Szukaj
Szukaj

Kriolipoliza CoolTech® – cena

 

przyłożenie 1 głowicy w czasie 1 zabiegu

499 zł

przyłożenie 2 głowicy w czasie 1 zabiegu

899 zł

góra brzucha ( 1 głowica)

499 zł

dół brzucha (1 głowica)

499 zł

cały brzuch (2 głowice jednocześnie)

899 zł

uda ( 2 głowice w trakcie 1 zabiegu)

899 zł

boczki (2 głowice w trakcie 1 zabiegu)

899 zł

podbródek

399 zł

usuwanie tkanki tłuszczowej z brzucha, uda, pośladków

Spis treści

Kriolipoliza czyli zabieg wymrażania tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza to nowa technologia, która zapewnia skuteczność bez uszkadzania tkanek. Zabieg ten powoduje tymczasowy spadek przepływu krwi oraz trwałe zmniejszenie tkanki tłuszczowej. Dzięki nowoczesnej technologii zoptymalizowany proces wychładzania jest bezpieczny i skoncentrowany tylko na komórkach tłuszczowych bez ryzyka uszkodzenia innych tkanek i naskórka.

Urządzenie określa czas chłodzenia i utrzymuje stałą temperaturę -8C. 

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg dla kobiet i mężczyzn
Częstotliwość zabiegów: 45 dni
Zalecana ilość zabiegów: 3-4
Znieczulenie?
nie
Czas zabiegu: 1,5 godziny
Cena: od 399 zł

Kriolpoliza co to?

Kriolipoliza to zabieg wyszczuplający, polegającym na modelowaniu sylwetki poprzez schłodzenie do niskiej temperatury nadmiar tkanki tłuszczowej dzięki czemu zostaje ona selektywnie uszkodzona. Obumarłe komórki tłuszczowe z obszaru zabiegowego są wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym. Odpowiednia jest dla kobiet i dla mężczyzn.

Jak pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej?

Kriolipoliza czyli wymrażanie tkanki tłuszczowej staje się coraz bardziej popularna, ponieważ stanowi bezpieczną i niechirurgiczną alternatywę dla tradycyjnych metod liposukcji. Bezinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej jest stosunkowo szybka, a większość zabiegów trwa lekko ponad godzinę i może pomóc pacjentom osiągnąć pożądany kształt bez konieczności rekonwalescencji lub czasu rekonwalescencji.

Czy kriolipoliza jest dobra na odchudzanie?

Ile można schudnąć po kriolipolizie? Zabieg ten to nieinwazyjna procedura, która wykorzystuje ekstremalnie niskie temperatury do zamrożenia i usunięcie tkanki tłuszczowej w wybranych obszarach ciała np. z brzucha, ud, pośladków. To skuteczny sposób na redukcję tkanki tłuszczowej bez operacji. Proces polega na schłodzeniu komórek tłuszczowych do temperatury, która je niszczy, co skutkuje zmniejszeniem objętości i wielkości komórek tłuszczowych. Może to pomóc poprawić kontur ciała i kształt, jednocześnie zmniejszając pojawianie się uporczywych kieszeni tłuszczu.

bezinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej, cooltech kraków

Jak przebiega zabieg wymrażanie tkanki tłuszczowej?

Wymrażanie tkanki tłuszczowej to zabieg, który wykorzystuje ultra niską temperaturę do usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej. Polega on na schłodzeniu i trwale zniszczeniu podskórnych komórek tłuszczowych. Przed zabiegiem dokonuje pomiaru grubości tkanki tłuszczowej. Na tej podstawie zostają zaprogramowane parametry zabiegu. Przed przyłożeniem aplikatora na skórę nakłada się ochronną membranę. Następnie umieszcza się aplikator, który zasysa i chłodzi fałd skóry. Po określonym czasie wymrażanie tkanki tłuszczowej, zdejmowana jest głowica a miejsce zabiegu zostaje rozmasowane. W tym momencie możemy odczuwać lekki dyskomfort w związku z zimnem jakiego doświadczyliśmy przez kilkanaście minut. Uczucie to znika po ok. 30 minutach. 

Jak długo trwa zabieg?

Zabieg jest bezpieczny, dzięki zaawansowanej technologii urządzenia . Na danym obszarze zabieg trwa 70 minut. Bezpośrednio po zabiegu, można wrócić do codziennego życia bez okresu rekonwalescencji.

Na ilu obszarach można wykonać zabieg?

W trakcie jednej sesji wykonuje się zabieg maksymalnie na czterech różnych obszarach np. brzuchu i udach przy czym równocześnie na dwóch obszarach (dwa aplikatory pracują równolegle).

Wskazania do zabiegu kriolipolizy to redukcja tkanki tłuszczowej w okolicy:

 • brzucha
 • pośladki
 • ud (bryczesy)
 • ud (wewnętrzne części ud)
 • boczki
 • ramiona
 • plecy
 • podbródek

Zabieg jest odpowiedni dla kobiet i mężczyzn.

Jak często można wykonać zabieg?

Zabieg na tym samym obszarze można powtórzyć co 6-8 tygodni. Na różnych obszarach co 3 tygodnie. Na tym samym obszarze można wykonać maksymalnie 3 zabiegi w jednej serii.

Po jakim czasie widać efekty kriolipolizy?

W zależności od trybu życia u każdej osoby etap zanikania tkanki tłuszczowej jest procesem indywidulanym. Zamrożona tkanka tłuszczowa wydalana jest z organizmu przez układ limfatyczny. Widoczne rezultaty trwałej redukcji tkanki tłuszczowej, obserwujemy po dwóch tygodniach, pogłębiają się one do 3 miesięcy.

Czy możliwe są trwałe efekty po kriolipolizie?

Kriolipoliza to skuteczny, bezpieczny i trwały sposób na zredukowanie tkanki tłuszczowej. Pierwsze efekty widoczne zabiegu są już po pierwszym jego wykonaniu, a efekt ten może być utrzymywany przez dłuższy czas. Kriolipoliza może pomóc w modelowaniu ciała poprzez redukcję nadmiernych oponek lub cellulitu. Wszystko zależy od sposobu życia, natomiast przy zachowaniu zróżnicowanej diety i aktywności fizycznej efekt zabiegu jest trwały.

Czy zabieg wymaga znieczulenia?

Zabieg nie wymaga znieczulenia.

Czy kriolipoliza boli?

Krio to zabieg nieinwazyjny i bezbolesny. Na początku głowica urządzenia zasyssa odpowiednią ilość obszaru zabiegowego do głowicy. W drugim kroku urządzenie zaczyna proces wychładzania, wówczas odczuwa się w stopniu minimalnym pewien dyskomfort związany z mrożeniem zimnem. Po zakończonym zabiegu na obszarze na którym był wykonywany zabieg, skóra jest zaczerwieniona (zaczerwienienie znika do kilku godzin od zabiegu) przez kilka dni może utrzymywać się ból związany z wymrażaniem tkanki tłuszczowej ale nie przeszkadza on w codziennym funkcjonowaniu.

Czy po krolipolizie można schudnąć?

Już jeden zabieg kriolipolizy, możliwa jest redukcja tkanki tłuszczowej waha się na poziomie od 25 do 45% co odpowiada ok. 1,5 cm w obwodzie. Dla pogłębienia efektu zabieg należy powtórzyć w zależności od obszaru.

kriolipoliza cooltech

Kriolipoliza a inne zabiegi

Z czym łączyć krolipolizę? Nasza klinika oferuje szereg metod walki z oporną tkanką tłuszczową takich jak: technologia firmy LPG, fala uderzeniowa, liposukcja ultradźwiękowa czy technologia wykorzystująca mikrofale. Zapytaj personel o szczegóły.

Jakie są przeciwskazania do zabiegu trwałej redukcji tkanki tłuszczowej?

Pomimo, że zabieg jest przeprowadzany przez wyszkolony personel klinki a przed samym zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja, w praktyce istnieją pewne przeciwskazania do wykonania zabiegu kriolipolizy. Należą do nich:

 • krioglobulinemia lub hemoglobinuria napadowa wywoływana przez zimno
 • aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe
 • choroby periodontologiczne (w przypadku zabiegów na podwójny podbródek)
 • pokrzywka na zimno lub zespół Reynaud’a
 • ostatnio wykonywane zabiegi lub świeże blizny w obszarze zabiegu lub otaczającym 
 • aktywne przepukliny lub przepukliny w wywiadzie medycznym w obszarze zabiegu
 • choroby periodontologiczne (w przypadku zabiegów na podwójny podbródek)
 • stany zapalne skóry oraz przewlekłe zapalne dermatozy (łuszczyca, atopowe zapalenie skóry)
 • zaburzenia krzepliwości 
 • żylaki, zapalenie żył, zakrzepowe zapalenie żył 
 • ciąża i karmienie piersią 
 • miesiączka

Czego nie wolno robić po kriolipolizie?

Po wykonanym zabiegu kriolipolizy należy unikać wykonywania jakiegokolwiek wysiłku fizycznego i ćwiczeń w czasie do 48 godzin. Zaleca się również unikanie gorącej kąpieli lub prysznica, sauny, jacuzzi. Po zabiegu należy pić dużo wody aby ułatwić procesy metaboliczne. Należy unikać picia alkoholu z uwagi na obciążenie wątroby, która musi wydalić zamrożony tłuszcz. W tym celu przez kilka dni po zabiegu zalecamy lekkostrawną dietę. Przez okres 3 tygodni po zabiegu zamrażania tkanki tłuszczowej nie należy wykonywać dodatkowych zabiegów odchudzających na tym samym obszarze ciała.

Czego nie wolno robić po kriolipolizie?

Po wykonanym zabiegu kriolipolizy należy unikać wykonywania jakiegokolwiek wysiłku fizycznego i ćwiczeń w czasie do 48 godzin. Zaleca się również unikanie gorącej kąpieli lub prysznica, sauny, jacuzzi. Po zabiegu należy pić dużo wody aby ułatwić procesy metaboliczne. Należy unikać picia alkoholu z uwagi na obciążenie wątroby, która musi wydalić zamrożony tłuszcz. W tym celu przez kilka dni po zabiegu zalecamy lekkostrawną dietę. Przez okres 3 tygodni po zabiegu zamrażania tkanki tłuszczowej nie należy wykonywać dodatkowych zabiegów odchudzających na tym samym obszarze ciała.

Kriolipoliza podbródek

Kriolipoliza na drugi podbródek może być wykorzystywana do usuwania nadmiernej tkanki tłuszczowej z tej okolicy. Zabieg jest przeprowadzany za pomocą przeznaczonej do tej części ciała głowicy z generatorami zimna. Trwa nieco krócej niż na pozostałe obszary ciała.

Powikłania po kriolipolizie?

Czy po kriolipolizie można przytyć? Zdarzają się przypadki, gdzie kriolipoliza nie przynosi pożądanych efektów. Są one jednak rzadkością. Niemniej jednak należy zawsze brać pod uwagę ryzyko, wypełnić formularz przed zabiegiem i poinformować personel o ewentualnych przeciwskazaniach. Do powikłań zaliczyć należy również: obrzęk w miejscu zabiegowym, rumień spowodowany zimnem, ból i lekki dyskomfort w początkowej fazie po zabiegu. Wszystkie w/w w jeśli w ogóle występują, zanikają w ciągu kilku dni po zabiegu.

Ile kosztuje zabieg kriolipolizy?

Cena kriolipolizy Kraków uzależniona jest od obszaru zabiegowego oraz od wielkości głowicy użytej podczas zabiegu. Dokładny cennik zabiegu znajdą Państwo w zakładce cennik.

W Klinice Dermedik dysponujemy dwoma urządzeniami do trwałej nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej, wykorzystującej wymrażanie Kriolipoliza CoolTech® oraz System Lipo Cryo. Zadzwoń lub napisz do nas i zapytaj nas o szczegóły.

Sprawdź inne zabiegi! Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Kriolipoliza jest zabiegiem polegającym na modelowaniu sylwetki poprzez schłodzenie do niskiej temperatury tkanki tłuszczowej dzięki czemu zostaje ona selektywnie uszkodzona. Obumarłe komórki tłuszczowe są wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym.

Dzięki nowoczesnej technologii zoptymalizowany proces wychładzania jest bezpieczny i skoncentrowany tylko na komórkach tłuszczowych bez ryzyka uszkodzenia innych tkanek i naskórka.

Kriolipoliza CoolTech® to po liposukcji ultradźwiękowej, jedyny nie inwazyjny zabieg pozwalający pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, którego efekty są spektakularne.

Co to jest kriolipoliza? Czy kriolipoliza jest dobra na oddchudzanie?

CoolTech® to nowoczesna technologia chłodzenia, która w sposób precyzyjny i kontrolowany zapewnia skuteczność zabiegu, bez ryzyka uszkodzenia tkanek. W trakcie procedury zabiegowej, aplikator określa czas chłodzenia w stałej temperaturze -8C, dzięki zassaniu skóry redukuje tymczasowo przepływ krwi. Zabieg powoduje trwałą redukcję tkani tłuszczowej

Zabieg kriolipolizy CoolTech® jest nieinwazyjnym, zabiegiem medycznym, działającym na tkankę tłuszczową, polegającym na kontrolowanym chłodzeniu tkanki, z wykorzystaniem podciśnienia zasysającego fałd skóry wraz z tkanką podskórną do aplikatora, trwającym ok. 70 minut. W efekcie, tkanka tłuszczowa która ma dużą podatność na działanie zimna, jest trwale niszczona i ulega stopniowej eliminacji naturalnymi drogami (układ limfatyczny). Proces rozpoczyna się po 15 dniach od zabiegu i trwa do 90 dni.

Jak przebiega zabieg ?

Przed zabiegiem dokonuje się pomiaru grubości tkanki tłuszczowej. Na tej podstawie zostają zaprogramowane parametry zabiegu. Przed przyłożeniem aplikatora na skórę nakłada się ochronną membranę. Następnie umieszcza się aplikator, który zasysa i chłodzi fałd skóry.

Jak długo trwa zabieg?

Na danym obszarze zabieg trwa 70 minut.

Na ilu obszarach można wykonać zabieg?

W trakcie jednej sesji wykonuje się zabieg maksymalnie na czterech różnych obszarach np. brzuchu i udach przy czym równocześnie na dwóch obszarach (dwa aplikatory pracują równolegle).

Wskazania do zabiegu to redukcja tkanki tłuszczowej w okolicy:

 • brzucha
 • pośladki
 • ud (bryczesy)
 • ud (wewnętrzne części ud)
 • boczki
 • ramiona
 • plecy

Jak często można wykonać zabieg?

Zabieg na tym samym obszarze można powtórzyć co 6 tygodni. Na różnych obszarach co 3 tygodnie. Na tym samym obszarze można wykonać maksymalnie 3 zabiegi w jednej serii.

Kiedy jest widoczny rezultat?

Widoczne rezultaty obserwujemy po dwóch tygodniach, pogłębiają się one do 3 miesięcy.

Czy zabieg wymaga znieczulenia?

Zabieg nie wymaga znieczulenia.

Już po jedenym zabiegu kriolipolizy CoolTech, możliwa redukcja tkanki tłuszczowej waha się na poziomie od 25 do 45% co odpowiada ok. 1,5 cm w obwodzie.Dla pogłębienia efektu zabieg należy powtórzyć w zależności od obszaru.

Dodatkowo przy zastosowaniu innych zabiegów odchudzających i modelujących sylwetkę w Dermedik takich jak ONDAfala uderzeniowa Storz Medicalendermologia czy EMS Body Sculpt czy liposukcja utradźwiękowa masz pewność, że Twoje ciało będzie piękniejsze niż kiedykolwiek.

Zapraszamy ponownie

Aby oglądać naszą stronę należy potwierdzić wymagania dotyczące dostępu do strony.

Ta strona przeznaczona jest wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych. Aby potwierdzić, że spełniasz te wymagania, kliknij przycisk “Potwierdzam”.

Przechodząc dalej, oświadczasz, że:

Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia lub prowadzisz działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
Jesteś świadomy/a, że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów.
Udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione.

Umów się na wizytę

Wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy, aby potwierdzić rezerwację i zaproponować termin.