Szukaj
Szukaj
Zabieg Cena
Pojedynczy zabieg detoksykacyjny 400 zł
Pakiet trzech zabiegów 1350 zł
Pakiet sześciu zabiegów 2600 zł

Spis treści

Universal Contour Wrap

Zabieg oczyszczająco-wyszczuplający UCW – detoksykacja, wyszczuplanie, redukcja!

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg dla kobiet i mężczyzn
Czas zabiegu
2 godziny
Zalecana ilość zabiegów
3 - 5
Częstotliwość zabiegów
7 - 10 dni

Przeciwwskazania

ciąża
choroba nowotworowa
zapalenie żył
odma opłucnowa

Zabieg oczyszczająco-wyszczuplający Universal Contour Wrap

Zabieg polega na owinięciu całego ciała bandażami, które przed nałożeniem nasącza się w specjalnej mieszaninie minerałów. Unikalna, mineralna i bogata formuła, powstała z wyłącznie najwyższej jakości składników. Niezmiernie istotna jest specjalna technika zakładania bandaży. Po nałożeniu ich, klient ubiera specjalny kombinezon, dzięki któremu wzmacnia się działanie preparatu. Glinka, która znajduje się na bandażach, jest wchłaniana przez skórę, co przyczynia się do usunięcia toksyn. W tym czasie, specjalista może przeprowadzić zabieg na twarz bądź dłonie.

Universal Contour Wrap – Detoksykacja, wyszczuplanie, redukcja!

Zabieg polecany jest osobom, które pragną pozbyć się w szybkim czasie kilku centymetrów. Idealnie sprawdza się, jako zabieg bankietowy, ponieważ efekty są natychmiastowe, widoczne zaraz po zdjęciu bandaży. Zabieg wyszczupla i modeluje sylwetkę, następuje redukcja cellulitu, a z organizmu likwidowane są toksyny. Przed zabiegiem klient jest mierzony w 18 miejscach w obwodzie ciała. Następnie, po zdjęciu bandaży pomiary powtarza się. Podczas jednego zabiegu klient może utracić łącznie minimum 10 cm w obwodzie całego ciała. Co ważne, Contour Wrap nie bazuje na utracie wody z organizmu.

Czas trwania: około 2 godziny.

Po zakończeniu zabiegu rekomenduje się regularne picie wody w celu zwiększenia detoksykacji. Universal Contour Wrap jest naturalną metodą, dającą pewne i satysfakcjonujące rezultaty. Po jednym zabiegu klient dostaje gwarancję pozbycia się minimum 10 cm oraz utrzymania tego efektu minimum 30 dni. W przeciwnym razie, otrzyma darmowy zabieg lub zwrot pieniędzy. Każdy klient otrzymuje indywidualną książeczkę gwarancyjną, w której zanotowane są jego wymiary przed i po zabiegu, dzięki czemu zawsze można sprawdzić skuteczność i efektywność zabiegu.

Dla jak najlepszych efektów, zaleca się od 3-5 zabiegów co 7-10 dni.

Universal Contour Wrap
ZabiegCenaCena promocyjna
Pojedynczy zabieg detoksykacyjny400 zł 
Pakiet trzech zabiegów1350 zł 
Pakiet sześciu zabiegów2600 zł 

Sprawdź inne zabiegi! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zapraszamy ponownie

Aby oglądać naszą stronę należy potwierdzić wymagania dotyczące dostępu do strony.

Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Aby potwierdzić, że spełniasz te wymagania, kliknij przycisk “Potwierdzam”.

Przechodząc dalej, oświadczasz, że:

Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia lub prowadzisz działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
Jesteś świadomy/a, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów.
Udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.