Szukaj
Szukaj

Liposukcja VASER Lipo

Cena

Zabieg na brzuch

od 6000 zł

brzuch i talię

od 8000 zł

biodra

od 6000 zł

uda

od 6000 zł

ramiona

od 4000 zł

plecy

od 6000 zł

pośladki

od 6000 zł

brzuch i biodra

od 8000 zł

brzuch, biodra i klatka piersiowa

15 000 zł

brzuch, biodra i plecy

15 000 zł

brzuch, biodra, plecy i pośladki

19 000 zł

brzuch, biodra, plecy, pośladki i ramiona

22 500zł

brzuch, biodra, plecy, pośladki, ramiona i uda

26 000 zł

liposukcja lipotransfer lipofilling

Spis treści

Liposukcja Vaser Lipo — nowatorski sposób modelowania sylwetki

Zdrowy tryb życia i aktywność fizyczna czasami nie wystarczają, by mieć szczupłe ciało. Zmiany w organizmie po ciąży, uwarunkowania genetyczne, niedoczynność tarczycy lub inne dolegliwości mogą przyczyniać się do powstawania zalegających fałd tłuszczu. Jeśli próbowałaś już wszystkiego i nie udało ci się wyszczuplić ciała, świetnym rozwiązaniem jest liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo. Co to takiego? To zaawansowany zabieg modelujący sylwetkę, który wykorzystuje ultradźwięki do usuwania tłuszczu oraz modelowania ciała. Ta nowoczesna metoda odsysania tłuszczu pozwala precyzyjnie usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej oraz osiągnąć znacznie lepsze wyniki niż tradycyjna liposukcjaW Klinice Medycyny Estetycznej Dermedik w Krakowie zabieg odsysania tłuszczu Vaser Lipo jest poprzedzony konsultacją z lekarzem. Chcąc uzyskać spektakularne rezultaty liposukcji ultradźwiękowej, należy przestrzegać zaleceń. Pozwolą one skrócić czas rekonwalescencji oraz znacznie zmniejszą ryzyko wystąpienia powikłań. Technika odsysania tłuszczu Vaser Lipo nie powoduje uszkodzeń okolicznych tkanek, nerwów czy naczyń. Ultradźwięki rozbijają wyłącznie tłuszcz, który może zostać przeszczepiony w inne partie ciała. Spektakularne efekty odsysania tłuszczu Vaser Lipo widoczne są od razu po wykonaniu zabiegu. Ta metoda redukcji tkanki tłuszczowej pozwala na szybki powrót do codziennych aktywności i nie wymaga rekonwalescencji.

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg dla kobiet i mężczyzn
Czas zabiegu: od 60 do 180 minut
Zalecana ilość zabiegów: 1
Znieczulenie?
TAK
Częstotliwość zabiegów
Cena: od 6 000 zł

Liposukcja Vaser Lipo Krakowie — co musisz wiedzieć o tym zabiegu?

Pionierski zabieg odsysanie tłuszczu w Krakowie metodą Vaser Lipo nie wymaga hospitalizacji. W Klinice Medycyny Estetycznej Dermedik wykonujemy go na znieczuleniu ogólnym lub sedacji. Zabieg liposukcji Vaser Lipo pozwala efektywnie wymodelować ciało i pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Liposukcja ultradźwiękowa polecana jest szczególnie osobom, które poszukują sposobu na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej. W zależności od partii ciała poddawanej liposukcji czas modelowania sylwetki przy użyciu tej metody może wynosić od 60 do 180 minut. Niesamowite efekty liposukcji ultradźwiękowej widoczne są od razu po zabiegu. W krakowskiej Klinice Medycyny Estetycznej Dermedik wykonujemy liposukcję Vaser Lipo na obszarze brzucha, ramion, talii, pośladków, podbródka, szyi, klatki piersiowej, pleców czy ud.

Jak przebiega liposukcja Vaser Lipo krok po kroku?

Pierwszym etapem zabiegu liposukcji ultradźwiękowej jest nawodnienie tkanek podskórnych za pomocą roztworu znieczulającego, który dodatkowo obkurcza i silnie nawadnia naczynia krwionośne. Następnie specjalna sonda emitująca ultradźwięki rozluźnia tkankę tłuszczową. Liposukcja ultradźwiękowa nie uszkadza okolicznych tkanek, nerwów i naczyń. Końcowym etapem zabiegu odsysania tłuszczu za pomocą ultradźwięków jest odessanie tkanki tłuszczowej, która zmienia się w emulsję. Płyn z komórkami tłuszczowymi nie gromadzi się w tkankach, nie powoduje mechanicznych uszkodzeń, opuchlizny, obrzęków czy krwiaków. Po zakończeniu zabiegu odsysania tłuszczu lekarz zakłada szwy. Ten mało inwazyjny zabieg wykorzystuje energię ultradźwiękową do precyzyjnego odsysania tłuszczu. Zapewnia spektakularne efekty wyszczuplania i modelowania sylwetki. Wyjątkowa technika ogranicza ryzyko wystąpienia skutków ubocznych i reakcji niepożądanych. Pozwala pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej bez narkozy z każdej partii ciała, także z trudno dostępnych miejsc. To niemal bezbolesna metoda, którą wyróżnia niewielka możliwość wystąpienia powikłań oraz ekspresowy powrót do codziennych aktywności.

Liposukcja Vaser Lipo dla kogo?

VaserLipo Hi Def zostało zaprojektowane do walki o piękną sylwetkę zarówno kobiet jak i mężczyzn. Nadaje się dla każdego, kto pragnie wyglądać jak najlepiej. Metoda może być wykonywana u osób dorosłych w zależności od ich stanu zdrowia. VaserLipo nie powinno być wykonywane po drastycznej utracie masy ciała, lub u pacjentów z dużymi rozstępami w obszarze brzucha. Nie jest także zalecane u chorych z wyraźnym rozluźnieniem mięśni oraz tych, którzy cierpią na duży nadmiar skóry. Co istotne, VaseLipo nie zastępuje rutynowych ćwiczeń sprawnościowych, należy kontynuować program fitness po zabiegu modelowania tkanki tłuszczowej oraz odbyć serię masaży – drenaży limfatycznych dostępny w naszej klinice. 

Dla kogo przeznaczony jest zabieg? Przede wszystkim dla osób, które mają: 

 • chęć wysmuklenia i wyrzeźbienia sylwetki
 • nadmiar tkanki tłuszczowej w różnych partiach ciała (brzuch, talia, uda, ramiona, plecy, pośladki)
 • przerost tkanki tłuszczowej i łącznej

Przygotowanie do zabiegu liposukcji Vaser Lipo

 Pierwszym elementem przygotowania do zabiegu liposukcji ultradźwiękowej jest wykonanie badań zaleconych przez lekarza na wcześniejszej konsultacji. Przed tym zabiegiem eksperci z Dermedik rekomendują wykonanie następujących badań:

 • morfologia
 • grupa krwi
 • OB
 • kreatynina
 • glukoza
 • wskaźniki krzepnięcia krwi (APTT, INR)
 • elektrolity (Na, K)
 • ogólne badanie moczu
 • bilirubina
 • ALAT
 • ASPAT

Po ich analizie oraz wykluczeniu innych przeciwwskazań lekarz umawia termin wykonania zabiegu. Lekarze wykonujący zabieg ultradźwiękowego odsysania tłuszczu Vaser Lipo w Klinice Medycyny Estetycznej Dermedik w Krakowie zalecają także szczepienie przeciwko WZW B. Ponadto na dwa tygodnie przed zabiegiem nie należy spożywać alkoholu, nie zażywać aspiryny oraz jej pochodnych, a także zrezygnować z palenia papierosów. Dzień przed zabiegiem i w dniu jego wykonania stosować jedynie mydło antybakteryjne.

W związku z tym, że odsysanie tłuszczu Vaser Lipo Hi Def wykonywane jest w znieczuleniu miejscowym, trzeba również bezwzględnie przestrzegać zaleconej przez lekarza diety. Ograniczyć spożycie pokarmów przed zabiegiem, a także pić odpowiednie ilości wody, aby zapobiec odwodnieniu organizmu.

Efekty odsysania tłuszczu Vaser Lipo

Liposukcja Vaser Lipo cieszy się coraz większą popularnością. Chętnie korzystają z niej kobiety oraz mężczyźni, ponieważ nie tylko usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej, ale także rzeźbi sylwetkę. Pierwsze i spektakularne efekty widoczne są od razu po zakończeniu zabiegu. Poza trwałym usunięciem tkanki tłuszczowej i wyszczupleniem danej partii ciała zauważysz także bardziej jędrną skórę. Niemal bezbolesny zabieg pozwala odzyskać pewność siebie i bezpiecznie zadbać o swój wygląd. Końcowe efekty zabiegu odsysania tłuszczu Vaser Lipo widoczne są po kilku miesiącach. W tym czasie organizm usuwa uszkodzone w trakcie zabiegu ultradźwiękowej liposukcji komórki tłuszczowe.

Przeciwwskazania do liposukcji Vaser Lipo

 • skazy naczyniowe
 • infekcje ropne skóry i śluzówek
 • ciąża i laktacja
 • rozległe rozstępy na powierzchni brzucha
 • duża utrata masy ciała
 • zaburzenie krzepnięcia krwi
 • choroby wątroby
 • nieuregulowane nadciśnienie tętnicze
 • choroby nerek
 • zwiotczała skóra w miejscu zabiegu
 • nieuregulowana cukrzyca
 • choroby serca
 • nieuregulowana choroba tarczycy
 • nadmiar skóry w miejscu zabiegowym
 • choroby skóry

Zalecenia po zabiegu liposukcji Vaser Lipo

Innowacyjny, mało inwazyjny i bezpieczny liposukcji ultradźwiękami Vaser Lipo nie wymaga hospitalizacji, a po jego wykonaniu pacjent bez przeszkód może wrócić do domu. Przez kilka dni po wykonaniu odsysanie tłuszczu w krakowskiej Klinice Medycyny Estetycznej Dermedik zalecamy częstą zmianę opatrunków. Niezbędne będzie także noszenie specjalnej odzieży uciskowej zarówno na dzień, jak i do snu przez około 4-6 tygodni według zaleceń lekarza. Jej zadaniem jest zapobieganie powstawaniu krwiaków oraz przyspieszenie gojenia rany.

Przez 7 dni po zabiegu (aż do ściągnięcia szwów) należy szczególnie zadbać o higienę osobistą i powstrzymać się od kąpieli w wannie, a także korzystania z sauny czy basenu. Zalecamy unikanie wysiłku przez co najmniej tydzień.

Najczęściej po wykonaniu liposukcji Vaser Lipo w Klinice Medycyny Estetycznej Dermedik w Krakowie pacjenci po kilku dniach wracają do pracy, jednak powrót do uprawiania ulubionego sportu oraz pełnej aktywności jest możliwy dopiero po około miesiącu, w przypadku gdy pacjent nie odczuwa dyskomfortu.

Czternaście dni po wykonaniu liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo warto rozważyć masaże i skorzystanie z zabiegu drenażu limfatycznego, aby przyspieszyć gojenie ciała oraz wyrównać skórę po liposukcji.

Choć liposukcja ultradźwiękowa to bezpieczny i mało inwazyjny zabieg, to warto mieć na uwadze, że obszar ciała jemu poddawany będzie tkliwy podczas gojenia i może powodować dyskomfort w trakcie wykonywania niektórych czynności. W związku z tym przez kilka tygodni po zabiegu zalecamy rezygnację z dużego wysiłku, dźwigania ciężkich przedmiotów czy intensywnej aktywności fizycznej.

Przeszczep tkanki tłuszczowej po liposukcji ultradźwiękowej

Pozyskany podczas zabiegu liposukcji z wykorzystaniem ultradźwięków tłuszcz aż w 90% nadaje się do autoprzeszczepu w inne okolice ciała. Kompleksowy zabieg Vaser Lipo można wykonać na każdej partii ciała. A pobrana tkanka tłuszczowa świetnie nadaje się jako materiał do zabiegu lipofilling czyli lipotransfer lub po prostu przeszczep tkanki tłuszczowejChcesz zapomnieć o drugim podbródku, zbyt dużym brzuchu czy nadmiernej ilości tłuszczu w okolicach ramion, pleców, pośladków lub ud? Zadzwoń do nas i umów się na konsultacje dotyczące odsysania tłuszczu z wykorzystaniem ultradźwięków.

W przeciwieństwie do liposukcji laserowej, liposukcja VASER:

 • Wykazuje WYSOKĄ SKUTECZNOŚĆ
 • Jest bezpieczna (działa tylko na tłuszcz = nie grozi oparzeniem)
 • Nie pozostawia nierówności

Efekty zabiegu liposukcji VASER Lipo®

Liposukcja brzucha Vaser Lipo

Liposukcja brzucha Vaser Lipo Dr Z Plewa dermedik

Plastyka powłok brzusznych + liposukcja Vaser Lipo

liposukcja dermedik

Jaki rodzaj liposukcji wybrać? Jaka metoda liposukcji jest najlepsza?

 

 Tradycyjna liposukcjaVASER Lipo
METODAodessanie tkanki tłuszczowejodessanie i modelowanie sylwetki
NIERÓWNOŚCIsą możliwerzadko występują
ODCZUCIA BÓLOWEwysokieniemal bezboleśnie
REKONWALESCENCJAstosunkowo długakrótka, szybki powrót do sprawności
BEZPIECZEŃSTWOwysokie ryzyko powikłań, wraz z odessaniem tkanki tłuszczowej pojawia się ryzyko uszkodzenia okolicznych tkanekmałe ryzyko powikłań pozabiegowych, rozpuszcza tłuszcz nie uszkadzając przy tym okolicznych tkanek
SKUTECZNOŚĆśredniaduża
STAN SKÓRYskóra może nie obkurczyć się, możliwy nadmiar który trzeba będzie usunąć operacyjnieefekt napiętej i jędrnej skóry
ODESSANY TŁUSZCZTłuszcz stanowi połowę odessanej objętości, reszta to płyny takie jak krewtłuszcz w 90 %, w stanie pozwalającym na autopszczep w inne okolice ciała
ZNIECZULENIEogólnew zależności od obszaru; sedacja, lub w przypadku małej okolicy jak np. podbródek możliwość znieczulenia miejscowego

Ile kosztuje Vaser lipo?

Sprawdź inne zabiegi! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zapraszamy ponownie

Aby oglądać naszą stronę należy potwierdzić wymagania dotyczące dostępu do strony.

Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Aby potwierdzić, że spełniasz te wymagania, kliknij przycisk “Potwierdzam”.

Przechodząc dalej, oświadczasz, że:

Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia lub prowadzisz działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
Jesteś świadomy/a, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów.
Udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.