BTL Emtone – zabieg na cellulit i modelowanie sylwetki

cena

Zabieg na 1 obszar

 

1 zabieg

500 zł

4 zabiegi

1 800 zł

6 zabiegów

2 600 zł

Zabieg na 2 obszary

 

1 zabieg

800 zł

4 zabiegi

2 900 zł

6 zabiegów

4 100 zł

Zabieg na 3 obszary

 

1 zabieg

1 000 zł

4 zabiegi

3 600 zł

6 zabiegów

5 000 zł

usuwanie tkanki tłuszczowej z brzucha, zabieg na cellulit w Krakowie emtone

Spis treści

Zabieg na cellulit i redukcja tkanki tłuszczowej

Cellulit i luźna skóra to problemy, z którymi boryka się wiele osób. Mogą one powodować dyskomfort i obniżać samoocenę. Na szczęście istnieje wiele zabiegów, które pozwalają zniwelować te niedoskonałości i uzyskać wymarzoną sylwetkę. Zredukować wiotkość skóry czyli ją wygładzić co w rezultacie prowadzi do zmniejszenie obwodów bioder lub ud.  Zabieg Emtone to innowacyjna terapia wykorzystująca zaawansowane technologie, które pozwalają osiągnąć rewelacyjne efekty w redukcji tkanki tłuszczowej i poprawie wyglądu skóry. To połączenie dwóch technologi: fala akustyczna i monopolarnej radiofrekwencji – fala radiowa, które działają w jednym aplikatorze.

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg dla kobiet i mężczyzn
Czas zabiegu: ok. 30 minut
Zalecana ilość zabiegów : 4
Znieczulenie? NIE
Częstotliwość zabiegów: co 1 tydzień
Cena: od 500 zł

Co to jest BTL Emtone?

EMTONE® to urządzenie, które wykorzystuje fale radiowe i fale akustyczne do skutecznego i nieinwazyjnego redukowania cellulitu i tkanki tłuszczowej. Połączenie obu rodzajów energii w jednym aplikatorze zapewnia efekt synergii, dzięki czemu zabieg jest bardziej skuteczny niż tradycyjne metody. Urządzenie EMTONE® monitoruje temperaturę tkanek w czasie rzeczywistym i zapewnia stałe pomiary przepływu energii do skóry. Technologia Smart Touch przerywa przepływ energii po utracie kontaktu ze skórą, co zapewnia bezpieczeństwo i komfort pacjenta.

Jak działa BTL Emtone?

Zabieg EMTONE działa na dwa sposoby. Radiofrekwencja wytwarza energię cieplną, która rozgrzewa tkankę podskórną do temperatury 42-45 stopni Celsjusza na obszarze zabiegowy. To powoduje rozerwanie połączeń między komórkami tłuszczowymi, co prowadzi do ich rozpadu i usunięcia z organizmu Fala akustyczna wytwarza energię mechaniczną, która wywołuje wibracje w tkance. Wibracje te powodują rozerwanie połączeń w błonie komórek tłuszczowych, co również prowadzi do ich rozpadu.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg BTL Emtone?

Zabieg EMTONE jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą pozbyć się cellulitu i poprawić wygląd swojej sylwetki. Dla osób, które chcą się skupić na redukcji tkanki tłuszczowej lub mimo diety i ćwiczeń mają miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej. Zabieg modelowania sylwetki dla kobiet i mężczyzn, po dużej utracie masy ciała.

rozbijanie tkanki tłuszczowej z brzucha, co na lużną skórę brzucha

Bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu BTL Emtone

Terapia antycellulitowa EMTONE® jest nieinwazyjna i komfortowa dla pacjentów. Zabieg polega na naświetlaniu skóry falami radiowymi i akustycznymi, które powodują rozgrzewanie tkanki tłuszczowej i stymulują procesy naprawcze. Cała procedura trwa około 20 minut i jest porównywalna do masażu ciepłymi kamieniami. Urządzenie EMTONE® monitoruje temperaturę tkanek w czasie rzeczywistym i zapewnia stałe pomiary przepływu energii do skóry. Technologia Smart Touch przerywa przepływ energii po utracie kontaktu ze skórą, co zapewnia bezpieczeństwo i komfort pacjenta.

Efekty zabiegu Emtone

 • pomaga zmniejszyć ilość tłuszczu w wybranych obszarach ciała, 
 • stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna i napięta, 
 • zabieg pomaga spłycić istniejący cellulit oraz zapobiega powstawaniu nowego, 
 • stymuluje produkcję kolagenu, który jest odpowiedzialny za jędrność i elastyczność skóry, 
 • pomaga przyspieszyć metabolizm, dzięki czemu organizm spala więcej kalorii, 
 • poprawia krążenie krwi i limfy, dzięki czemu komórki skóry otrzymują więcej składników odżywczych i tlenu, 
 • zabieg pomaga usunąć nadmiar płynów z organizmu, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna i napięta.
co na słabe ukrwienie tkanek? nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu powody

Jak przebiega zabieg? 

Zabieg Emtone to innowacyjna terapia, dwóch sprawdzonych i skutecznych technologii energii cieplnej i mechanicznej. Na początku zabiegu przeprowadzana jest konsultacja z doświadczonym specjalistą, który ocenia stan skóry i tkanki tłuszczowej na obszarze, który ma być poddany terapii. Pacjent może również omówić swoje cele i oczekiwania wobec zabiegu. Następnie pacjent jest przygotowywany do zabiegu, a obszar poddawany terapii jest oczyszczany i dezynfekowany.  Zabieg EMTONE rozpoczyna się od nałożenia przez kosmetologa elektrody na skórę pacjenta. Następnie na obszar zabiegowy nakładany jest specjalny krem przewodzący, który pomaga w przepływie energii. Następnie kosmetolog przykłada głowicę urządzenia EMTONE do skóry pacjenta i wykonuje okrężne ruchy na wybranym obszarze. Głowica emituje fale radiowe i akustyczne, które rozgrzewają tkankę podskórną. Głowica jest cały czas w kontakcie ze skórą, co zapewnia równomierne rozprowadzanie energii i pozwala na osiągnięcie optymalnych efektów zabiegu. Pacjent podczas zabiegu odczuwa ciepło i drgania. Odczucia te są podobne do masażu ciepłymi kamieniami. W niektórych przypadkach może wystąpić również intensywne ciepło. Zabieg trwa około 20 minut. Po zabiegu, skóra przez kilkanaście minut skóra będzie zaczerwieniona. To znak, że tkanki zostały rozgrzane do odpowiedniej temperatury i rozpoczął się proces wysmuklania i ujędrniania. 

Rozbijanie tkanki tłuszczowej na brzuchu  

Rozbijanie tkanki tłuszczowej na brzuchu to jeden z kluczowych celów zabiegu Emtone. Zastosowanie fal akustycznych, które przenikają do głębszych warstw tkanki tłuszczowej, umożliwia rozerwanie połączeń w błonach komórek tłuszczowych. Ten proces jest niezwykle istotny, ponieważ pomaga uwolnić nagromadzony tłuszcz, który jest następnie skutecznie metabolizowany przez organizm. W wyniku tego procesu brzuch staje się bardziej wymodelowany, a nadmiar tkanki tłuszczowej jest stopniowo redukowany. Rozbijanie tkanki tłuszczowej na brzuchu za pomocą zabiegu Emtone ma zatem na celu uzyskanie bardziej płaskiego i wymodelowanego brzucha, jednocześnie poprawiając wygląd skóry. Efekty zabiegu są zwykle zauważalne po serii kilku zabiegów, co sprawia, że jest to popularna metoda w redukcji tkanki tłuszczowej na tym obszarze ciała.

Czy zabiegi na cellulit działają?   

Czy zabiegi na cellulit działają? To pytanie, które zadaje sobie wiele osób. Odpowiedź nie jest jednoznaczna, ponieważ zależy od wielu czynników, takich jak:

 • rodzaj cellulitu – cellulit może być różnego rodzaju, w zależności od przyczyny jego powstania. Niektóre rodzaje cellulitu są bardziej podatne na działanie zabiegów niż inne.
 • stopień zaawansowania cellulitu – im bardziej zaawansowany cellulit, tym trudniej go usunąć.

Większość badań klinicznych wykazuje, że zabiegi na cellulit mogą być skuteczne w redukcji jego widoczności. Jednakże, efekty zabiegów są często stopniowe i widoczne dopiero po kilku tygodniach lub miesiącach. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidulanych cech pacjetna. Stosowania się do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg. W Klinika Dermedik od lat z sukcesami zajmujemy się leczenie i usuwanie cellulitu a zabieg antycellulitowy to nasza specjalność. 

Czy można zlikwidować cellulit na nogach?

Tak, cellulit na nogach można zlikwidować lub znacznie zmniejszyć. Istnieje wiele metod, które mogą pomóc w tym celu, w tym:

 • zmiana stylu życia – zdrowa dieta, regularne ćwiczenia fizyczne i odpowiednia pielęgnacja skóry mogą pomóc zmniejszyć cellulit.
 • zabiegi kosmetyczne – wiele zabiegów kosmetycznych, takich jak endermologia, karboksyterapia, liposukcja laserowa czy mezoterapia, może skutecznie zredukować cellulit.

Zmiana stylu życia jest podstawą w walce z cellulitem. Zdrowa dieta powinna być bogata w warzywa, owoce, produkty pełnoziarniste i chude białko. Należy ograniczyć spożycie przetworzonej żywności, słodyczy, napojów gazowanych i alkoholu. Regularne ćwiczenia fizyczne, takie jak bieganie, pływanie czy jazda na rowerze, pomagają spalać tłuszcz i poprawiają krążenie krwi, co może prowadzić do zmniejszenia cellulitu. Odpowiednia pielęgnacja skóry powinna obejmować regularne peelingi i nawilżanie.

Zabiegi kosmetyczne mogą być skutecznym uzupełnieniem zmiany stylu życia. Wiele zabiegów działa na różne sposoby, aby zredukować cellulit. Jednym z zabieg na cellulit jest właśnie urządzenie od firmy  BTL. Zabieg EMTONE może być połączony z innymi zabiegami medycyny estetycznej, takimi jak drenaż limfatyczny, mezoterapia czy karboksyterapia. Połączenie tych zabiegów może przynieść jeszcze lepsze efekty.

Przeciwskazania do zabiegu redukcji tkanki tłuszczowej

Pomimo, że zabieg jest przeprowadzany przez wyszkolony personel klinki a przed samym zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja, w praktyce istnieją pewne przeciwskazania do wykonania zabiegu. Należą do nich:

 • metalowe implanty w miejscu zabiegu, 
 • ablacyjne i nieablacyjne zabiegi kosmetyczne w obszarze zabiegowym (3 m-ce przed), 
 • aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe, 
 • choroby autoimmunologiczne, 
 • choroby układu krążenia, 
 • ostatnio wykonywane zabiegi lub świeże blizny w obszarze zabiegu lub otaczającym 
 • choroby nowotworowe, 
 • stany zapalne skóry oraz przewlekłe zapalne dermatozy (łuszczyca, atopowe zapalenie skóry)
 • zaburzenia krzepliwości 
 • żylaki, zapalenie żył, zakrzepowe zapalenie żył 
 • ciąża i karmienie piersią 
 • miesiączka

Ile kosztują zabiegi na cellulit?

Cena zabieg usuwania tkanki tłuszczowej Emtone od tego czy zabieg kupujemy w pakiecie czy jako pojedynczy zabieg. Zapraszamy do zakładki PRMOMCJE, gdzie mamy do zaproponowania pakiety zabiegów w atrakcyjnych cenach. Cena 1 zabiegu Emtone w Klinice Dermedik to 500zł. 

Jesteśmy dumnymi specjalistami w dziedzinie modelowania i odmładzania twarzy oraz ciała, oferując najnowsze i najskuteczniejsze zabiegi dostępne na rynku. Naszym głównym celem jest zapewnienie naszym pacjentom kompleksowej opieki i spełnienie ich indywidualnych potrzeb estetycznych. Dlatego polecamy nie tylko nasze najpopularniejsze zabiegi, takie jak wolumetria czy nici liftingujące, ale również wiele innych innowacyjnych terapii dostosowanych do konkretnych potrzeb każdego pacjenta. 

Nasz zespół doświadczonych specjalistów zawsze dąży do znalezienia najbardziej odpowiednich rozwiązań, które pozwolą Państwu cieszyć się pięknym, promiennym wyglądem i podkreślą naturalne piękno. 

Sprawdźcie również naszą bogatą ofertę innych zabiegów, które są dostępne w naszej klinice, i pozwólcie, abyśmy zadbali o Wasze piękno i dobre samopoczucie na każdym etapie.

Zobacz:

Sprawdź inne zabiegi! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.

Zapraszamy ponownie

Aby oglądać naszą stronę należy potwierdzić wymagania dotyczące dostępu do strony.

Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Aby potwierdzić, że spełniasz te wymagania, kliknij przycisk “Potwierdzam”.

Przechodząc dalej, oświadczasz, że:

Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia lub prowadzisz działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
Jesteś świadomy/a, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów.
Udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.