dr nauk med. Robert Wilk

Dr Robert Wilk to doświadczony i ceniony chirurg z ponad 25-letnim doświadczeniem zabiegowym. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, a także medycyny estetycznej.

Pacjentki i pacjenci cenią dr. Wilka nie tylko za jego fachowość i profesjonalizm, ale również za podejście do pacjenta i atmosferę, jaka towarzyszy wykonywanym przez niego zabiegom.

Dr Robert Wilk jest wyjątkowo precyzyjnym i skrupulatnym chirurgiem. Posiada również znakomite wyczucie piękna, które pozwala mu uzyskać naturalne i satysfakcjonujące dla pacjenta efekty zabiegów.

Liposukcja wodna Body Jet wykonywana przez dr. Wilka to zabieg, który pozwala na bezpieczne i skuteczne usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała. Zabieg jest przeprowadzany z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i metod, dzięki czemu zapewnia pacjentom szybki powrót do zdrowia i pełnej sprawności ruchowej.

liposukcja body jet kraków dr n med Robert Wilk

Konsultacja z zakresu liposukcji lub skleroterapii u dr Wilka to doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o planowanym zabiegu. 

Usuwanie zmian skórnych, takich jak pieprzyki, wykonywane przez dr. Wilka to zabieg, który pozwala na pozbycie się nieestetycznych zmian w bezpieczny i skuteczny sposób. Zabieg jest przeprowadzany z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i metod, dzięki czemu pozostawia po sobie minimalne ślady. Dr Wilk wykonuje również zabieg skleroterapia czyli nieoperacyjna metoda leczenia żylaków, polegająca na wstrzyknięciu do ich światła substancji obliterującej, która powoduje ich zwłóknienie i zamknięcie.

Dr Robert Wilk w Krakowie konsultuje i przeprowadza zabiegi w Klinice Medycyny Estetycznej Dermedik. Zapraszamy do kontaktu. 

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.

Zapraszamy ponownie

Aby oglądać naszą stronę należy potwierdzić wymagania dotyczące dostępu do strony.

Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Aby potwierdzić, że spełniasz te wymagania, kliknij przycisk “Potwierdzam”.

Przechodząc dalej, oświadczasz, że:

Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia lub prowadzisz działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
Jesteś świadomy/a, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów.
Udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.