Szukaj
Szukaj

Spis treści

Urządzenie Zaffiro

Zaffiro to niezwykłe urządzenie, które służy do niechirurgicznego liftingu skóry twarzy i ciała. Wykorzystuje dobroczynne działanie światła podczerwonego (IR).

Zabiegi wykonywane przy pomocy Zaffiro

Lifting termiczny Zaffiro (thermolifting) jest określany jako przełomowy w nieinwazyjnym odmładzaniu skóry. Jego działanie bazuje na technologii promieniowania podczerwonego IR o długości fali 750-1800 nm. Jest idealny dla osób pragnących przywrócić elastyczność skóry bez ingerencji chirurgicznej. Nie wymaga znieczulenia, zagęszcza skórę pacjentów bezboleśnie i na długi okres dzięki stymulacji włókien kolagenu. Można go stosować nie tylko na obszarze twarzy, szyi i dekoltu – z jego pomocą pacjenci klinik medycyny estetycznej skutecznie ujędrniają skórę ramion, ud i pośladków, a także rejonu nad kolanami.

Zaffiro – zasada działania

Zaffiro to niezwykłe urządzenie, które służy do niechirurgicznego liftingu skóry twarzy i ciała. Wykorzystuje dobroczynne działanie światła podczerwonego (IR). Podczerwień, ze względu na swoje rozgrzewające właściwości od dawna była stosowana w fizykoterapii. Powoduje m.in. rozszerzenie naczyń krwionośnych, poprawę krążenia, stymuluje przemianę materii oraz zmniejsza napięcie mięśni. Teraz jest stosowana jako jedna z najskuteczniejszych metod w walce z upływem czasu. W obu przypadkach zasada działania promieni IR jest podobna.

Głowica urządzenia wykonana jest ze szlachetnego kryształu szafirowego – stąd nazwa Zaffiro – emituje promienie światła podczerwonego, które rozgrzewają głębokie warstwy skóry do temperatury 65 stopni Celsjusza. Mimo to nie mam mowy o jakichkolwiek poparzeniach czy dyskomforcie, a zabieg pozostaje bezbolesny i bezpieczny. Wszystko dlatego, że skóra zostaje wcześniej mocno schłodzona i pokryta żelem ułatwiającym przewodzenie fal.

zaffiro

Sprawdź inne zabiegi! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zapraszamy ponownie

Aby oglądać naszą stronę należy potwierdzić wymagania dotyczące dostępu do strony.

Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Aby potwierdzić, że spełniasz te wymagania, kliknij przycisk “Potwierdzam”.

Przechodząc dalej, oświadczasz, że:

Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia lub prowadzisz działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
Jesteś świadomy/a, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów.
Udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.