masaż kobido japoński lifting twarzy

Spis treści

Masaż Kobido

Liftingujący masaż twarzy to niechirurgiczna i bezpieczna metoda na poprawę owalu twarzy i wygładzenie zmarszczek. 

Masaż KOBIDO japoński lifting twarzy - droga do naturalnego piękna

Kobido czyli lifting twarzy bez skalpela. KOBIDO UP jest kombinacją wielu tradycyjnych metod i technik ruchów rąk. To kompleksowa i zaawansowana metoda masażu na którą składają się techniki manualne, których główną cechą jest powolność i głębokość ale również precyzja i szybkość. Początki tego zabiegu sięgają XV wieku. Ten rytualny masaż twarzy uznawany jest za jedną z najbardziej zaawansowanych i kompleksowych technik masażu na świecie. Masaż wywodzący się z Japonii najczęściej zwany niechirurgicznym liftingiem twarzy. Różnica od innych masaży polega na bardzo mocnej intensywności masażu czyli praca na głębokich warstwach skóry, mięśniach oraz powięziach. Masaż KOBIDO UP pobudza przede wszystkim naturalne procesy zachodzące w organizmie. Stymuluję do produkcji kolagenu i elastyny, które odpowiadają za napięcie skóry i jej młodzieńczy wygląd. Kobido Up, dzięki swoim właściwością prozdrowotnymi zastosowaniu wielu różnych technik niesie ze sobą korzyści dla całego organizmu, redukując napięcia w ciele przyczynia się do poprawy samopoczucia.

Masaż kobido dla kogo?

KOBIDO UP jest propozycją dla osób, którym zależy na młodym wyglądzie, a na ten moment nie mają przekonania do stosowania inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Masaż Kobido polecany jest dla osób borykających się z:

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg dla kobiet i mężczyzn
Czas zabiegu
1 godzina
Zalecana ilość zabiegów: min. 3 w serii
Znieczulenie?
nie
Częstotliwość zabiegów
co 2-3 tygodnie
Cena
350 zł

Wskazania do zabiegu

wiotką skórą, której potrzebne jest ujędrnienie, odżywienie,
ściskoszczęk i bruksizm (także nocne zgrzytanie zębami)
napięcia mięśniowe w obrębie głowy, szyi i karku
nadmiernym stresem (masaż jest wspaniałą okazją do odpoczynku i relaksu)

Przeciwwskazania

rany lub otarcia w stanie niezagojonym,
przebyte w ostatnim czasie inwazyjne zabiegi ( medycyny estetycznej lub stomatologiczne)
trądzik różowaty
zaawansowana ciąża,
stany zapalne skóry,
podwyższona temperatura,

Co to jest masaż KOBIDO?

Masaż wywodzący się z Japonii najczęściej zwany niechirurgicznym liftingiem twarzy. Różnica od innych masaży polega na bardzo mocnej intensywności masażu czyli praca na głębokich warstwach skóry, mięśniach oraz powięziach. Masaż KOBIDO pobudza przede wszystkim naturalne procesy zachodzące w organizmie. Stymuluję do produkcji kolagenu i elastyny, które odpowiadają za napięcie skóry i jej młodzieńczy wygląd. 

Jakie są korzyści płynące z masażu KOBIDO UP?

Wykonywany regularnie wpływa na:

– zniwelowanie napięcia mięśniowego,

– spłyca zmarszczki,

– spłyca bruzdy mimiczne

– zmniejsza oznaki starzenia się skóry i spowalnia je,

– pobudza metabolizm komórkowy, dzięki czemu regeneracja przebiega dużo szybciej,

– stymuluje skórę do produkcji m.in. kolagenu i elastyny

– naturalne procesy oczyszczania skóry z toksyn oraz martwych komórek. 

Czym różni się masaż KOBIDO od KOBIDO UP?

Kobido to klasyczny masaż japoński równie przyjemny i relaksujący. Kobido UP to bardziej zaawansowana wersja klasycznej formy, która skupia się na większej ilości technik liftingujących.   

Czy zabiegi medycyny estetycznej są przeciwskazaniem do masażu KOBIDO UP?

Czy masaż Kobido można wykonywać po wypełniaczach lub innych zabiegach medycyny estetycznej? Zabiegi medycyny estetycznej czy zaawansowanej kosmetologii nie są jednoznacznym przeciwskazaniem do masażu Kobido. Zachować należy jednak szczególną ostrożność i zachować odpowiedni czas (okres przejściowy) między zabiegami a masażem.

W zależności od zabiegu:

Toksyna botulinowa – 3 m-c po wykonaniu,

Kwas hialuronowy i inne wypełniacze – 3 tygodnie

Nici liftingujące – 6 mcy,

Kwasy – 2 tyg

RF Mikroigłowy – 3 tyg

Mezoterpia igłowa – 2 tyg

Jak wygląda zabieg KOBIDO UP?

Masaż Kobido UP składa się z kilku etapów. W pierwszej kolejności wykonywany jest demakijaż, następnie głęboki masaż relaksujący oraz drenaż limfatyczny. Masaż składa się z różnych etapów dzięki czemu pozwala to na wzmocnienie skóry (tworzenie się nowych włókien kolagenowych). Skóra zostaje oczyszczona z toksyn gromadzonych w kanałach limfatycznych (poprzez masaż zostają kanały udrożnione, lepszy przepływ limfy które zmniejszają obrzęki opuchliznę). Początkowy etap to relaksacja oraz praca na napięciach mięśniowych która pomaga się odprężyć oraz zredukować napięcia mięśniowe. Zabieg wykańczany jest facetapingiem – oklejanie taśmami.

Czy masaż KOBIDO odmładza twarz?

Oczywiście. Dzięki drenażowi limfatycznemu mamy do czynienia z naturalnym liftingiem. Dzięki metodzie działania na głębokie warstwy skóry, staję się ona mocniejsza i odżywiona.

Masaż Kobido efekty

Czy masaż twarzy pomaga na zmarszczki? Przy zastosowaniu kliku technik masażu z różną intensywnością. Kobido Up zmniejsza wyraźnie ilość zmarszczek mimicznych i wygładza bruzdy. Pierwsze widoczne zmiany, możemy zauważyć już po pierwszym masażu. Najlepsze efekty widoczne są po wykonaniu serii 3 zabiegów z odstępami czasowymi pomiędzy seriami.

Czy masaż KOBIDO UP można łączyć z innymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej?

Dla wzmocnienia efektu, po przeprowadzonym masażu, kiedy skóra jest odżywiona,  ma usprawnione krążenie, zabieg można wzbogacić o dodatkową stymulację w zależności od potrzeb skóry, efektu jaki chcemy uzyskać.  

Szczególnie polecamy zabiegi:

Zaffiro

geneO

– zabiegi pielęgnacyjne kwasami,

mezoterapie mikroigłową

Termolifting Alma

Jak długo utrzymuje się efekt po masażu Kobido?

Jak w każdych zabiegach opierających się na naturalnych technikach pracy z ciałem, tak również przy Kobido ważna jest systematyczność i wykonywanie zabiegów w seriach. Efekt zależy od indywidualnych cech każdej osoby, jej stylu życia, poziomu stresu, jakości snu itp. W zależności od tych wszystkich zmiennych efekty mogą się utrzymywać miesiąc po zabiegu a po wykonaniu serii nawet do pół roku.

Jak często wykonywać masaż Kobido?

Zalecamy aby masaż KOBIDO wykonywać w co 2 tygodnie. Najlepsze rezultaty przynosi seria zabiegów w odstępach czasowych, 

Masaż Kobido cena

Cena masażu Kobido zaczyna się od kwoty 340zł. Najtaniej masaż Kobido to ten kupiony w pakiecie 3 zabiegów w cenie 899zł. Aktualne ceny znajdują się w cenniku. 

Sprawdź inne zabiegi! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zapraszamy ponownie

Aby oglądać naszą stronę należy potwierdzić wymagania dotyczące dostępu do strony.

Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Aby potwierdzić, że spełniasz te wymagania, kliknij przycisk “Potwierdzam”.

Przechodząc dalej, oświadczasz, że:

Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia lub prowadzisz działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
Jesteś świadomy/a, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów.
Udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.