Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Bezdyskusyjną zaletą zabiegu jest natychmiastowy efekt z długo utrzymującymi się efektami (około 2 lat).

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg dla mężczyzn
Czas zabiegu
20 - 40 minut
Znieczulenie?
miejscowe

Efekty po zabiegu

Efekty zabiegu powinny utrzymywać się od 12 – 24 miesięcy, często jednak istnieje potrzeba ustalenia indywidualnego programu terapeutycznego, który może obejmować coroczną iniekcję niewielkiej ilości specyfiku. Cena wtedy jest ustalana w zależności od ilości zużytego preparatu.

Pogrubianie penisa– ogólna charakterystyka zabiegu

Zabieg powiększenia penisa przy użyciu kwasu hialuronowego przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Pacjent nie odczuwa dyskomfortu w trakcie ani po zabiegu a efekt jest natychmiastowy.

Bezdyskusyjną zaletą zabiegu jest natychmiastowy efekt z długo utrzymującymi się efektami (około 2 lat).

Zabieg pogrubiania penisa trwa 20 – 40 minut, w zależności od ilości wstrzykiwanego żelu. Procedura powinna być przeprowadzana w warunkach higienicznych, niemniej jednak zabieg nie wymaga użycia sali operacyjnej.  Lekarz jedynie nakłuwa skórę i wprowadza kwas hialuronowy  specjalną igłą.

Po przeprowadzonym zabiegu w pierwszych dniach należy masować penisa. Zaleca się również noszenie obcisłej bielizny i unikanie kontaktów seksualnych oraz wysiłku fizycznego przez 2-4 tygodnie.

Pogrubianie penisa kwasm hialuronowym – zalety stosowania wypełniacza

Osoby z różnego rodzaju problemami, powiązanymi z brakiem satysfakcji z własnego wizerunku, niejednokrotnie rezygnują z szansy poprawy swojego wyglądu. Ich decyzja o nie poddawaniu się zabiegowi chirurgicznemu jest całkowicie zrozumiała w kontekście wszelkich ryzyk powiązanych z chirurgiczną ingerencją w ciało człowieka.

W świetle powyżej opisanych dylematów pacjentów, bezdyskusyjną zaletą zabiegów Macrolane jest prostota ich wykonania. Iniekcja wypełniacza w penisa nie wymaga pozostania pacjenta w szpitalu oraz nie niesie ze sobą ryzyka powstania blizn. Zabieg nie powoduje upośledzenia erekcji. Do dodatkowych, niepowtarzalnych walorów wypełniacza  można zaliczyć m.in.:

  • relatywnie długie utrzymywanie się preparatu (około 24 miesięcy);
  • możliwość kilkukrotnych zabiegów;
  • szansa na wielokrotne dopełnienia i korekty;
  • wypełniacz jest substancją naturalnie występującą w ciele człowieka;
  • wypełniacz nie osłabia wartości diagnostycznej prześwietleń.

Jak przygotować się do zabiegu:

  1. Należy umówić się na wstępną konsultację z lekarzem wykonującym zabieg, który indywidualnie dobierze ilość preparatu oraz określi spodziewane rezultaty.
  2. Obszar poddawany zabiegowi powinien być ogolony uprzednio w celu dokładnego i higienicznego wykonania zabiegu.

Nie podoba Ci się wielkość Twojego przyrodzenia? Powiększanie penisa kwasem hialuronowym to rozwiązanie dla Ciebie

Z reguły kompleksy kojarzą z przypadłością kobiet. W Klinice Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik znajdującej się w mieście Kraków wiemy, że na kompleksy cierpią również mężczyźni. Głównym motywem przewodnim naszego salonu jest uszczęśliwianie wszystkich, poprzez poprawę ich wyglądu niezależnie od płci. W naszej ofercie zainteresowani mężczyźni mogą znaleźć zabieg, którego celem jest powiększanie penisa kwasem hialuronowym. Jeśli uważasz, że Twój penis jest zbyt mały to proponowane przez nas rozwiązanie jest idealne dla Ciebie. Nie musisz wstydzić się swojego problemy, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Powiększanie prącia kwasem hialuronowym sprawi, że poczujesz się męski, wzrośnie Twoje ego, a co najlepsze sprawisz również przyjemność swojej partnerce. Korzystanie z zabiegu jakim jest powiększanie prącia kwasem hialuronowym nie jest powodem do wstydu, w końcu penis to atrybut męskości. Korzystaj z dobrodziejstw oferowanych przez świat medycyny estetycznej i popraw jakość swojego życia. Cały zabieg przebiega bezboleśnie po zastosowaniu znieczulenia miejscowego, a pierwsze efekty zauważysz praktycznie od razu. Czas zabiegu jakim jest wynosi od 20 do 40 minut. Szybko, prawda? Natomiast Ty przez około 2 lata będziesz mógł się cieszyć wielkością o jakiej marzyłeś!

Powiększanie prącia kwasem hialuronowym to szansa na satysfakcjonujące życie seksualne

Wybierając Klinikę Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik masz pewność, że cały zabieg zostanie przeprowadzony przy zachowaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa. Nasi najlepsi specjaliści od chirurgii ogólnej i medycyny estetycznej do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie, a przy realizacji konkretnych metod upiększania zachowują dbałość o nawet najmniejszy szczegół. Cena zabiegu mieści się w granicach 4500 – 5000 zł. Jest uzależniona od tego na jaki preparat się zdecydujesz po wcześniejszej konsultacji z lekarzem oraz od jego zużytej ilości. Kwas hialuronowym naturalnie występuję w ludzkim organizmie, przez co nie musisz się martwić reakcjami ubocznymi. Powiększanie prącia to nie tylko zwiększenie jego długości o około 1 – 3cm ale także grubości o 2 – 5 cm. Dla wszystkich mężczyzn zamieszkujących miasto Kraków i okolice taki zabieg to szansa na poprawę jakości życia seksualnego. Nie musisz obawiać się, że wstrzyknięcie kwasu wywoła problemy z erekcją! Nic bardziej mylnego! Zabieg wręcz przeciwnie poprawi ukrwienie, a tym samym korzystnie wpłynie na wzwód. Twoja partnerka będzie Ci wdzięczna, a co najważniejsze pozbędziesz się swojego kompleksu i zaczniesz być dumny ze swojego atrybutu męskości. Dołącz do grona naszych zadowolonych mężczyzn i czuj się atrakcyjnie każdego dnia!

ZabiegCenaCena promocyjna
Powiększanie penisa preparatem Deneb 10 ml3000 zł 
Powiększanie penisa preparatem Neauvia 10 mlod 5000 zł 
Wędzidełko napletka / chirurgia1000 zł 
   
Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.