indywidualnych predyspozycji m.in. do zawału mięśnia sercowego, choroby tętnic obwodowych, migotania przedsionków, nadciśnienia. Dodatkowo sprawdza indywidualną wrażliwość na leki typu statyny, klopidrogel, metoprolol, warfarynę, itp.

Test kardio

Zgodnie ze wskazaniami FDA każdy pacjent przed zażyciem np. warfaryny lub statyn powinien zostać poddany badaniu genetycznemu. Zapis taki jest obowiązkowy na ulotkach dotyczących leku. W Polsce są to jeszcze bardzo rzadkie praktyki, które powinny stać się standardem w leczeniu pacjentów z problemami kardiologicznymi i nie tylko.

O serce powinien dbać każdy. Choroby układu krążenia każdego roku zabijają ponad 177 000 Polaków: dwukrotnie więcej niż choroby nowotworowe, niemal siedmiokrotnie więcej niż urazy i zatrucia oraz 34 razy więcej niż wypadki samochodowe. Prawie co piąty zgon z powodów sercowo-naczyniowych dotyczy osoby poniżej 50 roku życia. Na zdiagnozowaną chorobę wieńcową cierpi milion Polaków, a każdego roku odnotowuje się 100 000 zawałów mięśnia sercowego. Dane te są przerażające, jednak większość uważa, że jego to nie dotyczy.

Jeżeli w Twojej rodzinie ktokolwiek cierpiał na schorzenia kardiologiczne lub po prostu chcesz poznać swój organizm lepiej i lepiej o siebie dbać, powinieneś wykonać Test Kardio.

Co oznaczają te wyniki?

Test Kardio daje jednoznaczną odpowiedź na temat indywidualnych predyspozycji m.in. do:

 • Choroby niedokrwiennej serca
 • Cukrzycy typu I i II
 • Zawału mięśnia sercowego
 • Nadciśnienia
 • Podwyższonego poziomu trój glicerydów
 • Migotania przedsionków
 • Podwyższonego poziomu cholesterolu LDL

W przypadku wykrycia predyspozycji do którejkolwiek z chorób, Pacjent powinien zostac poinformowany przez lekarza o istniejącym zagrożeniu. Uzyskana dzięki testowi wiedza pozwoli na ustalenie między lekarzem oraz Pacjentem indywidualnego programu badań kontrolnych w celu jak najszybszego wykrycia któregokolwiek z powyższych schorzeń.

Test Kardio wskazuje na indywidualne reakcje organizmu na różne substancje stosowane w dolegliwościach kardiologicznych, m.in.:

 • Wskazuje na korzyści lub ich brak z terapii statynami
 • Wskazuje na zalety (lub wady) stosowania werapamilu w porównaniu z atenololem
 • Wskazuje na indywidualna wrażliwość na warfarynę
 • Wskazuje na korzyści lub ich brak z terapii Beta-blokerami
 • Wskazuje na ryzyko wystąpienia miopatii postatynowej
 • Wskazuje na okres potrzebny na kontrolę ciśnienia werapamilem
 • Wskazuje na ryzyko zakrzepicy żylnej w przypadku stosowania przez kobiety estrogenu
 • Wskazuje na reakcje tętna i ciśnienia krwi na metoprolol

Powyższe badania powinny zostać przeprowadzone u każdego Pacjenta, który rozpoczyna terapię opartą na którejkolwiek z powyższych substancji. Długotrwałe przyjmowanie niektórych substancji może bowiem okazać się toksyczne dla Pacjenta. Dlatego też każdy lekarz powinien poinformować swojego Pacjenta o możliwości wykonania powyższego testu.

 
 

Test Trądzik Pospolity

Trądzik ze zróżnicowanym nasileniem pojawia się u niemal 80% nastolatków. Często utrzymuje się do wieku dorosłego lub powraca po okresach wyciszenia objawów. Od ponad trzydziestu lat najczęstszą metodą leczenia trądziku pospolitego jest stosowanie miejscowych oraz doustnych antybiotyków, takich jak: doksycyklina, minocyklina i klindamycyna. Każdego roku przepisuje się doustne antybiotyki przeciwtrądzikowe ponad trzem milionom Pacjentów. Tak powszechne ich stosowanie spowodowało oporność bakterii na wiele rodzajów środków farmaceutycznych. Ponadto w większości przypadków widoczne efekty terapii antybiotykowej występują dopiero po kilku miesiącach, co dodatkowo utrudnia wybór odpowiednich leków.

Test Trądzik Pospolity

W ostatnich latach rozwój biologii molekularnej, genetyki, immunologii oraz nauk farmaceutycznych przyczynił się do ogromnego postępu w rozumieniu patogenezy trądziku pospolitego. Zaowocowało to wprowadzeniem nowych metod leczenia, przez co ta przewlekła i nawrotowa choroba będąca niejednokrotnie przyczyną stresu, daje się coraz lepiej i skuteczniej leczyć. W wyborze metody leczenia pomaga test „Trądzik Pospolity” badający wrażliwość na najczęściej stosowane antybiotyki z grupy tetracyklin. Jego przeprowadzenie podnosi szanse na dobór odpowiedniej kuracji antybiotykowej, która zapewni najlepsze efekty w walce z chorobą.

Test otrzymał osobistą rekomendację Prezesa Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego prof. dr hab. med. Jacka Szepietowskiego.

Pobranie materiału do badania jest niezwykle proste i szybkie. Wystarczy wykonać wymaz z wewnętrznej części policzka wymazówką będącą na wyposażeniu pudełka i włożyć ją do specjalnej, opłaconej i zaadresowanej koperty. Jest to oczywiście nowość mająca podstawy w zaawansowanej wiedzy, jednak otrzymany wynik jest interpretowany w postaci „pozytywny”/”negatywny” z odpowiednim opisem, stąd jest zupełnie czytelny dla osoby bez wiedzy medycznej. Test wykonuje się raz w życiu.

Test Łuszczycowe Zapalanie Stawów

Bada brak obecności lub obecność specyficznej wariacji w genie odpowiedzi immunologicznej MICA, znajdującego się w chromosomie 6. Wariant zwany MICA-A9 znajduje się u średnio 60% pacjentów cierpiących na ŁZS. Związek MICA-A9 z ŁZS został potwierdzony w 4 przeprowadzonych i opublikowanych badaniach naukowych dokonanych na 900 pacjentach różnych populacji etnicznych.

Test Łuszczycowe Zapalanie Stawów

 • Osoby, które uzyskają wynik pozytywny na obecność wariantu MICA-A9 mają średnio 60% – 80% szans na rozwinięcie się u nich ŁZS.
 • Osoby, które uzyskają wynik negatywny na obecność wariantu MICA-A9 mają średnio 70% szans na nie rozwinięcie się u nich ŁZS.

Test Łuszczycowe Zapalanie Stawów

Pacjenci z pozytywnym wynikiem powinni zostać poinformowani, że znajdują się w grupie wysokiego ryzyka rozwoju ŁZS. Powinni skonsultować się z dermatologiem lub reumatologiem w sprawie ustalenia czy są odpowiednimi kandydatami do aplikacji antagonisty TNF-a.

 
 
 
 

Test Opryszczka Genitalna

Pozwala ocenić ryzyko występowania wielokrotnych wykwitów choroby.

Test Opryszczka Genitalna

Opryszczka genitalna jest powszechną chorobą, przenoszoną drogą płciową, spowodowaną wirusem opryszczki pospolitej (HSV). Raz zarażony nim pacjent będzie musiał niestety zmagać się z dolegliwościami do końca życia. Wykwity tego wirusa mogą występować spontanicznie, w dowolnym momencie. Częste nawroty choroby, na które narażona jest więcej niż co trzecia zakażona osoba są zarówno stresujące, jak i bolesne. Jednak istnieją sposoby, aby wspomóc organizm w utrzymaniu wirusa w stanie hibernacji. Odpowiednio dobrana terapia pozwoli na kontrolowanie przebiegu choroby i ograniczenie jej nawrotów.

W opracowaniu skuteczniej terapii pomaga Test Opryszczka Genitalna. Badanie umożliwia oszacowanie ryzyka występowania częstych wykwitów (ponad 6 rocznie).

 
 
 
 

Sprawdź inne zabiegi! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zapraszamy ponownie

Aby oglądać naszą stronę należy potwierdzić wymagania dotyczące dostępu do strony.

Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Aby potwierdzić, że spełniasz te wymagania, kliknij przycisk “Potwierdzam”.

Przechodząc dalej, oświadczasz, że:

Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia lub prowadzisz działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
Jesteś świadomy/a, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów.
Udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.