Powiększanie i modelowanie ust

Marzysz o kształtnych ustach o idealnych konturach? Chcesz podnieść kąciki lub zwiększyć objętość warg? Możemy Ci w tym pomóc – lekarze z Instytutu Dermedik wykonują powiększanie ust kwasem hialuronowym.

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg dla kobiet
Zabieg dla Mężczyzn
Cena
od 1200 zł

Przeciwwskazania

ciąża, karmienie piersią
choroby układu immunologicznego, immunoterapia
stany zapalne skóry, infekcje (opryszczka)
nadwrażliwość na kwas hialuronowy
skłonności do blizn przerostowych (keloidów)

Marzysz o kształtnych ustach o idealnych konturach? Chcesz podnieść kąciki lub zwiększyć objętość warg? Możemy Ci w tym pomóc – lekarze z instytutu Dermedik wykonują powiększanie ust kwasem hialuronowym.

Po konsultacji z pacjentem, zostaje dobrana odpowiedni rodzaj preparatu. Następnie podaje się znieczulenie ( w razie potrzeby)  i wypełnia wargi, korygując cały kształt albo określony obszar. Jeśli masz ochotę na delikatną zmianę, modelowanie ust wypełniaczem w formie kwasu hialuronowego będzie strzałem w dziesiątkę. Zapraszamy na zabiegi, które poprawią wygląd Twoich warg, a także zwiększą poziom ich nawilżenia oraz korzystnie wpłyną na elastyczność. Powiększanie i modelowanie ust przeprowadzamy z użyciem kwasu hialuronowego, który jest związkiem naturalnie występującym w ludzkim organizmie.

Przed zabiegiem
Po zabiegu

Po przeprowadzeniu wywiadu, podczas którego zostają wykluczone przeciwwskazania do zabiegu, lekarz podaje Pacjentowi znieczulenie (miejscowe lub dentystyczne). Gdy zacznie ono działać, przystępuje się do wstrzyknięcia kwasu, co trwa kilka minut. Korekcja kształtu, objętości i ogólnej estetyki warg oraz ich okolic jest zawsze dokładnie omówiona i zaplanowana, a efekt dokładnie taki, jakiego oczekuje Pacjent. Wymodelowane usta utrzymują perfekcyjny wygląd przez nawet 12 miesięcy i nic nie stoi na przeszkodzie, aby po tym czasie zabieg powtórzyć.

Chciałabyś mieć zmysłowe i kobiece usta? Powiększanie ust kwasem hialuronowym to szansa na spełnienie marzeń

Usta zwłaszcza dla kobiet są ważną częścią ciała, którą najbardziej lubią podkreślać. Świat medycyny estetycznej znalazł idealne rozwiązanie dla pań, których kompleksem są wąskie wargi, a mianowicie – powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym! W Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik każda kobieta może uzyskać efekt zaskakująco dużych warg. Zaznaczamy, że cenimy sobie naturalność, dlatego nie musisz obawiać się tandetnie wyglądających napompowanych ust. Naszym zadaniem jest poprawienie rzeczy, z których klienci nie są zadowoleni. Oczywiście do gabinetu zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn zamieszkujących miasto Kraków i okolice. Powiększanie oraz modelowanie ust w Dermedik przebiega z użyciem kwasu hialuronowego, czyli najlepszego wypełniacza dostępnego na rynku. Zabieg jest wykonywany pod okiem doświadczonych profesjonalistów, przez co jest całkowicie bezpieczny. Poza wielkością swoich ust poprawisz również ich kontur, kształt, zwiększysz stopień nawilżenia oraz zniwelujesz wiotkość. Efekt jest widoczny od razu oraz utrzymuje się nawet do roku czas u. Po tym okresie oczywiście nie ma żadnych przeciwwskazań, aby ponownie wykonać zabieg. Z nami będziesz cieszyć się pięknymi, pełnymi i aksamitnymi ustami!

Wąskie wargi to jeden problem, a co w przypadku zwiotczenia? W Dermedik modelowanie ust naprawi wszystkie defekty

W naszym gabinecie medycyny estetycznej Dermedik zlokalizowanym w mieście Kraków pracują jedni z najlepszych specjalistów medycyny estetycznej. Daje to dużą gwarancję na sprawne przeprowadzenie zabiegu bez niepożądanych skutków ubocznych. Wielu naszych klientów ma boi się bólu z jaki wiąże się wstrzykiwanie kwasu hialuronowego. Bez obaw! Każdy pacjent dostanie znieczulenie miejscowe lub dentystyczne, przez co zabieg będzie praktycznie nieodczuwalny. Powiększanie ust oraz modelowanie opadających kącików to prosty sposób na piękne uwodzicielskie i zmysłowe wargi. Dzięki takiemu zabiegowi bardzo często łuk kupidyna staje się znacznie lepiej widoczny, co jest oznaką kobiecości. Zaufaj profesjonalistom! Z nami zyskasz gwarancję, że stosowane przez nas preparaty wyróżniają się najwyższą jakością. Każda ingerencja w wygląd twarzy wymaga szczególnego podejście charakteryzującego się dbałością o najmniejszy szczegół. W Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik masz pewność, że oddajesz się w ręce osób posiadających długoletnie doświadczenie i specjalistyczną wiedzę. Już teraz możesz skorzystać z naszej ceny promocyjnej! Nie zwlekaj i spraw, aby Twoje piękne usta stały się Twoją wizytówką i zachwycały innych! Z nami zadbasz o swój perfekcyjny wygląd, na który zasługujesz.

ZabiegCenaCena promocyjna
Lifting wolumetryczny Voluma (2ml)2200 zł 
Bruzdy nosowo- wargowe1200 zł 
Dolina łez1200 zł 
Lwia zmarszczka1200 zł 
Zmarszczki wokół ust1200 zł699
Zmarszczki marionetki1200 zł 
Wypełnianie opadających kącików ust1200 zł 
Powiększanie, korekta kształtu ust1200 zł699
Korekta kształtu nosa1200 zł 
Rozpuszczanie kwasu hialuronowego- hialuronidaza500 zł 

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.