Usuwanie zmarszczek

Zmarszczki są niedoskonałościami, których nigdy nie pozbędziemy się w 100%. Możemy jednak ograniczyć ich ilość i kontrolować to, jak bardzo są widoczne. Toksyna botulinowa, jest środkiem, umożliwiającym usuwanie zmarszczek bez konieczności stosowania inwazyjnych metod.

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg dla kobiet
Zabieg dla Mężczyzn
Cena
od 200 zł

Przeciwwskazania

ciąża, karmienie piersią
uczulenie na albuminę ludzką
przyjmowanie antybiotyków aminoglikozydowych
choroby układy nerwowego, np choroba Alzheimera, stwardnienie rozsiane,choroba Parkinsona etc
miesiączka
przewlekłe choroby autoimmunologiczne
choroby płytki mięśniowo-nerwowej
choroby układu sercowo- naczyniowego
przyjmowanie leków przeciwbólowych, przeciwgorączkowych
zażywanie leków regulujących akcję serca, np chinidyna

Skuteczne usuwanie zmarszczek toksyną botulinową

Medycyna estetyczna i toksyna botulinowa idą w parze, a jedno nie istniałoby bez drugiego. Prawidłowo przeprowadzony zabieg z użyciem toksyny botulinowej zaskutkuje usunięciem zmarszczek, widocznych bruzd i ogólną poprawą kondycji skóry.

Toksyna botulinowa  skutecznie zlikwiduje zmarszczki. Wygładzona skóra po korekcie prezentuje się świeżo i dużo młodziej, niż przed zabiegiem. Usuwanie zmarszczek w naszym wykonaniu przebiega bezinwazyjnie i bezboleśnie.

Toksyna botulinowa w medycynie estetycznej jako antidotum na zmarszczki

Zmarszczki są niedoskonałościami, których nigdy nie pozbędziemy się w 100%. Możemy jednak ograniczyć ich ilość i kontrolować to, jak bardzo są widoczne. Toksyna botulinowa, jest środkiem, umożliwiającym usuwanie zmarszczek bez konieczności stosowania inwazyjnych metod.

Przed zabiegiem podania  / Po 14 dniach od podania

usuwanie zmarszczek
usuwanie zmarszczek
usuwanie zmarszczek

Na czym polega zabieg

Lekarz medycyny estetycznej dobiera dawkę oraz decyduje, w które mięśnie wstrzyknąć preparat. Gładka skóra utrzymuje się przez kilka miesięcy, a zabieg można regularnie powtarzać. Pierwsze rezultaty zabiegu są widoczne już po tygodniu czasu, a satysfakcjonujące efekty pojawiają się po 14 dniach. Usuwanie zmarszczek mimicznych może przebiec szybko i w pełni bezboleśnie.  Podczas konsultacji lekarz przeprowadzi wyczerpujący wywiad, obejrzy Twoją skórę i zdecyduje, czy zabieg z użyciem toksyny botulinowej będzie dla Ciebie najlepszym wyjściem. Jeśli tak, po uprzednim przygotowaniu przystąpimy do zabiegu. W innym wypadku zaproponujemy alternatywne rozwiązanie, równie efektowne, perfekcyjnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Botulina – eliksir młodości, z którym Twoja skóra znów będzie miała 18 lat

Nie ma osoby, która nie chciałaby być wiecznie piękna i młoda. Kto najlepiej rozumie tą potrzebę? Oczywiście, że my, doświadczeni specjaliści z Kliniki Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik. Dla wszystkich zainteresowanych klientów zamieszkujących miasto Kraków i okolice polecamy zabieg z użyciem toksyny botulionowej! Pragniesz odmłodzić wygląd swojej skóry poprzez usunięcie zbędnych zmarszczek? Ten zabieg jest dla Ciebie idealny rozwiązaniem, a dodatkowo szybkim i skutecznym. Pierwsze efekty swojej nowej twarzy zauważysz już po 10 – 14 dniach od wykonania zabiegu. Usuwanie zmarszczek przebiega bezinwazyjnie i bezboleśnie? Brzmi perfekcyjnie, prawda? Już teraz powstrzymaj upływający czas widoczny na Twojej skórze. Sama aplikacja botoksu zajmuje zaledwie kilka minut, a Ty możesz cieszyć się długotrwałymi efektami przez co najmniej 6 miesięcy! Oczywiście nie musisz się martwić – to nie uzależnia. Jeżeli potrzebujesz tylko jednorazowego zabiegu na ważną okazje, gdzie musisz wyglądać perfekcyjnie to nic nie stoi na przeszkodzie. Boisz się sztucznego wyglądu? Zupełnie niepotrzebnie! Prawidłowo wstrzyknięta botulina w odpowiedniej ilości nie stworzy niechcianego efektu maski. Twoja skóra będzie cieszyła się nieskazitelnym i młodym wyglądem przy zachowaniu naturalności.

To kusząca możliwość na wieczną młodość. Z Dermedik masz pewność na bezpieczny zabieg

Wybierając nasz gabinet medycyny estetycznej Dermedik oddajesz się w ręce doświadczonych specjalistów z długoletnim doświadczeniem. Pamiętaj, że zabieg jest całkowicie bezpieczny ale tylko jeśli wykonasz taki zabieg w salonie, który charakteryzuje się wysoką jakością świadczonych usług. Wstrzyknięcie preparatu ma zagwarantować efekt wow, a nie spowodować, że będziesz wstydzić się pokazać ludziom. W Dermedik nie musisz obawiać się takich nieprzyjemnych sytuacji. U nas słowo błąd nie istnieje. Do wszystkich zabiegów podchodzimy z dużą precyzją i dokładnością. Najważniejsze jest dla nas dobro klienta. Nasz ciągły rozwój widać na pięknych, młodych twarzach usatysfakcjonowanych klientów. Świat medycyny estetycznej co chwilę daje mnóstwo nowych możliwości na poprawę swojego wyglądu. Możesz w perfekcyjny sposób ukryć swój prawdziwy wiek i zachwycać wszystkich nieskazitelną skórą. Piękno młodości masz na wyciągnięcie ręki. Nie zwlekaj i pozwól sobie na chwilę przyjemności i relaksu. Zadbaj o siebie i swoją skórę. Przed realizacją zabiegu umów się z jednym z naszych lekarzy na konsultację. Opowie Ci on nieco więcej o zaletach stosowania zabiegu botoks i rozwieje wszystkie niepotrzebne wątpliwości. Z nami masz szansę na zachowanie wiecznej młodości na długie lata.

Zabieg Botoxu Cena Cena promocyjna
 Botox na kurze łapki 650 zł 550 zł
Botox na zmarszczki czoła  750 zł 550 zł
Botox na lwia zmarszczki 650 zł 550 zł
Botox na zmarszczki palacza 300 zł  
Botox na Modelowanie koniuszka nosa 200 zł  
Botox na zmarszczki szyi 800 – 1500 zł  
Likwidowanie nadmiernej potliwości pach od 1600 zł  
Likwidowanie nadmiernej potliwości dłoni od 1800 zł  
Likwidowanie nadmiernej potliwości stóp od 2500 zł  
Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.