Szukaj
Szukaj

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

cena

7 ml użytego preparatu

3 000 zł

10 ml użytego preparatu

4 000 zł

20 ml użytego preparatu

5 000 zł

dostrzyknięcie preparatu do 2-mc (1 ml)

1 000 zł

konsultacja lekarska w dniu zabiegu

gratis

Powiększanie penisa własnym tłuszczem (liposukcja strzykawkowa)

5 000 zł

powiększanie penisa zabieg, prącie, wydłużyć

Spis treści

Powiększenie penisa własnym tłuszczem (Liposukcja strzykawkowa)

Zabiegi medycyny estetycznej powinny być podyktowane chęcią doprowadzenia ciała do możliwie najlepszej kondycji i takiego efektu wizualnego, jakiego oczekujemy. Korzystając z doświadczenia i wiedzy specjalistów, dajemy sobie szansę na lepszą codzienność. Warto skorzystać z usług w sprawdzonej klinice Dermedik, gdzie nowoczesna technologia znajduje świetne połączenia z wiedzą i doświadczeniem kompetentnego zespołu lekarzy i personelu mającego wpływ na samopoczucie i komfort pacjentów.

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg dla mężczyzn
Czas zabiegu
20 - 40 minut
Znieczulenie?
miejscowe

Powiększenie penisa - czym jest liposukcja strzykawkowa?

Bardzo wielu ludzi boryka się dziś z problemami natury wizualnej. Po odchudzaniu, czy ze względu na przebyte choroby lub nie do końca prawidłowy tryb życia ciało nie wygląda tak, jakbyśmy tego chcieli. Czasami nawet mimo usilnej diety nie jesteśmy w stanie zmienić wyglądu, dlatego w takiej właśnie sytuacji warto zdecydować się na tak zwaną liposukcję strzykawkową. To doskonały sposób na szybką, pozytywną zmianę swojego wyglądu. Jednak na czym polega?

Liposukcja strzykawkowa polega na małoinwazyjnym pozbyciu się tłuszczu z określonej części ciała. Dzięki tej metodzie, którą nazywa się również lipoplastyką, możliwe jest dziś modelowanie ciała i twarzy. To sposób, dzięki któremu można osiągnąć trwałe i naprawdę wyraźne efekty, co pozwala zakwalifikować go do grupy zabiegów znaczących, mimo że nie wymagających większej inwazyjności. Tłuszcz można wykorzystać np. do zabiegu powiększania penisa o czy dalej.

Sam zabieg polega na odsysaniu tłuszczu przy pomocy specjalnej kaniuli z podciśnieniem, dzięki czemu możliwe jest bardzo precyzyjne kontrolowanie siły ssania, nawet z takiego miejsca, które przy innych zabiegach byłoby trudno dostępne. Tyczy się to zarówno okolic twarzy, jak i miejsc intymnych. Dzięki niewielkiej igle i dużej kontroli działania, miejsce poddane zabiegowi nie jest w dużym stopniu straumatyzowane, dzięki czemu dojście do siebie po wykonanych w klinice Dermedik czynnościach jest stosunkowo szybkie.

Powiększanie penisa - kiedy można wykonać liposukcję strzykawkową?

Podstawowym wskazaniem do wykonania liposukcji strzykawkowej jest nadmiar tkanki tłuszczowej w konkretnym obszarze ciała lub twarzy. Okolice, które najczęściej poddaje się zabiegowi to przede wszystkim:

●        okolice pod żuchwą,

●        podwójny podbródek,

●        okolice pod ramionami,

●        brzuch,

●        talia,

●        biodra,

●        pośladki,

●        uda,

●        kolana.

Oczywiście sam obwód partii ciała to nie wszystko, na co może pomóc liposukcja strzykawkowa. Warto o niej pomyśleć również w momencie, gdy zależy nam na wyrównaniu powierzchni skory, na przykład dotkniętej cellulitem. Każdorazowo taki zabieg należy skonsultować z lekarzem, aby mieć pewność, że możemy go wykonać.

Zabieg powiększenia penisa - kto nie powinien wykonywać zabiegu liposukcji strzykawkowej?

Liposukcja strzykawkowa to zabieg, który tak jak każdy inny jest przeznaczony dla osób, które nie mają do jego wykonania żadnych przeciwwskazań. Ostrożność ta podyktowana jest przede wszystkim dbałością o zdrowie pacjenta i świadomość, że jedynie właściwa, dogłębna analiza jego stanu przed wykonaniem zabiegu, pozwoli na osiągnięcie zadowalających efektów liposukcji. Nie należy ukrywać w rozmowie z lekarzem żadnych kwestii związanych z naszym organizmem, ponieważ może to skutkować komplikacjami w postaci urazów ciała, czy nawet zagrożenia życia.

Podstawowe przeciwwskazania to wszelkiego rodzaju infekcje spowodowane bakteriami, wirusami i grzybami. Na zabieg należy przyjść zdrowym. Kolejna kwestia to uczulenia na środki znieczulające. Trzecie istotne przeciwwskazanie to okres ciąży i karmienia piersią, co wydaje się dosyć oczywiste. Inne przeciwwskazania to, między innymi:

●        cukrzyca,

●        nowotwory,

●        choroby autoimmunologiczne,

●        niewydolność nerek,

●        niewydolność wątroby,

●        padaczka,

●        zaburzenia psychiczne.

Należy brać pod uwagę, że każda sytuacja jest inna i dopiero rozmowa z lekarzem pozwala ocenić ją realnie. Warto też wiedzieć, jak przygotować się do zabiegu, jeśli tylko zostaniemy już do niego zakwalifikowani.

Na czym polega przygotowanie do zabiegu?

Po rozmowie z lekarzem w klinice Dermedik należy wykonać wszystkie wskazane przez niego kroki. Na 7 dni przed terminem zabiegu konieczne jest więc zrobienie zleconych badań w postaci, między innymi morfologii, APTT, czy anty-HCV. Na 5 dni przed zabiegiem konieczne jest odstawienie niesteroidowych leków przeciwzapalnych, jak na przykład aspiryna. Następny etap następuje już w dniu zabiegu. Należy wykąpać się, umyć głowę i zjeść lekkie śniadanie. Konieczne jest zaniechanie korzystania z sauny, czy łaźni parowych w tym samym dniu, aby nie narażać ciała na zbyt duże wahanie temperatury.

Jakie są etapy zabiegu, jak przebiega liposukcja strzykawkowa i co robić po zabiegu?

Przed samym pobraniem nadmiaru tkanki tłuszczowej obszar poddawany zabiegowi jest odpowiednio znieczulany przy pomocy substancji obkurczające naczynia krwionośne. Dopiero po tym następuje odsysanie tłuszczu wspomnianą kaniulą pod regulowanym podciśnieniem.

Po wykonaniu zabiegu pacjent wraca do domu już tego samego dnia, przy czym musi on pamiętać o zastosowaniu się do wszystkich zaleceń, które otrzyma. Między innymi:

●        6 godzin po zabiegu nie należy dotykać miejsc zabiegu,

●        12 godzin po zabiegu zabronione jest używanie szorstkich produktów do skóry jak i spożywanie alkoholu,

●        tydzień po zabiegu oszczędzamy miejsce zabiegowe,

●        dwa tygodnie po zabiegu nosimy opatrunki uciskowe, unikamy wysiłku fizycznego, nie korzystamy z sauny, łaźni parowych, czy krioterapii,

●        Dwa tygodnie po zabiegu wykonać serię drenaży limfatycznych.

Każdorazowo należy pamiętać, że niepokojące objawy należy skonsultować z lekarzem, aby wykluczyć ewentualne komplikacje i stany niekoniecznie pożądane.

Czy po zabiegu powiększania penisa własnym tłuszczem mogą wystąpić negatywne skutki wykonanych czynności?

Po każdym nawet mało inwazyjnym zabiegu medycyny estetycznej możliwe jest wystąpienie niepożądanych skutków ubocznych, jednakże nie zawsze. Należy zwracać uwagę na każdy niepokojący szczegół. Ewentualne, negatywne skutki uboczne to, między innymi:

●        gojenie wkłucia do 7 dni,

●        krwawe podbiegnięcia wkłuć do 4 tygodni,

●        miejscowe zakażenie tkanki,

●        zatorowość płuc,

●        blizny,

●        wstrząs anafilaktyczny,

●        uszkodzenie nerwów.

Gdzie można wykorzystać tłuszcz pobrany podczas zabiegu liposukcji strzykawkowej?

Liposukcja strzykawkowa ma na celu pozbycie się nadmiaru tłuszczu, ale to, co jest jakoby produktem ubocznym, można wykorzystać do innego zabiegu. Powiększanie penisa to metoda zwana lipofillingu, którego efekt jest naprawdę skuteczny i naturalny. Podczas wykonywania takiego zabiegu tłuszcz autologiczny jest rozprowadzany w precyzyjny, równomierny sposób, dzięki czemu penis nie zmienia kształtu, ani też nie zmienia się w dotyku. Bardzo istotna jest także świadomość, że zabieg ten nie powoduje zmniejszenia odczuć seksualnych, co jest jego kolejną, zaraz obok zmiany rozmiaru, niewątpliwą zaletą.

Procedura ta pozwala zwiększyć obwód penisa o 50%, a długość o 20%. Efekt zabiegu nie jest trwały, a jego widoczność jest zależna od konkretnej sytuacji i pacjenta, jednak ważne jest, że nawet po całkowitym wchłonięciu aplikowanego tłuszczu penis pozostaje większy, niż przed wykonaniem zabiegu. Warto porozmawiać o tym z lekarzem w Dermedik.

Korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej już dawno przestało być tabu i dziś dla wielu osób jest to wyjątkowy sposób na zachowanie młodości i pozbycie się problemów związanych ze skórą lub też konkretnymi obszarami ciała. Wybierając odpowiednie miejsce do zabiegu, otrzymamy wszystko, czego potrzeba do osiągnięcia wymarzonych efektów.

W klinice Dermedik pacjent otrzymuje wszystko, co potrzebne do tego, by poczuł się bezpiecznie i komfortowo. Profesjonalny zespół wykorzystuje swoje empatyczne nastawienie do tego, by dowiedzieć się, na czym dokładnie nam zależy i co możemy z tym faktem zrobić. Dysponując nie tylko bogatym doświadczeniem i gruntowną wiedzą, ale też i nowoczesnym, kontrolowanym sprzętem jesteśmy w stanie wykonać cały wachlarz zabiegów, które pozwolą na poczucie się w swoim ciele dokładnie tak, jak tego chcemy.


Przeczytaj więcej o zabiegu: Powiększanie penisa kwasem hialuronowym 

Jakie są koszty powiększania penisa?

Koszt powiększenia penisa w klinice Dermedik zaczyna się już od 3000 zł. W cenie tej znajduje się pełna, profesjonalna usług oraz wypełniacz w ilości 10 ml. W ofercie kliniki istnieje kilka opcji rodzajów wypełniaczy, o czym również warto porozmawiać w trakcie pierwszej konsultacji. Jeżeli konieczna będzie korekta lub dopełnienie, jego cena będzie liczona według ilości zużycia preparatu wypełniającego. W przypadku powiększania penisa własnym tłuszczem koszt zabiegu wynosi 5 000 zł

Zabieg wykonuje uznany specjalista dr n. med. Zbigniew Plewa, chirurg ze specjalizacją z chirurgii onkologicznej, specjalista medycyny estetycznej, szkoleniowiec. 

Sprawdź inne zabiegi! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zapraszamy ponownie

Aby oglądać naszą stronę należy potwierdzić wymagania dotyczące dostępu do strony.

Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Aby potwierdzić, że spełniasz te wymagania, kliknij przycisk “Potwierdzam”.

Przechodząc dalej, oświadczasz, że:

Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia lub prowadzisz działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
Jesteś świadomy/a, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów.
Udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.