Zabieg Cena
Lifting wolumetryczny Voluma (2ml) 2200 – 3500 zł
Bruzdy nosowo- wargowe 1200 – 3000 zł
Dolina łez 1200 – 3000 zł
Lwia zmarszczka 1200 – 3000 zł
Zmarszczki wokół ust 1200 – 3000 zł
Zmarszczki marionetki 1200 – 3000 zł
Wypełnianie opadających kącików ust 1200 – 3000 zł
Powiększanie, korekta kształtu ust 1200 – 3000 zł
Korekta kształtu nosa 1200 – 3000 zł
Powiększanie i modelowanie ust od 1 200 zł
Rozpuszczanie kwasu hialuronowego- hialuronidaza 500 zł
powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym

Spis treści

Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym

Usta zwłaszcza dla kobiet są ważną częścią ciała, którą najbardziej lubią podkreślać. Świat medycyny estetycznej znalazł idealne rozwiązanie dla pań, których kompleksem są wąskie wargi, a mianowicie – powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym! W Klinice Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik każda kobieta może uzyskać efekt zaskakująco dużych warg. Zaznaczamy, że cenimy sobie naturalność, dlatego nie musisz obawiać się tandetnie wyglądających napompowanych ust. Naszym zadaniem jest poprawienie rzeczy, z których klienci nie są zadowoleni. Oczywiście do gabinetu zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn zamieszkujących miasto Kraków i okolice. Powiększanie oraz modelowanie ust w Dermedik przebiega z użyciem kwasu hialuronowego, czyli najlepszego wypełniacza dostępnego na rynku. Zabieg jest wykonywany pod okiem doświadczonych profesjonalistów, przez co jest całkowicie bezpieczny. Poza wielkością swoich ust poprawisz również ich kontur, kształt, zwiększysz stopień nawilżenia oraz zniwelujesz wiotkość. Efekt jest widoczny od razu oraz utrzymuje się nawet do roku czasu. Po tym okresie oczywiście nie ma żadnych przeciwwskazań, aby ponownie wykonać zabieg. Z nami będziesz cieszyć się pięknymi, pełnymi i aksamitnymi ustami!

Wąskie wargi to jeden problem, a co w przypadku zwiotczenia? W Dermedik modelowanie ust naprawi wszystkie defekty

W naszej Klinice Medycyny Estetycznej Dermedik w Krakowie pracują jedni z najlepszych specjalistów medycyny estetycznej. Daje to dużą gwarancję na sprawne przeprowadzenie zabiegu bez niepożądanych skutków ubocznych. Wielu naszych klientów ma boi się bólu z jaki wiąże się wstrzykiwanie kwasu hialuronowego. Bez obaw! Każdy pacjent dostanie znieczulenie miejscowe lub dentystyczne, przez co zabieg będzie praktycznie nieodczuwalny. Powiększanie ust oraz modelowanie opadających kącików to prosty sposób na piękne uwodzicielskie i zmysłowe wargi. Dzięki takiemu zabiegowi bardzo często łuk kupidyna staje się znacznie lepiej widoczny, co jest oznaką kobiecości. Zaufaj profesjonalistom! Z nami zyskasz gwarancję, że stosowane przez nas preparaty wyróżniają się najwyższą jakością. Każda ingerencja w wygląd twarzy wymaga szczególnego podejście charakteryzującego się dbałością o najmniejszy szczegół. W Klinice Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik masz pewność, że oddajesz się w ręce osób posiadających długoletnie doświadczenie i specjalistyczną wiedzę. Już teraz możesz skorzystać z naszej ceny promocyjnej! Nie zwlekaj i spraw, aby Twoje piękne usta stały się Twoją wizytówką i zachwycały innych! Z nami zadbasz o swój perfekcyjny wygląd, na który zasługujesz

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg dla kobiet
Zabieg dla Mężczyzn
Cena
od 1200 zł

Przeciwwskazania

ciąża, karmienie piersią
choroby układu immunologicznego, immunoterapia
stany zapalne skóry, infekcje (opryszczka)
nadwrażliwość na kwas hialuronowy
skłonności do blizn przerostowych (keloidów)

Czym różni się modelowanie od powiększania ust? Jaką metodę wybrać?

Na rynku mamy bardzo wiele metod modelowania czy powiększania ust. W zależności od efektu jaki chcemy osiągnąć. Modelowanie ust przy użyciu kwasu hialuronowego, który dzięki swoim właściwością pomaga nie tylko zwiększyć ich objętość ale także skorygować asymetrię, nadać im odpowiedni kształt. Powiększenie ust ma na celu zwiększenie ich naturalnej wielkości ale także dzięki zastosowaniu preparatu usta zostają nawilżone i gładkie co wpływa na ich jędrność i kolor. Powiększenie warg przy pomocy preparatu jakim jest kwas hialuronowy to bezpieczny sposób nadania ustom wymarzonego kształtu i wielkości. Zabieg modelowania i powiększania ust w Klinice Dermedik przeprowadzany jest przez bardzo doświadczony personel przy użyciu najlepszych i certyfikowanych preparatów na rynku. Stawiamy na naturalny wygląd.

Przebieg zabiegu powiększania ust

Po konsultacji z pacjentem, zostaje dobrana odpowiedni rodzaj preparatu. Następnie podaje się znieczulenie ( w razie potrzeby)  i wypełnia wargi, korygując cały kształt albo określony obszar. Jeśli masz ochotę na delikatną zmianę, modelowanie ust wypełniaczem w formie kwasu hialuronowego będzie strzałem w dziesiątkę. Zapraszamy na zabiegi, które poprawią wygląd Twoich warg, a także zwiększą poziom ich nawilżenia oraz korzystnie wpłyną na elastyczność. Powiększanie i modelowanie ust przeprowadzamy z użyciem kwasu hialuronowego, który jest związkiem naturalnie występującym w ludzkim organizmie.

Po przeprowadzeniu wywiadu, podczas którego zostają wykluczone przeciwwskazania do zabiegu, lekarz podaje Pacjentowi znieczulenie (miejscowe lub dentystyczne). Gdy zacznie ono działać, przystępuje się do wstrzyknięcia kwasu, co trwa kilka minut. Korekcja kształtu, objętości i ogólnej estetyki warg oraz ich okolic jest zawsze dokładnie omówiona i zaplanowana, a efekt dokładnie taki, jakiego oczekuje Pacjent. Wymodelowane usta utrzymują perfekcyjny wygląd przez nawet 12 miesięcy i nic nie stoi na przeszkodzie, aby po tym czasie zabieg powtórzyć.

Zalecenia pozabiegowe

Czego nie wolno robić po zabiegu powiększania ust? W pierwszym tygodniu po zabiegu konieczna jest duża dbałość o higienę okolicy zabiegowej. Przez pierwsze 3 dni zalecamy rezygnacje z takich miejsc jak: sauna, basen. Przez 7 dni po zabiegu należy unikać dużego wysiłku fizycznego a także picia alkoholu i palenia papierosów. W tym okresie zalecamy również regularne picie wody.

Efekty zabiegu powiększania ust

Po jakim czasie widać efekt powiększania czy modelowania ust? Efekt widoczny jest od razu, nie jest to natomiast efekt ostateczny. Po czasie ok. 14 dni, kiedy preparat „ułoży się” w tkankach. W tym okresie możemy wyczuwać coś w rodzaju grudek lub stwardnień, które po tym okresie zostaną wchłonięte. Efekt zabiegu zawsze jest kwestią indywidualną i uzależnioną od wieku pacjenta i przestrzegania zaleceń pozabiegowych.

powiększanie i modelowanie ust
powiększanie i modelowanie ust
powiększanie i modelowanie ust
powiększanie i modelowanie ust
powiększanie i modelowanie ust dermedik kraków
powiększanie i modelowanie ust dermedik kraków
powiekszanie ust w Dermedik2
powiększanie i modelowanie ust dermedik kraków

Ile utrzymuje się powiększenie ust kwasem hialuronowym?

Efekt modelowania ust kwasem hialuronowym utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy. W tym czasie preparat zostaje wydalony z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych.

Ile kosztuje powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Koszt powiększenia ust uzależniony jest od  ilości użytego preparatu oraz specjalisty, u którego chcemy wykonać zabieg. Aktualne ceny znajdują się w cenniku, w przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zabiegi wykonują:

Dr n.med. Zbigniew Plewa – szkoleniowiec doświadczony specjalista chirurgii ogólnej, onkologicznej oraz medycyny estetycznej.

Dr Filip Reś – doświadczony specjalista chirurgii ogólnej oraz medycyny estetycznej

Karolina Kwaśny – wykwalifikowana pielęgniarka


Zobacz również zabieg: Restylane Skinlift Light

Sprawdź inne zabiegi! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zapraszamy ponownie

Aby oglądać naszą stronę należy potwierdzić wymagania dotyczące dostępu do strony.

Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Aby potwierdzić, że spełniasz te wymagania, kliknij przycisk “Potwierdzam”.

Przechodząc dalej, oświadczasz, że:

Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia lub prowadzisz działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
Jesteś świadomy/a, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów.
Udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.